Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Memoriał Janusza Kusocińskiego miał dotychczas status Silver, a prawa do tych w Polsce ma TVP.  Nie wiem czy zmiana statusu zmieni też nadawcę, ale może się okazać, że się jakoś  z Polsatem dogadali. Miting w Bydgoszczy też w zeszłym roku miał status Gold a pokazywała go TVP. W tym roku pokaże już Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli to pewnie sublicencja, albo wcześniej już mieli prawa zakupione do tego mityngu i nie chcieli już mieszać z prawami. Pewnie Polsat Sport będzie po prostu transmitować te wszystkie zagraniczne mityngi DL oraz złote kontynentalne a TVP te organizowane w Polsce oraz srebrne z MŚ i ME. Tak to będzie wyglądać zapewne. 

Edytowane przez sportowy specjalista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , widziałem tą informację o Memoriale Kamili, być może pokaże to również Polsat, bo nie ma informacji o wyłączności a lubi to TVP robić. Co do Memoriału Kusocińskiego być może zadecydował krótki czas od decyzji o zmianie statusu a zrealizowanie lekkoatletyki to nie jest takie hop, potrzeba dużo sprzętu, a Polsat dwa dni wcześniej ma miting w Bydgoszczy.  Zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłym roku, będzie łatwiej to jakoś poukładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tvosobista1hd napisał:

Ciekawy jestem jaki będzie team komentatorów na MŚ w Katarze 

Kto obok Mateusza Borka, Jacka Laskowskiego i mam nadzieję Dariusza Szpakowskiego. 

Pewnie znowu jeszcze wypożyczą innych komentatorów. Akurat o obsadę komentatorską w TVP jestem spokojny. Kiedyś był problem, teraz znacząco Szkolnikowski ekipę dziennikarską wzmocnił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paul234

Dziś w ''Misji Futbol'' Darek Szpakowski ujawnił, że jeśli skomentuje finał MŚ to zostanie najbardziej utytułowanym komentatorem na świecie bo jeszcze nikt nie komentował 12 finałów.

Ja będę oburzony jak Szkolnikowski z Kurskim nie pozwolą mu pobić tego rekordu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precyzyjnie mówiąc - dostał takie pytanie czy gdyby skomentował 12 finał MS to zostałby rekordzistą. Potwierdził ciekawostkę statystyczną, natomiast i to już moja interpretacja jego mina wskazywała, że niekoniecznie to się wydarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Arkon napisał:

Atmosfera na trybunach na pewno będzie niesamowita

Zgadzam się. Ale wiesz Kurski jest kibicem Lechii :) 

 

Swoją drogą to ciekawe co zrobią kibice Wisły bo jakoś nie wyobrażam sobie, że piłkarze rozegrają w spokoju ten mecz. Już mam w głowie sceny ze spadku Hamburga z Bundesligi oraz Ruchu Chorzów w 2017 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2022 o 14:33, kunkore napisał:

TVP pokaże Serie B, nie pytajcie o logikę tego zakupu

https://sport.tvp.pl/60042207/serie-b-baraze-o-awans-do-wloskiej-elity-w-tvp-sport

Szkoda tylko, że nikt nie wspomniał, że w TV nie będzie żadnych transmisji, nie dość że okrojona ilość to jeszcze wszystko tylko w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2022 o 13:57, Arkon napisał:

Dziwny wybór. Powinni transmitować mecz obecnego mistrza z Poznania. Atmosfera na trybunach na pewno będzie niesamowita. Jak zwykle TVP negatywnie zaskakuje, tak jak wyborem meczu Bayernu w LM.

Raków walczy z Pogonią o wicemistrzostwo Polski, dlatego pewnie TVP pokaże ten emcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...