Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego, że jest w 16:9 skoro po 85 minutach oglądania transmisji o ostatecznym rezultacie rywalizacji musiałem dowiedzieć się z internetu. Już wolę oglądać transmisję w czarno-białym telewizorze ale chociaż do końca. Sztafeta mężczyzn również nie była transmitowana do końca. Nie pokazano dwóch ostatnich sztafet: litewskiej i brytyjskiej. Transmisja przerwana o 15:45 a następna pozycja programowa dopiero o 16:00 więc nie wiem gdzie im tak się śpieszyło. Tak jakby ktoś tam pracował za karę i nie miał krzty szacunku dla sportu i zawodników. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

TVP ma to do siebie, że jak pokaże Polaków to reszty nie musi.

Tak też było z Igrzyskami w Atenach(o których już pisałem). Było pewne, że Rogowska ma już co najmniej brązowy medal, ale skoku Isinbajewej nie pokazali, a ten skok decydował o tym czy Polka będzie mogła cieszyć się medalem z cenniejszego kruszcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika wygląda świetnie. Wygląd TVP Sport jest wreszcie profesjonalny i nie wieje dziadostwem.

 

Mam refleksję, która nie dotyczy tylko TVP Sport ale telewizja publiczna kładzie łapę na pieniądzach z abonamentu więc mam prawo pomarudzić na jej przykładzie. Dziś o 13:30 były kwalifikacje w skokach a o 14:30 zaczęły się sprinty kobiet w biatlonie. Jak wiadomo niezwykle rzadko kwalifikacje w skokach trwają krócej niż godzinę. Mimo tego TVP Sport między skokami a biatlonem sprzedała czas reklamowy i to aż w dwóch blokach. Kończą się skoki i od razu powinni przenieść się na biatlon. W TVP Sport po skończonych kwalifikacjach jeszcze bezsensowna gadka w studiu, później reklamy, komunikat o płaceniu abonamentu, reklamy i dopiero biatlon. Gdyby kwalifikacje się przeciągały to rozumiem, że reklamy były zamówione wcześniej, nie można było przewidzieć przedłużenia zawodów więc musiały być wyemitowane kosztem biatlonu. Jednak tu nawet amator mógł się zorientować, że kwalifikacje potrwają dłużej niż do 14:30. Przez takie decyzje transmisja zaczęła się dopiero o 14:40 a spokojnie mogłaby zacząć się 5 minut wcześniej. 5 minut - niby niewiele ale kilka zawodniczek przez ten czas zdążyło już oddać pierwsze strzelanie. Eurosport zrobił jeszcze gorzej bo transmisja z biatlonu zaczęła się jeszcze później bo po kwalifikacjach skoków pokazywali drzewa i rozbawionych kibiców - bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snopek co prawda jest nudny, ale przynajmniej nie zgrywa wielkiego znawcy jak Szczesny, ktorego sluchac nie moge.Komentuje to co sie dzieje na skoczni, w przeciwienstwie do Szarana, ktory wie wszystko o rodzinie skoczka, czy jego stanie psychicznym, czyli to co nas powinno troche mniej obchodzic :mrgreen:

A swoja droga ciekawy jestem jak Szpaku poradzi sobie z komentowaniem hokeja na IO, bo przyznam, ze jeszcze nie slyszalem jego komentarza w tej dyscyplinie, albo poprostu tego nie pamietam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snopek co prawda jest nudny, ale przynajmniej nie zgrywa wielkiego znawcy jak Szczesny, ktorego sluchac nie moge.Komentuje to co sie dzieje na skoczni, w przeciwienstwie do Szarana, ktory wie wszystko o rodzinie skoczka, czy jego stanie psychicznym, czyli to co nas powinno troche mniej obchodzic :mrgreen:

A swoja droga ciekawy jestem jak Szpaku poradzi sobie z komentowaniem hokeja na IO, bo przyznam, ze jeszcze nie slyszalem jego komentarza w tej dyscyplinie, albo poprostu tego nie pamietam :D

 

Szpak co olimpiadę komentuje hokej :P I powiem szczerze, że bardzo dobrze sobie radzi, nawet znacznie lepiej niż w skopanej piłce. podczas IO w turynie komentował z tego co pamiętam nawet finał razem ze Snopkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory wie wszystko o rodzinie skoczka, czy jego stanie psychicznym, czyli to co nas powinno troche mniej obchodzic :mrgreen:

 

I zazwyczaj są to informacje podsłyszane w saunie ::D. Co nie ulega wątpliwośći, że to najlepszy komentator wraz ze Szpakoswkim jak dla mnie. Ponieważ ja najbrdziej lubie przekaz emocji, a to co mówią pomiędzy komentarzem sytuacji to i tak każdy z oglądających wie.

Szpak co olimpiadę komentuje hokej

Nie co olimpiadę tylko co Igrzyska, bo to dwie inne rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz jak komentuje to mowi o wszystkim tylko nie o tym co sie dzieje na ekranie a Snopek wlasnie mowi o zawodach kto jakie zajmuje mniejsce o ile sie przesunal pozycji itd.Snopek pomaga ogladac zawody sprawia ze wiem co sie dzieje w stawce nie tylko kto jest pierwszy,drugi czy trzeci.Jesli chodzi o komentatorow pilki to oprocz Szpakowskiego lubilem sluchac komentarza Andrzeja Zydorowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi na przeszkodzie chyba odpowiedni sprzęt bo ten teraz to jest po prostu kamera i nagrywa ten zegara. On jest wycinany i jest dodawana obwódka biała. Jest wycięte pomiędzy zegarami minutowymi logo producenta tablicy świetlnej. Wczoraj można było zobaczyć że jak zawodnicy rzucali wolne, albo za 3 to była piłka przelatująca po zegarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...