Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za tym, by Netflix ukrócił proceder. Dla Netflixa to ważna sprawa, bo oni żyją głównie ze streamingu. W przypadku HBO Max czy Disney+, to te platformy są tylko jedną z wielu gałęzi przychodów dla właścicieli.

 

Nie zmianie to faktu, że od dawna twierdzę, że pakietyzacja Netflixa jest słaba. Mi akurat nie zależy na 4K, więc płacę tańszy abonament. Ale jeśli Netflix nie zmieni tego, to słabo. Uważam, że pakiet podstawowy za 29 zł jest OK, tylko niech będzie Full HD :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, muza_tv napisał(a):

Nie zmianie to faktu, że od dawna twierdzę, że pakietyzacja Netflixa jest słaba. Mi akurat nie zależy na 4K, więc płacę tańszy abonament. Ale jeśli Netflix nie zmieni tego, to słabo. Uważam, że pakiet podstawowy za 29 zł jest OK, tylko niech będzie Full HD :)

 

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

Jedno konto 4K za 20zł? To za mało jak za taki serwis 40zeta to minimum.

Zgadzam się z Wami w obu kwestiach. Chociaż na plus, że wycofali się z tego SD. Wstyd, żeby lider streamingu proponował opcje SD w 2022 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ircios napisał(a):

Powinien być pakiet 4k na jedno  konto za max 2 dychy, bo jak ktoś chce 4k to musi płacić 60. Trochę to niesprawiedliwe .

20 zł za baza liczącą 6000 tytułów z czego prawie połowa ma 4K chyba ktoś tu stracił kontakt z rzeczywistością...

Edytowane przez 2PaC
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, czerstwy napisał(a):

A jaka zawartość tych serwisów a Netlixa?😂 Ile treści 4K?

Disney ma 515 produkcji w 4K. To mało? Według upflix takich produkcji w Netflixie jest raptem 339. Coś Twoje wyliczenia są niedokładne. Ja cały czas uważam, że chore jest to, że w cenie jednego Netflixa można mieć Disneya, HBO Max i Amazona. Nikt mnie nie przekona, że ta cena jest adekwatna. Oczywiście fanów Netflixa nie przekonam, ale dla mnie zarówno Disney jak i HBO Max jakością produkcji wygrywają. Zauważyłem już, że każdy negatywny komentarz o amerykańskim gigancie na tym forum nie jest mile widziany. Na szczęście jeszcze mamy w Polsce resztki demokracji, więc mogę mieć swoje zdanie. :)

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Ja może i jestem w mniejszości zapewne, ale kibicuje im i życzę skutecznej walki z współdzieleniem konta. 

Chcesz oglądać to zapłać, nie chcesz płacić - nie ogladasz. Proste. 

Co to za brednie ?Przecież wszyscy płacą. Ci co dzielą i ci co nie dzielą. No chyba, że Ty udostępniasz pozostałe sloty za free to przepraszam.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Disney ma 515 produkcji w 4K. To mało? Ja cały czas uważam, że chore jest to, że w cenie jednego Netflixa można mieć Disneya, HBO Max i Amazona. Nikt mnie nie przekona, że ta cena jest adekwatna. Oczywiście fanów Netflixa nie przekonam, ale dla mnie zarówno Disney jak i HBO Max jakością produkcji wygrywają. Zauważyłem już, że każdy negatywny komentarz o amerykańskim gigancie na tym forum nie jest mile widziany. Na szczęście jeszcze mamy w Polsce resztki demokracji, więc mogę mieć swoje zdanie. :)

Akurat na Temat D+ nie będę sie wypowiadał bo nie posiadam. Miałem wykupić jak zobaczyłem co tam jest zrezygnowałem i nie odwiedzałem. HBO MAX mam oglądam i dla mnie to słaby serwis mało dla mnie treści i nawet jak się na coś zdecyduje to sa najczęściej średnie pozycje. Najwięcej ciekawych pozycji widze na Netflixie i cały czas wskakują nowości. Nawet jak nie lubię SF,Fantastyki,Horrorów,Bajek i staroci to wybór jest bardzo duży. I co chwila się wpadnie na coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney ma 515 produkcji w 4K. To mało? Według upflix takich produkcji w Netflixie jest raptem 339. Coś Twoje wyliczenia są niedokładne. Ja cały czas uważam, że chore jest to, że w cenie jednego Netflixa można mieć Disneya, HBO Max i Amazona. Nikt mnie nie przekona, że ta cena jest adekwatna. Oczywiście fanów Netflixa nie przekonam, ale dla mnie zarówno Disney jak i HBO Max jakością produkcji wygrywają. Zauważyłem już, że każdy negatywny komentarz o amerykańskim gigancie na tym forum nie jest mile widziany. Na szczęście jeszcze mamy w Polsce resztki demokracji, więc mogę mieć swoje zdanie.
Jesteś przewrażliwiony. Masz swoje zdanie i dobrze. Wolisz HBO, kto inny woli Netflixa. Nie ma w tym nic dziwnego.
Te dane Upflixa są błędne i było już o tym na forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał(a):
14 minut temu, Pawel napisał(a):
Co to za brednie ?Przecież wszyscy płacą. Ci co dzielą i ci co nie dzielą. No chyba, że Ty udostępniasz pozostałe sloty za free to przepraszam.
 

Mam nadzieje, że żartujesz, bo inaczej się skompromitowałeś

Czym się skompromitowałem ?Czy dzielisz czy nie trzeba za konto zapłacić. Tak jak pół litra wypijesz na spółę. Nie ma nic za darmo jak sugeruje kolega powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie z sharingiem jest mało trafne. Gość sprzedaje sloty jakie są w jego dyspozycji. Zapłacił za 4 i robi z nimi co chce.

"Sharingowiec" wnosi opłatę za jeden slot i sprzedaje kilkuset odbiorcom. To zasadnicza różnica.

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawop napisał(a):

Dla Netflixa czy innego serwisu, osoba która płaci za udostępnienie slotu jest osobą niepłacącą. Koniec tematu.


 

A co to za odkrycie ?Osoba która idzie w gości i ogląda Netflixa u znajomych też dla Netflixa będzie niepłacącą.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Arkon said:

Disney ma 515 produkcji w 4K. To mało? Według upflix takich produkcji w Netflixie jest raptem 339. Coś Twoje wyliczenia są niedokładne.

Polski Netflix ma 2300 produkcji w 4K, czyli prawie 5x wiecej niż D+:

https://www.justwatch.com/pl/serwis-streamingowy/netflix?presentation_types=4k

Upflix ma błąd, gdybyś rzeczywiście abonował Netflixa w 4K to byś pewnie wiedział ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pawel napisał(a):

Co to za brednie ?Przecież wszyscy płacą. Ci co dzielą i ci co nie dzielą. No chyba, że Ty udostępniasz pozostałe sloty za free to przepraszam.

 

A kto powiedział, że komukolwiek udostępniam? Płacę sam, więc oglądam sam. Co w tym dziwnego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Pawel said:

Porównanie z sharingiem jest mało trafne. Gość sprzedaje sloty jakie są w jego dyspozycji. Zapłacił za 4 i robi z nimi co chce.

"Sharingowiec" wnosi opłatę za jeden slot i sprzedaje kilkuset odbiorcom. To zasadnicza różnica.

A jak sprzedaje tylko 10 z "rodziny", ale takiej w kraju to już jest fair? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bgmnt napisał(a):

Polski Netflix ma 2300 produkcji w 4K, czyli prawie 5x wiecej niż D+:

https://www.justwatch.com/pl/serwis-streamingowy/netflix?presentation_types=4k

Upflix ma błąd, gdybyś rzeczywiście abonował Netflixa w 4K to byś pewnie wiedział ;).

Ja abonuje i nie wiem😂 Ale oglądam dużo nowych pozycji i prawie wszystko jest w 4K z HDR. Tak więc pozycji w tej jakości musi być naprawdę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pawop napisał(a):

Jesteś przewrażliwiony. Masz swoje zdanie i dobrze. Wolisz HBO, kto inny woli Netflixa. Nie ma w tym nic dziwnego.
Te dane Upflixa są błędne i było już o tym na forum.

Nie jestem przewrażliwiony, wyrażam swoją opinię. Jeśli według Ciebie i innych cena 60 zł za Netflixa jest spoko, nie mam pytań. To sorry, myślałem że Upflix podaje sprawdzone dane. Na szczęście tak jak pisałem każdy może wyrazić swoją opinię. Tak przy okazji jest wiele głosów fanów "Wiedźmina", że szkoda iż tej produkcji nie przejął HBO, bo patrząc choćby na "The Last of us"- to jest przepaść i nie tylko ja "przewrażliwiony" tak uważam. :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...