Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LorDx napisał(a):

Co innego siadać przed jednym ekranem a co innego dawać poufne dane komuś kogo się nie zna, dobrze robią że główny odpowiada za wszystko i akceptuje wybryki podpiętych userów.

 

 

 

To nadal są moje poufne dane i mój ewentualny problem. Chociaż nie wiem dlaczego z góry zakładasz, że udostępniam dane nieznanym osobom.

 

@k05 dałeś debilne porównanie z kinem to odpowiedziałam adekwatnie do porównania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop przedstawił swoje zdanie a nie zrozumiał. To zasadnicza różnica.

W cenie jednego biletu otrzymujesz jedno wejście nazwijmy to w skrócie. Tutaj w cenie jednego abonamentu otrzymujesz cztery wejścia. Więc jaki jest sens to porównywać ?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zrozumiał, zrozumiał. Bo Ty pojmujesz cztery sloty, a nie jedno gospodarstwo domowe. I tu jest zasadnicza różnica, która rozumiemy i ja - i @Pawop, ale najwidoczniej Ty nie rozumiesz. Masz cztery sloty w obrębie JEDNEGO gospodarstwa domowego, a NIE czterech.  

Więc porównanie jest jak najbardziej właściwe. 

Jedno gospodarstwo domowe - jeden abonament.

Jeden bilet do kina - jeden widz. 

Proste. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to "ból" jak to nazwałeś masz Ty, o to, że ja jestem za wprowadzeniem ograniczeń w kontekście współdzielenia konta i popieram działania Netflixa. A to w końcu tylko moje zdanie. ;)

 

Ja w przeciwieństwie do większości nie muszę mieć wszystkiego na jeden raz. Jak mam więcej czasu to aktywuje Netflixa, następnie wyłączam i wracam, gdy znów jest czas i się nazbiera trochę ciekawych pozycji. Nie jestem uzalezniony od jakiś "rodzinek" czy "spółdzielni", a tylko od samego siebie.

 

To raz. A dwa - proste pytanie - czy chciałbym mieć płacone za swoją pracę 25% kwoty jej wartości? No chyba nie. Ale wiadomo. To wielka korporacja, ich stać - to przecież "powinniśmy" dzielić się horrendalnymi opłatami za serwis streamigowy. Tym bardziej, że w tym samym czasie musimy abonować C+, HBO, Polsat Box, Eleven, Polsat Premium, Disney+, SkyShowtime, CDA, Playera i co tam jeszcze jest. Bo przecież abonent wymaga i musi mieć. 😂🤣

"Te serwisy streamingowe nam się po prostu należały". 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania, że jeden slot równa się jeden bilet do kina/jeden widz, dodam, że jeden seans na jednym urządzeniu może oglądać kilka osób na raz (np. kilkuosobowa rodzina przed telewizorem). Do tego należałoby policzyć liczbę filmów i seriali oglądanych w ciągu miesiąca. Ktoś obejrzy zaledwie dwa filmy przez 30 dni, a inny codziennie po 2-3 filmy, co daje 60-90 tytułów miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

A niech polikwidują w końcu  "spółdzielnie i rodzinki" jeśli za tym np. pójdzie lepsza jakość streamu. Mają nad czym popracować chociaż by nad jakością HD. Uczciwie płacimy a w zamian możliwie dobra jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby powiedział klasyk- w punkt. Ja bym jeszcze miał delikatną prośbę o poprawę jakości oryginalnych produkcji, bo ostatnio spadli w przepaść i to jest zdanie wielu osób. Jak patrzę na ich przeboje, to bardziej pasują do Polsatu niż wiodącego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź dzieckiem. Kasa pójdzie na premię a nie na poprawę streamu. Jak są tacy uczciwi niech wprowadzą jeden slot 4K za 1/4 ceny. I tabelki zaczną się zgadzać i spółdzielnie padną. Ale tu nie o to chodzi.
Serio uważasz, że 60 PLN płacisz za sloty? Płacisz za jakość i ofertę programową, jakby wprowadzili jeden slot 4K, to cena Oscylowałaby w granicach 40-50 PLN. Jak chcesz taniej i jeden slot, to zawsze możesz sobie taką opcje wykupić, kosztuje 30 PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę zapłacić za tyle slotów ile wykorzystuję. Nie wykupisz jednego slotu 4K za 30 zł. Z tą jakością też nie przesadzaj. Nie jedno narzekanie w tym wątku się pojawiło na temat jakości.

Ile by kosztował jeden slot nie wiesz, więc rzucanie na pałę przypadkowych cyfr jest niepoważne

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowe liczby to Ty rzucasz i do tego piszesz bzdury. Płacisz za jakość i ofertę, liczba slotów to bonus.
Skoro 720p na jeden slot kosztuje 30 PLN, to jakim sposobem wyszło Ci, że jeden slot 4K powinien być za 15? Proszę przedstaw ten wzór, bo być może zasługuje on na nagrodę Nobla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Przypadkowe liczby to Ty rzucasz i do tego piszesz bzdury. Płacisz za jakość i ofertę, liczba slotów to bonus.
Skoro 720p na jeden slot kosztuje 30 PLN, to jakim sposobem wyszło Ci, że jeden slot 4K powinien być za 15? Proszę przedstaw ten wzór, bo być może zasługuje on na nagrodę Nobla emoji1.png

Proszę bardzo 60/4=15. Prosta matematyka ze szkoły podstawowej. Ty na jakiej podstawie ustaliłeś cenę?

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawel napisał(a):

Proszę bardzo 60/4=15. Prosta matematyka ze szkoły podstawowej. Ty na jakiej podstawie ustaliłeś cenę?

Hmm, to jak mialbym pakiet w c+ z dodatkowym dekoderem Multiroom za np. 120 zł to ten sam pakiet na jeden dekoder powinien kosztować 60 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo nie wiem ile powinien kosztować dekoder w C+. Nie o tym mowa.  Ja dałem prosty przykład jaki byłby skutek wprowadzenia do sprzedaży abonamentu 4K na jeden slot. Nikt nie bawiłby się w dzielenie konta. Tylko tyle. Oczywistym jest, że Netflix nigdy czegoś takiego nie wprowadzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawop napisał(a):
46 minut temu, Arkon napisał(a):
@Pawop Niby dlaczego Netflix kosztuje 2 razy tyle co Disney, który jakość 4K ma co najmniej równie dobrą, o ile nie lepszą?

Ponieważ ma trzy razy więcej treści.

Z czego 99% to śmieci, ale ok. Jeśli nikt nie widzi absurdu ceny za Netflixa, to ja nie mam pytań...

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...