Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mnie 13-miesięczna umowa na Mulipakiet skończyła się w lutym. Od marca przeszła na czas nie określony, a więc to nie prawda że umowa wygasa. Jest identycznie jak w przypadku Cyfry+ :smile: .

Wielkie dzięki za odpowiedź.

 

Wygasa, musisz podpisać nową.

Jak jesteś niedoinformowany i nie siedzisz w temacie to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Lepiej weź Canal+ Start, masz dodatkowo kilka kanałów i taniej o 2 zł bo 43zł. Jeśli zamówisz przez neta to 41zł, do tego możesz mieć aż 3 miesiące gratis jeśli masz rachunki z innej platformy, plus jeden miesiąc gratis przy podpisaniu umowy na początku miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Graba11 zrozum.

 

Za multipakiet będziesz płacił 45pln. Przez 4mc 50%.

Za Canal+Start jeśli zamówisz przez net to będziesz płacił 41pln i będziesz miał więcej za mniej. Samą kartę tak samo możesz dostać, choć chyba bardziej opłaca się kupić w promocji dekoder i go opchnąć później na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mulitpakiet C+ mam do końca czerwca, bo wówczas kończy mi się 3- miesięczny okres wypowiedzenia. Po tym czasie chciałbym wziąć właśnie pakiet C+Start. Liczę tylko, że będzie chociaż jakaś nie wielka promocja. W sumie 43 zł to zaledwie kilka zł więcej od kwoty którą płacę obecnie, ale jeśi coś by się korzystnego przytrafiło to było by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaliście już nowe regulaminy?

na szybko wynika, że dalej abo będzie wynosił 39zł (jeśli się myle poprawcie mnie)

tyle, ze wynajem za dekoder SD 10zł :| ale przecież jak mam sagema za 1zł na własność to chyba mnie to nie dotyczy.

mogę więc wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Start (dla przechodzących) 35,65 zł miesięcznie umowa na 23 miesiące
A czy promocja dla klientów innych platform dotyczy również TNK sd ? Jeśli tak, to jaką datę powinno mieć moje ostatnie doładowanie, aby mi to uznali ? Czy wiadomo w ogóle do kiedy trwa ta promocja ? Pytam ponieważ do końca czerwca mam Multipakiet więc w lipcu podpisał bym umowę na C+Start.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...