Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2021 o 19:24, ronnie84 napisał:

Dziś wieczorem z żoną u boku ,,Wykopaliska". Recenzje i oceny zachęcają. 

 

Obejrzałem i z seansu jestem zadowolony, choć film w drugiej części nieco obniżył poziom. Mimo to ode mnie 6,5/10 i mamy już 2 film w tym roku z Netflixa, który warto obejrzeć. Jeśli dodamy do tego "One night in Miami" z Amazonu to jak na razie platformy streamingowe przynajmniej w wąskim zakresie ale starają się zastąpić nam zamknięte kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do oferty wleciał świeży kinowy dokument "Skandal. Ewenement Molesty" o hiphopowym składzie Molesta :).

Warto obejrzeć, ja zapłaciłem Ipli za ten film jakiś miesiąc temu jak się pojawił w VOD ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Malcolm & Marie" od twórcy "Euforii" z HBO. Zabawa kinem i jednocześnie swoista kontynuacja "Euforii".

 

Całość rozegrana na dwóch aktorów nakręcona tradycyjnie na taśmie Kodaka w czarno-bieli. Jeśli komuś podobały się ostatnie dwa odcinki specjalne z "Euforii", to otrzyma powtórkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po obejrzeniu ,,Line of duty" (5 sezonów). I śmiało stwierdzam, że jest to jeden z lepszych seriali jaki oglądałem. Chyba nawet lepszy, jak dla mnie, od ,, Breaking Bed". Ciekawe ile jeszcze takich perełek jest ukrytych w Netflix? Podobno ,,Broadchurch" też jest na wysokim poziomie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając listę premier to już wiem, że przez cały marzec w Top 10 królować będzie "Sala samobójców. Hejter".

Kolejna intersująca produkcja z biblioteki TVP - serial "Głęboka woda" nakręcony tylko za pomocą aparatu cyfrowego. Bohaterami są pracownicy MOPSu i ich podopieczni. Bardzo dobrze zagrany.

Widzę, że po przeglądzie kina szwedzkiego czas na kino rumuńskie.

I jeszcze oryginalny serial sf z serwisu Peacock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Poważnie jeszcze bierzesz pod uwagę oceny filmów, przecież połowy filmów bym nie oglądał, polskie filmweby itd to sami sfrustrowani ludzie, wiecznie narzekający dla zasady, można komentarze "dla beki" jedynie poczytać, zreszta IMdB nie jest lepsze.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...