Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem mecz inauguracyjny Mistrzostw Świata w piłce ręcznej Szwecja-Chile i byłem pozytywnie zaskoczony. Relacja rozpoczęła się 15-minutowym studiem prosto z hali :D. Ze studia przeszli od razu do transmisji meczu, tylko szkoda, że komentarz ze studia w Warszawie. oby tak dalej TVP Sport :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się ,że mam już włączony TVP Sport / promocyjnie / , po pewnej przerwie czasowej / dawniej go miałem w TVN na Kartę - od dziś akurat ruszają dla Polaków MŚ w Piłce Ręcznej , pooglądam ... chociaż jawi mi sie konkurencja i jeszcze nie zdecydowałem , ale na Eurosporcie 2 gra dziś Dortmund / z 3 Polakami / , ale raczej wybiorę Wentę i jego chłopaków ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze jednak nie pokazuje mistrzostw Polsat. Telewizja Polska ograniczyła się jak na razie do pokazywania jednocześnie tych samych spotkań na wszystkich kanałach. Przeciez sa jeszcze inne zespoly inne grupy i z chcialbym miec wybor ktory dawal mi Polsat. Moglem ogladac mecz na sport extra albo polsat sport czy tez na glownym kanale. Po co oni kupujac impreze ktorej nawet nie potrafia pokazac jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie w kurzac:

 

20.01 16:15 Korea Płd. Słowacja

17:00 Brazylia Japonia

18:00 Egipt Bahrajn

18:00 Algieria Australia

18:15 Argentyna Chile

18:30 Niemcy Tunezja

19:10 Islandia Norwegia

20:15 Chorwacja Dania

20:15 Polska Szwecja

20:30 Serbia Rumunia

20:45 Francja Hiszpania

21:30 Austria Węgry

 

Po jaka [beep]e oni kupili te mistrzostwa jak nie pokazuja meczy??? Jeden z meczy dzis Polakow (i z naszej grupy Slowakow z Koreą), co moze inni kibice pilki recznej nie obejrzeli by innych spotkan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc te Mistrzostwa są pokazywane bardzo skromnie...

A niestety prawa do najbliższych kilku turniejów piłkarzy ręcznych ma TVP Sport :/

Że co? A niektórzy wypisywlai, że najlepsza piłka ręczna (i nie tylko) jest w Polsacie Sport. :lol2:

Jak Wam się nie podoba TVP to nie oglądajcie. Może Polsat zaoferowałby studio z hali? Chyba nie. Prędzej nie pokaliby meczu Polaków w kanale otwartym z powodu jakiegoś idiotycznego serialiku. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja TVP Sport, TVP 2 i TVP HD. Czy ciezko puscic na TVP2 i TVP HD mecz Polakow a na TVP SPORT inna pozycje? Czy Ciezko puscic na TVP 2 i TVP Sport inne mecze kiedy nie graja Polacy ? Na polsacie przynajmniej byl wybor Polsat Sport , Extra i Zwykly. Sory ale nie podoba mi sie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto by ogladal inny mecz, kiedy graja Polacy? A tak mecze Polakow na TVP Sport oglada 200 tys. ludzi i kasa z reklam wieksza. Ale w innych godzinach mogli dac jakies mecze, szczegolnie z innych grup. Bo mielismy tylko chyba mecz Francja-Niemcy.

Inna rzecz, ktora mnie strasznie irytuje to transmisja skokow z Zakopanego. Wczoraj ogladalem w TVP HD i co chwile wywiady z naszymi "gwiazdami", ktorzy maja trudnosci z wyslowieniem sie i nic ciekawego nie maja do powiedzenia. Ludzie litosci, po 20 minutach przelaczylem na Eurosport HD, wprawdzie przekaz nie jest w HD, bo pewnie TVP za duzo sobie zazyczyla, ale przynajmniej sie nie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie w kurzac:

 

20.01 16:15 Korea Płd. Słowacja

17:00 Brazylia Japonia

18:00 Egipt Bahrajn

18:00 Algieria Australia

18:15 Argentyna Chile

18:30 Niemcy Tunezja

19:10 Islandia Norwegia

20:15 Chorwacja Dania

20:15 Polska Szwecja

20:30 Serbia Rumunia

20:45 Francja Hiszpania

21:30 Austria Węgry

 

Po jaka [beep] oni kupili te mistrzostwa jak nie pokazuja meczy??? Jeden z meczy dzis Polakow (i z naszej grupy Slowakow z Koreą), co moze inni kibice pilki recznej nie obejrzeli by innych spotkan ?

 

Może w przyszłości się z kimś dogadają i uruchomią serwisy dodatkowe w ramach jakiejś platformy (najprawdopobniej byłaby to n-ka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brak serwisów jest tu problemem tylko brak rozumu. Były dni gdzie nie było transmisji żadnego meczu a na TVP Sport i TVP HD leciały powtórki. Bez kanałów dodatkowych wszystkiego transmitować by nie mogli ale jeśli zależałoby im na transmisji większej ilości spotkań to miejsce z pewnością by się znalazło. Pewnie chodzi o oszczędności. Jeśli nie stać ich na pokazanie turnieju tak jak trzeba to niech nie stawają do walki o prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...