Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płacą za "wyłączność", której teoretycznie nie ma? :> Wszystko jest możliwe, pytanie tylko co z tego ma n (i ewentualnie TnK)? Kanał nie jest marzeniem każdego fanatyka sportu, chociaż niektóre transmisje są dostępne tylko tam. Rozumiem, gdyby to było np. TVP HD, ale TVP Sport? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może o co poszło(pieniądze?) w sporze między TVP a UPC odnośnie wprowadzenia TVP Sport do tejże kablówki? Pamiętam że były szumne zapowiedzi przed Igrzyskami w Pekinie o niespodziance dla abonentów i wprowadzeniu TVP Sport. Jakoś jednak do dziś się to nie udało :wink: Domyślam się że TVP pewnie chce ściągnąć do siebie kokosy za dystrybucję tego kanału. Ale przecież on wcale taki rewelacyjny nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cieszy, to perspektywa większej ilości sportu w C+, ale niepokoi jakość jego przekazu i komentarza (oglądając sport w TVP transmisja i komentarz są do d...). Mam nadzieję, że przez włączenie tego kanału redakcja sportowa C+ nie zniży się do poziomu prezentowanego przez w/w. A wogóle, to skąd thomansinho masz te informacje, że TVP Sport będzie lub jest na C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przez włączenie tego kanału redakcja sportowa C+ nie zniży się do poziomu prezentowanego przez w/w.

A skąd w ogóle taki pomysł? :x Czy Orange Sport obniżył jakość komentarzy na Canal+ Sport (choćby NBA)? Oni są beznadziejni, a Canal+ wciąż trzyma fason. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam mecz Serbia - Niemcy; moim zdaniem komentuje jakiś volksdeutsch bo co kilka minut mówi, że "kibicujemy Niemcom" - albo mówi o sobie w liczbie mnogiej albo to Niemiec mówiący po polsku; akurat Serbowie prowadzą wiec komentator płacze i mówi że i tak Niemcy będą walczyć do końca; wyłączam dźwięk bo szkoda moich nerwów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupota tvp sport jest niezmierzona - jest 19.30 na Eurosporcie skoki pucharu świata, a na TVPSport cisza; oczywiście po 20.00 pokażą MŚ w piłce ręcznej na Dwójce i na TVP Sport, a po co ? któż to wie; oczywiście przy okazji będzie retransmisja skoków na Jedynce, po co? któż to wie; po co jest TVP Sport - któż to wie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam mecz Serbia - Niemcy; moim zdaniem komentuje jakiś volksdeutsch bo co kilka minut mówi, że "kibicujemy Niemcom" - albo mówi o sobie w liczbie mnogiej albo to Niemiec mówiący po polsku; akurat Serbowie prowadzą wiec komentator płacze i mówi że i tak Niemcy będą walczyć do końca; wyłączam dźwięk bo szkoda moich nerwów :evil:

 

Moze dlatego, ze zwyciestwo Niemcow bylo bardziej korzystne dla Polakow, zeby wyjsc z grupy? :roll:

 

Mam ochote na polityczny komentarz, ale powstrzymuje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądam mecz Serbia - Niemcy; moim zdaniem komentuje jakiś volksdeutsch bo co kilka minut mówi, że "kibicujemy Niemcom" - albo mówi o sobie w liczbie mnogiej albo to Niemiec mówiący po polsku; akurat Serbowie prowadzą wiec komentator płacze i mówi że i tak Niemcy będą walczyć do końca; wyłączam dźwięk bo szkoda moich nerwów :evil:

Też mnie to denerwowało, aż wyłączyłem telewizor, a szkoda bo jakość na TVP HD taka że aż chciało się oglądać.

 

Pomijając kwestie narodowościowe to komentator nie powinien być stronniczy. Dla mnie to co wyprawiał ten pan to była żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pisałem do TVP maila pytałem czy kanały TVP trafia do CYFROWEGO POLSATU napisali Mi ze rozmowy nalinii TVP a CP trwaja . jak sie dogadaja to TVP SPORT,TVP HISTORIA,TVP INFO ,TVP HD trafia do CP. A po za tym ramowka TVP SPORT jest podobna do EUROSPORTU. Prawa do piłki recznej miał POLSAT SPORT a oddal je TVP. Od pewnego czasu sa reklamy CP w TVP. Byc moze niedlugo poznamy efekty rozmow CP i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...