Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to TVP Sport w naziemnej mogłoby mieć także sportowe programy informacyjne. Skoro PSN i tak znika, to myślę, że kanał z informacjami sportowymi byłby użyteczny. Choć transmisje też powinny być.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP decyzją jeszcze poprzednich władz pierwszy raz od wielu lat cokolwiek transmituje z Igrzysk Paraolimpijskich. 

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Kostyra pisał, że piłki ręcznej jesienią nie będzie w Polsatach. Mówiło się o PGNIG Superlidze mężczyzn, a może Polsat traci obie ligi na rzecz TVP. Nie ma oficjalnego jednak komunikatu, także w zapowiedzi ramówki ani słowa na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens fuzji dwóch kanałów, które przynoszą kasę? Takie coś oznaczałoby mniejsze wpływy. TVP HD aktualnie radzi sobie nie najgorzej - jest na 34 miejscu w oglądalności w Polsce.

 

Po prostu gdyby TVP Sport HD  był kanałem "na zachętę" w naziemnej, to TVP Sport MAX HD miałby automatycznie lepszą oglądalność. Popatrz jak jest z Polsatem Sport i Polsat Sport News (wiadomo, nadawca prywatny, ale miejsca w tym zestawieniu kolejno 24. i 43. - zaraz za tym drugim plasuje się TVP Sport). Poprawiliby sobie tym notowania. Jedyny sęk jest w tym, że tak czy tak tracą co najmniej jeden kanał, (bo nie zapominajmy o TVP Seriale, które również może się pojawić w MUX 8 )z którego czerpią zyski, więc i tak jest możliwe, że stworzą coś nowego. To jest tylko propozycja, jakiś sposób na zamieszanie - odpowiedzieć innym zamieszaniem :P

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Jóźwik daje popis podczas Memoriał Kamili Skolimowskiej. Wstyd.

Dokładnie właśnie oglądałem filmik facet bredził sam nie wie o czym.

 

Dokładnie, szczególnie podczas rzutów Anity. W Rio było podobnie. Tam nie zauważył, że jest pobity rekord świata na 5000 metrów, dopiero po chwili się zreflektował.

Pamiętam doskonale tą sytuację ale nie skojarzyłem że to ta sama osoba choć wcześniej to większych gaf chyba nie popełniał.Choć mało oglądam sportu na TVP wiec może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Jóźwik większych gaf nie popełniał? Zatrudnienie tego człowieka w redakcji sportowej było jedną wielką gafą. Naprawdę daleki jestem od hejtowania komentatorów za byle wpadkę, ale wyczyny Jóźwika to jest naprawdę kryminał, przy nim Szpakowski ze swoim myleniem faktów i zawodników to megaprofesjonalista. Każda - dosłownie każda - transmisja lekkoatletyki czy biegów narciarskich z jego o udziałem jest psuta przez niebywałą wręcz liczbę błędów, wpadek, niedokładności. Jóżwik nie przygotowuje się do transmisji w ogóle, niejednokrotnie duka nazwiska nieco mniej znanych zawodników i zawodniczek jakby widział je pierwszy raz.

 

Myli mu się dosłownie wszystko - nazwiska, kraje, liczby. Nie odróżnia relacji na żywo i powtórek, w biegach narciarskich często myli punkty pomiaru, źle szacuje czasy i odległości. Powtarza tylko utarte frazesy i te same banały od 20 lat. Przywyłem już do Jońc i innych Durdów niemających pojęcia o czym gadają, ale tego agenta zdzierżyć nie mogę. Wiem, że wylewanie żali w internecie nic nie zmieni, ale to jedyne co ja, prosty widz, mogę robić. Zresztą nawet mistrz Szymon Ziółkowski to dostrzega i nazywa rzecz po imieniu - komentatorskie dno. Gdyby jakiś lekarz popełniał tyle błędów co Marek Jóźwik, zapełniłby swoimi ofiarami cały cmentarz. Polecam też waszej uwadze co wyczynia będąc (z jakiej paki?) prezesem Polskiego Związku Curlingu. Przerażające.

Edytowane przez Maarten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Jóźwik większych gaf nie popełniał? Zatrudnienie tego człowieka w redakcji sportowej było jedną wielką gafą. Naprawdę daleki jestem od hejtowania komentatorów za byle wpadkę, ale wyczyny Jóźwika to jest naprawdę kryminał, przy nim Szpakowski ze swoim myleniem faktów i zawodników to megaprofesjonalista. Każda - dosłownie każda - transmisja lekkoatletyki czy biegów narciarskich z jego o udziałem jest psuta przez niebywałą wręcz liczbę błędów, wpadek, niedokładności. Jóżwik nie przygotowuje się do transmisji w ogóle, niejednokrotnie duka nazwiska nieco mniej znanych zawodników i zawodniczek jakby widział je pierwszy raz.

 

Myli mu się dosłownie wszystko - nazwiska, kraje, liczby. Nie odróżnia relacji na żywo i powtórek, w biegach narciarskich często myli punkty pomiaru, źle szacuje czasy i odległości. Powtarza tylko utarte frazesy i te same banały od 20 lat. Przywyłem już do Jońc i innych Durdów niemających pojęcia o czym gadają, ale tego agenta zdzierżyć nie mogę. Wiem, że wylewanie żali w internecie nic nie zmieni, ale to jedyne co ja, prosty widz, mogę robić. Zresztą nawet mistrz Szymon Ziółkowski to dostrzega i nazywa rzecz po imieniu - komentatorskie dno. Gdyby jakiś lekarz popełniał tyle błędów co Marek Jóźwik, zapełniłby swoimi ofiarami cały cmentarz. Polecam też waszej uwadze co wyczynia będąc (z jakiej paki?) prezesem Polskiego Związku Curlingu. Przerażające.

 

Czyli faktycznie rzadko oglądam sport na TVP że nie zwróciłem uwagi. A lekkoatletykę to raczej oglądam tylko, gdy są jakieś większe imprezy. Na temat Szpakowskiego nie będę się wypowiadał. Choć kiedyś chwaliłem sobie mecze z jego komentarzem. Jednak czasy jego świetności minęły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal Mnie trochę tego, że szczypiorniak jest zabierany z Polsatu. Jakoś się przyzwyczaiłem, że komentatorzy ze słonecznej telewizji traktują tą dyscyplinę jako coś z kimś, z czymś się jest na stałe, a TVP raczej poczuło modę, która otacza tą dyscyplinę i wykupuje systematycznie prawa do największych reprezentacyjnych imprez. Będzie brakować Tomasza Włodarczyka, Szymona Rojka, Wojciecha Nowińskiego i Artura Siódmiaka. Będzie można się przekonać jak w realiach ligowych obyty jest Maciej Iwański. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu sport na żywo w TVP:

 

Środa, 31.08:

 

20:35 PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Niemcy - Finlandia

 

Czwartek, 01.09:

 

13:55 HOKEJ: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2018 roku - mecz: Polska - Słowenia

17:55 HOKEJ: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2018 roku - mecz: Dania - Białoruś

 

Piątek, 02.09

 

13:55 HOKEJ: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2018 roku - mecz: Słowenia - Dania

17:55 HOKEJ: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2018 roku - mecz: Białoruś - Polska

20:25 ŻUŻEL - mecz towarzyski: Polska - Dania

 

Niedziela, 03.09:

 

11:55 HOKEJ: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2018 roku - mecz: Polska - Dania

13:15 TVP3 ŻUŻEL: Nice Polska Liga Żużlowa - mecz: Stal Betard Leasing Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

15:55 HOKEJ: Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w 2018 roku - mecz: Białoruś - Słowenia

19:50 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Kazachstan - Polska

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie prawa rynku. Kto da więcej to nabywa prawa. W TVP też na dobrym poziomie komentują ręczną.

 

 

Akurat w tym przypadku zagrały też inne kwestie, bo władze ligi nie były zadowolone współpracą z Polsatu chyba przez marginalizowanie trochę tych rozgrywek. W tej kwestii TVP też narazie siedzi cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...