Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna mnie to już irytować. Dziwne, że TVP nie reaguje. Powołuje się na "Tygodnik Kibica" w najprostszych statystykach, które mógłby sam wyliczyć. Gdyby to było kilka razy to bym nie wspominał o tym ale słyszę to już od lat. Nie ma meczu w wykonaniu Pana Szpakowskiego gdzie nie padnie nazwa tej gazety.

 

EDIT 26 czerwca 2010: Oczywiście Pan Szpakowski po raz kolejny wymienia nazwę Tygodnika Kibica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod logo TVP Sport pojawia się logo Dolby Digital 5.1. Jest animowane w taki sposób, że wyłania się z lewej strony, do lewej strony również się chowa. Pozostawia po sobie kropkę, która jest na ekranie przez cały mecz. Nie zawsze jednak taka sytuacja ma miejsce.

 

2798daac539dd404med.jpg

 

Dariusz Szpakowski nie byłby sobą gdyby nie powiedział dziś o "Tygodniku Kibica".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Wczoraj w czasie mistrzostw Polski na antenie TVP Sport puszczali sobie powtórki meczów MŚ. Nie rozumiem tego. Po co transmitowali pierwsze dwa dni, jak nie mieli zamiaru transmitować trzeciego, ostatniego? To jakby transmitowali mecz hokeja na lodzie. Pierwsze dwie tercje pokazaliby, a trzeciej nie, bo mają taki kaprys. Jak dla mnie jest to chore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił TVP, ale trzytercjowy mecz hokeja na lodzie i trzydniowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce to chyba jednak nie to samo — w meczu hokeja ostateczny wynik jest jeden, a w zawodach lekkoatletycznych tych wyników jest znacznie więcej i to po każdym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zgadza się, ale musisz jeszcze zrozumieć moje rozgoryczenie. Dzisiaj na przykład mogli transmitować mecz ligi żużlowej, więc dla mnie to skandal z tym trzecim dniem mistrzostw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnili się o 20 sekund na dogrywkę MISTRZOSTW ŚWIATA! Niech najbliższe mistrzostwa kupi Polsat i takie historie nie będą miały miejsca. W Polsacie nigdy nie było spóźnienia na żaden mecz Euro i MŚ. Szpakowski podziękował Tygodnikowi Kibica - prywata trwa nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnili się o 20 sekund na dogrywkę MISTRZOSTW ŚWIATA! Niech najbliższe mistrzostwa kupi Polsat i takie historie nie będą miały miejsca. W Polsacie nigdy nie było spóźnienia na żaden mecz Euro i MŚ. Szpakowski podziękował Tygodnikowi Kibica - prywata trwa nadal.

 

Ja tam nawet tego nie zauważyłem. A może skoro "TK" jest wymieniany nawet w podziękowaniu to współpracuje z TVP w informowaniu o ciekawostkach? Przynajmniej na Mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu trzeba będzie się obawiać czy czasem jakaś bramka nie padnie gdy oglądamy reklamy. pavl6 - nieuważnie oglądałeś. "Tygodnik Kibica" jest wymieniany prawie na każdym meczu komentowanym przez Dariusza Szpakowskiego. Z ust pozostałych komentatorów nigdy nazwa tej gazety nie padła. Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...