Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie wiadomo, jak TVP pokaże Igrzyska Paraolimpijskie? Mam na myśli to, jakie konkretnie dyscypliny pokaże i kto będzie komentował. Ciekaw jestem, czy komentatorzy będą na miejscu, czy jednak w Warszawie.

 

Słyszałem, że TVP pierwszy raz w historii będzie pokazywać Igrzyska Paraolimpijskie. Wydaje mi się, że pokazywała już relacje z Aten w 2004 roku. 

 

Na koniec pytanie z ciekawości. TVP pokazywała już w przeszłości mecze NHL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie wiadomo, jak TVP pokaże Igrzyska Paraolimpijskie? Mam na myśli to, jakie konkretnie dyscypliny pokaże i kto będzie komentował. Ciekaw jestem, czy komentatorzy będą na miejscu, czy jednak w Warszawie.

 

Słyszałem, że TVP pierwszy raz w historii będzie pokazywać Igrzyska Paraolimpijskie. Wydaje mi się, że pokazywała już relacje z Aten w 2004 roku. 

 

Na koniec pytanie z ciekawości. TVP pokazywała już w przeszłości mecze NHL?

Do Rio na Igrzyska Paraolimpijskie jedzie trzech reporterów, a więc komentarz z Warszawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają ten sam pakiet co kiedyś Eurosport. + ceremonie, Czyli LA, Pływanie może kolarstwo i jakiś zespołowy finał 

po raz pierwszy w historii Telewizja Polska będzie na żywo pokazywać rywalizację w takich dyscyplinach jak lekkoatletyka, pływanie, szermierka czy tenis stołowy.

 

http://sport.tvp.pl/rio/26639469/paraolimpiada-tylko-w-telewizji-polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Plan zakłada codzienne, kilkugodzinne  transmisje w godzinach popołudniowych i wieczornych na antenach TVP Sport oraz TVP1, TVP2, TVP Regionalna oraz na stronie internetowej tvp.pl. Obok zawodów olimpijskich transmisje planowane są z uroczystości otwarcia i zamknięcia igrzysk paraolimpijskich. W grupie dyscyplin, których zakładamy transmisje, są m.in. lekkoatletyka, pływanie, kolarstwo, tenis stołowy, szermierka na wózkach, podnoszenie ciężarów, kajakarstwo, łucznictwo itp. - powiedział zastępca dyrektora TVP Sport, Marian Kubalica.

 

http://sport.se.pl/inne-sporty/paraolimpiada-rio-2016-sprawdz-kiedy-i-gdzie-ogladac-w-tv_883386.html

 

Artykuł SE oparty na archiwalnej wypowiedzi byłego wicedyrektora TVP Sport. Jednak wygląda na to,że poprzednie wladze planowały obszerniejsze transmisje, a obecne władze okroiły relacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd macie informację o reporterach jadących do Rio i o komentatorach ceremonii otwarcia? Jacy to będą reporterzy?

Z linku, który wrzuciłem wraz z cytatem jakie dyscypliny będą pokazywane w ramach tej imprezy. Kto pojedzie konkretnie- tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo sport w TVP:

 

Poniedziałek, 05.09:

 

20:15 4-4-2

 

Środa, 07.09:

 

23:00 LETNIE IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE RIO DE JANEIRO 2016 - ceremonia otwarcia (do 02:35) (również w TVP1)

 

Czwartek, 08.09:

 

23:20 LETNIE IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE RIO DE JANEIRO 2016 - 1. dzień (do 03:00) (również w TVP1)

 

Piątek, 09.09:

 

23:25 LETNIE IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE RIO DE JANEIRO 2016 - 2. dzień (do 03:10) (również w TVP1)

 

Sobota, 10.09:

 

14:55 HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Faerjestad Karlstad - Comarch Cracovia

18:00 ZAPASY: Mistrzostwa Polski i Złota Gala Zapaśnicza w Zgierzu (do 20:15)

22:45 SPORTOWA SOBOTA

23:15 LETNIE IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE RIO DE JANEIRO 2016 - 3. dzień (do 02:35) (również w TVP1)

 

Niedziela, 11.09:

 

13:15 ŻUŻEL: Nice Polska Liga Żużlowa - mecz: Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (również w TVP3)

16.05 JEŹDZIECTWO: Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Jakubowicach (do 18:40)

22:15 TVP1 SPORTOWA NIEDZIELA

22:55 LETNIE IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE RIO DE JANEIRO 2016 - 4. dzień (do 02:40) (również w TVP1)

 

Na sport.tvp.pl są w live'ach uwzględnione transmisje z Igrzysk Paraolimpijskich:

 

7 września:

 

22:50 Ceremonia otwarcia (Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński)

 

8 września:

 

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Jóźwik, Krzysztof Smorszczewski)

22:25 Pływanie (K/M): finały (Przemysław Babiarz, Marcin Ryszka)

 

9 września:

 

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Rudziński, Krzysztof Smorszczewski)

22:25 Pływanie (K/M): finały (Jacek Dąbrowski, Waldemar Madej)

 

10 września:

 

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Jóźwik, Daniel Woźniak)

 

11 września:

 

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Rudziński, Daniel Woźniak)

 

12 września:

 

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Jóźwik, Krzysztof Smorszczewski)

 

13 września:

 

19:00 Szermierka na wózkach (K): szpada drużynowo (Ryszard Łabędź, Radosław Stańczuk)

21:00 Tenis stołowy (K/M): eliminiacje (Marcin Cisowski, Adam Jurasz)

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Rudziński, Krzysztof Smorszczewski)

 

14 września:

 

22:25 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Aleksander Dzięciołowski, Jan Remplewicz)

22:25 Pływanie (K/M): finały (Przemysław Babiarz, Marcin Ryszka)

 

15 września:

 

14:50 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Marek Rudziński, Daniel Woźniak)

22:30 Pływanie (K/M): finały (Jacek Dąbrowski, Waldemar Madej)

 

16 września:

 

15:00 Lekkoatletyka (K/M): eliminacje i finały (Aleksander Dzięciołowski, Jan Remplewicz)

15:00 Tenis stołowy (K/M): eliminiacje (Marcin Cisowski, Adam Jurasz)

22:30 Pływanie (K/M): finały (Przemysław Babiarz, Waldemar Madej)

 

17 września:

 

14:55 Tenis stołowy (K/M): finały (Marcin Cisowski, Adam Jurasz)

21:20 Tenis stołowy (K/M): finały (Marcin Cisowski, Adam Jurasz)

Tego dnia w bloku TVP Sport wpisana jest też piłka nożna 5-osobowa

 

18 września:

 

02:50 Ceremonia zamknięcia (Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...