Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście się cieszę że boks zawitał do TVP.W Polsacie musiałbym podpisać umowę by oglądać a w sumie tylko to mnie interesuje w Polsacie.Pojedyńcze gale bokserskie i MMA bo poza tym oferta Polsatu na dzień dzisiejszy  dla mnie nie istnieje.Gdybym to miał na jednej karcie to bym dopłacił a tak nie chcę za bardzo bawić w moduły cam i dwa abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Sport mamy HD, w TVP 3 za to brak reklam ale fatalną jakość. :D Decyzja o gali w otwartym kanale podjęta w ostatniej chwili to i reklamodawców nie zdążyli nałapać. ;)

Wyniki oglądalności na żywo: :D

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/980204121373528065

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVP Sport mamy HD, w TVP 3 za to brak reklam ale fatalną jakość. :D Decyzja o gali w otwartym kanale podjęta w ostatniej chwili to i reklamodawców nie zdążyli nałapać. ;)

Wyniki oglądalności na żywo: :D

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/980204121373528065

Dobra pora okreś świateczny i w sumie konkurencja nie wielka.W godzinach 20-22 chyba wyniki były by słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobczyński chyba z boksem nie ma zbyt wiele wspólnego, bo jak dla mnie był on najsłabszym elementem jeśli chodzi o studio. Komentarz też był jaki był - po Szczęsnym się rewelacji nie spodziewałem. Dodatkowo reklamy między rundami, tylko 3 pojedynki pokazane. Przeciętnie to wypadło jak dla mnie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze-obojętna, oba dwumecze są rozstrzygnięte. Wielki błąd TVP popełnia dziś nie pokazując starcia Liverpoolu z Manchesterem City. 

Marek Szkolnikowski chwali się tym,że TVP Sport w I kwartale 2018 r. była druga spośród stacji sportowych.

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/981201311168331779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze-obojętna, oba dwumecze są rozstrzygnięte. Wielki błąd TVP popełnia dziś nie pokazując starcia Liverpoolu z Manchesterem City. 

Marek Szkolnikowski chwali się tym,że TVP Sport w I kwartale 2018 r. była druga spośród stacji sportowych.

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/981201311168331779

To, że zasypiasz przed telewizorem przy każdym meczu Barcelony, to nie wina TVP.  :mrgreen: Za starciami dwóch drużyn z tego samego kraju w europejskich pucharach nie przepadam, chyba, że to el clasico. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jaką oglądalność miało by spotkanie Liverpoolu z Manchesterem City się nie przekonamy. Generalnie LM w TVP 1 ogląda około 1,8 mln osób z tego co kojarzę i nie podejrzewam by fakt emisji meczu FC Barcelony znacząco zmieniał te wyniki.

 

To, że zasypiasz przed telewizorem przy każdym meczu Barcelony, to nie wina TVP.  :mrgreen: Za starciami dwóch drużyn z tego samego kraju w europejskich pucharach nie przepadam, chyba, że to el clasico. :)

Zauważam,że telewidz śledzący rozgrywki LM w TVP nie miał okazji zobaczyć w akcji Manchesteru City, czyli jak przekonuje wielu ekspertów piłkarskich jednej z najlepszych, najładniej obecnie grających ekip w Europie i przyszłego mistrza Anglii. Liverpool też potrafi grać bardzo efektownie,a Salah to mam wrażenie obecnie najgorętsze nazwisko w świecie piłkarskim, o którego będą się bić najzamożniejsze i najlepsze kluby świata. Uważam,że TVP w swoich wyborach powinna też starać się pokazywać różne zespoły. Ten wybór uważam za błąd TVP, ale wiadomo komu kibicuje Prezes TVP. Gdyby był fanem The Reds mogę się założyć,że wybór byłby inny.

Będąc fanem La Ligi czy Barcelony i Realu warto nie mieć klapek na oczach i dostrzegać piękno futbolu i fakt,że świat nie kończy się tylko na Messim czy Ronaldo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...