Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Polak tak. Moim zdaniem Radwańska to dno dna a całe WTA to powinni zaorać bo nie nadaje się do niczego. Jeden finał w Wimbledonie nic nie zmieni, bo go nie wygrała. To, że jest w TOP10 to też mnie nie rajcuje, bo jak przychodzi do wielkich szlemów to odpada z ogórkami. Co do wygrywania z najlepszymi? Powód z d..y, bo i laska która jest na 600 miejscu czasami potrafi wygrać z laską z top 10, więc to nie ma żadnego przełożenia.

@Wisłok, to że wygrywa zagrania miesiąca o niczym nie świadczy, bo głosują przeważnie Polacy robią jakieś wielkie akcje w internecie, aby głosować na Agusie. Nie przeproszę jej jak wygra Turniej Wielkoszlemowy, bo nigdy to nie nastąpi. Nie ma głowy i umiejętności do wygrywania takich turniejów. Jest słaba i tyle. Nawet głupiego turnieju w Katowicach słabo obsadzonego wygrać nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Super Expressu TVP pokaze tez walke Fonfary a kilka dni temu Kmita zapowiadal ze Polsat ja pokaze

O transmisję starają się Polsat i TVP. Platforma NC+ nie ujawnia swoich planów, ale nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nie jest zainteresowana walką. - Bardzo spokojnie podchodzimy do tego wydarzenia. Na sercu leży nam głównie interes polskiego boksu, w najbliższym czasie pokażemy walki Artura Szpilki, Andrzeja Fonfary i Macieja Sulęckiego. 25 kwietnia będziemy transmitowali pojedynek Władimir Kliczko - Bryant Jennings. "Walka stulecia" - moim zdaniem nazwana tak mocno na wyrost - nie jest dla nas kwestią życia i śmierci - mówi Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.

http://www.sport.pl/boks/1,64992,177289 ... her__.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą promować te dwie gale boksu tak jak zrobił ESC z UFC to mają szanse na świetny wynik oglądalności. Polsat zapowiedzi walki Chaveza z Fonfarą robił od jakiegoś miesiąca.... Niby newsa napisał Kostyra, ale jakoś ciężko to sobie wyobrazić, że galę pokaże TVP. Wiem, że już boks transmitowali, ale taka kasa przy biednej TV? Jak zwykle na stronie TVP nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą promować te dwie gale boksu tak jak zrobił ESC z UFC to mają szanse na świetny wynik oglądalności. Polsat zapowiedzi walki Chaveza z Fonfarą robił od jakiegoś miesiąca.... Niby newsa napisał Kostyra, ale jakoś ciężko to sobie wyobrazić, że galę pokaże TVP. Wiem, że już boks transmitowali, ale taka kasa przy biednej TV? Jak zwykle na stronie TVP nic.

TVP ma kasę która nie została wykorzystana przy eliminacjach Euro 2016, i z tego budżetu wzięli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polak tak. Moim zdaniem Radwańska to dno dna a całe WTA to powinni zaorać bo nie nadaje się do niczego. Jeden finał w Wimbledonie nic nie zmieni, bo go nie wygrała. To, że jest w TOP10 to też mnie nie rajcuje, bo jak przychodzi do wielkich szlemów to odpada z ogórkami. Co do wygrywania z najlepszymi? Powód z d..y, bo i laska która jest na 600 miejscu czasami potrafi wygrać z laską z top 10, więc to nie ma żadnego przełożenia.

@Wisłok, to że wygrywa zagrania miesiąca o niczym nie świadczy, bo głosują przeważnie Polacy robią jakieś wielkie akcje w internecie, aby głosować na Agusie. Nie przeproszę jej jak wygra Turniej Wielkoszlemowy, bo nigdy to nie nastąpi. Nie ma głowy i umiejętności do wygrywania takich turniejów. Jest słaba i tyle. Nawet głupiego turnieju w Katowicach słabo obsadzonego wygrać nie potrafi.

Tak mi się skojarzyło- skoro tak wszystko wiesz to może jednak podasz Ty mi,a nie ja Tobie szóstkę w Lotto??:) Turniej w Katowicach jak na turniej rangi International był dość silnie obsadzony. To jest sport, nie zawsze się wygrywa, skoro piszesz, że rakieta nr 600 może wygrać z rakietą z TOP 10 to dlaczego mieć pretensje do Agnieszki,że nie wygrała turnieju w Katowicach gdzie przegrała z 36 rakietą?? No i istota piszesz dno dna- czyli innymi słowami,że jest najgorszą tenisistką.. To chyba jednak nieuprawnione.

Agnieszka ma wiele fanów za granicą, bardzo ciekawe wytłumaczenie sobie znaleźli wrogowie Agnieszki- że to tylko Polacy.. jakieś dowody czy to hipoteza wzięta znikąd?? Inna sprawa - dlaczego inni fani nie są tak zorganizowani?? Ponadto Polka dostaje nominacji, więc grać efektownie potrafi. Warto także przeczytać opinię jeśli nie polskich to zagranicznych znawców na temat Agnieszki. Gdyby Navratilova nie widziała w Isi potencjału to wchodziła by w ten projekt?? Podejrzewam,że gdyby teraz był rok 2004, 2005 , 2006 to czytałbym komentarze w stylu: Małysz się skończył, już nic nie osiągnie .. Nie skreślajcie, sport już nie raz uczył pokory.

 

Walka stulecia w TVP- świetne informacja. Gratulacje. Ostatnio pokazywali galę boksu, teraz to- coś się ruszyło w TV- czyżby monopol Polsatu był powoli przełamywany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polak tak. Moim zdaniem Radwańska to dno dna a całe WTA to powinni zaorać bo nie nadaje się do niczego. Jeden finał w Wimbledonie nic nie zmieni, bo go nie wygrała. To, że jest w TOP10 to też mnie nie rajcuje, bo jak przychodzi do wielkich szlemów to odpada z ogórkami. Co do wygrywania z najlepszymi? Powód z d..y, bo i laska która jest na 600 miejscu czasami potrafi wygrać z laską z top 10, więc to nie ma żadnego przełożenia.

 

Jednak "dno dna" to zbyt mocne określenie w stosunku do kogoś, kto robi dużą karierę w globalnej dyscyplinie.

 

Co do boksu, bardzo miła niespodzianka. Tego się nie spodziewałem. Myślałem, że prawa kupi Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mega hit i petarda, ale zastanawiam się jaką oglądalność będzie miała nawet tak znakomita walka w Polsce przy transmisji w godzinach bardzo wczesno porannych. Zdaje się, że mowa tak naprawdę o 3. maja, godz. ok. 5:00.

 

O 5:00 to można jeszcze wstać, natomiast o 4:00 czy 3:00 to już nie za bardzo. Myślę, że w okolicach 1 miliona może być oglądalność. W dodatku to niedziela rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się mówiło o zainteresowaniu Polsatu zakupem praw do UFC. Na szczęście to nie nastąpiło :). KSW ze swoimi Pudzianami i Najmanami może się schować. Kiedyś świetny boks pokazywał Orange Sport, teraz TVP. Mamy pewność, że nie będzie ppv :). Jeszcze raz napiszę- wielkie brawa dla TVP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla TVP! A sportowe kanały Polsatu tracą nie tylko co ciekawszy boks, ale i sporty walki(UFC). Mnie to cieszy :).

 

Nie tracą żadnego UFC bo go wogóle nie mieli, więc jak mogą go stracić? Maja swoją federację KSW

To mi dopiero atrakcja jak co drugą gale puszczają w PPV a jak jest dostępna na PS to obsada tych gal to jedna wielka mizeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie chce nic mówić, ale pamiętacie chyba zamieszanie z galą adamka, gdzie nawet TVP już oficjalnie zapowiedziało, ze ją pokaże, a jednak pokazał Polsat. Więc wstrzymajmy się. Głównie jeśli chodzi o Fonfarę. Bo walkę Pacmana z Maywetherem prędzej widział bym właśnie w TVP. Polsat na tym wiele nie zarobi, a zobacz, że na platformie ludzie bez problemu obejrzą. I tak najlepszy boks jest w CP a głównie w PS i tylko jakieś pojedyncze gale gdzieś lądują.

Edit

Właśnie widziałem zapowiedź walki fonfary w TVP Sport. Ale poczekajmy czy będzie reakcja Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - brawo TVP. Bokserska ofensywa w natarciu. W ramówce TVP1 /TVP Sport pewnie też, ale nie zaktualizowali/ jest już nocna gala w ten weekend: http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0418_T1D.txt. Skrót gali Polaka w niedzielę póżnym wieczorem.

TVP Sport pokaże także oba mecze 1/2 Pucharu Niemiec. Bayern - Borussia także w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...