Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego że ten Engel niby ma wiedzę jak wali frazesy i w ogóle nie czyta gry?

Nie dziwię się że podziękowali mu w TVP.

Widzę że masz obsesję na punkcie deprecjonowania Podolińskiego

Trenerem był marnym,ale ekspertem jest jednym z lepszych

Dobrze czyta gra,na bieżąco analizuje co się dzieje na boisku

A Engel mówi oczywistości,które każdy kanapowicz zna.

Nie trzeba być autorytetem

Nie trzeba mieć dorobku

Tak patrząc to ekspertem w tv

Mogliby być ludzie którzy zdobyli srebro na IO 92 bo reszta nic nie osiągnęła

No i widzimy ludzi z IO

Kowalczyk,Hajto,Onyszko,Juskowiak

Czy któryś z nich ma coś do powiedzenia? Raczej nie

A twoim rozumowaniem powinniśmy pchać na przykład jeszcze Kłaka (który już dawno jest poza piłką) tylko dlatego że zdobył srebro na IO 92.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FanMMA napisał:

Wychwalam bo chodzi o styl komentowania,orientowania się w obecnej piłce.

Na Polsacie zarówno młodzi jak i starzy tego nie mają A pan trener Strejlau to ma

Poza tym Ty chyba jednej rzeczy nie rozumiesz dobry ekspert nierówna się wybitny sportowiec..

Gdyby myśleć takim beznadziejnym tokiem rozumowania to w telewizji pracowałoby może z 10 ekspertów

Z czego zapewne z 8 nie interesuje się już piłką i miałoby tyle do powiedzienia co Janusz w barze po 4 piwach.

Akurat Wichniarek ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra

Zaczyna się robić z tego "piaskownica".

 

Pozostańmy przy tym, że Ty wolisz Podolińskiego i jego frazesy o "wahadłach", 4-4-2 i inne oczywistości.

Ja wolę zamiast niego słuchać Engela. Różnie go można oceniać ale dla mnie był i jest dobrym analitykiem. 

 

Co do dorobku. Tak, powtórzę: osiągniecia sportowe dają wiarygodność i autorytet ale nie są tożsame z wiedzą na temat dyscypliny.. 

Nie każdy kto miał sukcesy będzie dobrym ekspertem. Niemniej, jak mam słuchać jakiegoś "Kowalskiego" który ma podobno wiedzę - to wolę posłuchać osobę z "nazwiskiem". 

 

Bez dorobku nie masz autorytetu i wiarygodności. Równie dobrze, moglibyśmy zamiast Podolińskiego wyciągnąć jakiegoś zdolnego trenera z 1 lub 2 ligi który z powodzeniem zastąpiłby go, serwując nam większą praktyczną wiedzę. Ale czy o to chodzi?

 

P.S. Ciekawym przykładem jest np. Papszun. Facet osiąga wyniki ale ekspertem okazał się kiepskim (o czym mogliśmy się przekonać słuchając jego wywodów na Euro)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Beks napisał:

Jeżeli już odsunięto Szpakowskiego od finału to skomentować ten mecz powinien Laskowski. Długo pracuje w TVP i nie trzyma wszystkich srok za ogon jak to robi Borek. Największym wygranym na Euro moim zdaniem jest Węgrzyn. Komentatorem jest kiepskim, ale chyba zostanie w TVP na dłużej. 

Laskowski zapewne nie dostał finału, bo komentował mecz otwarcia. To też nie byłoby sprawiedliwe, gdyby dwukrotnie komentował tak ważne pojedynki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, tyrla napisał:

Węgrzyn dzisiaj skomentuje mecz Legii więc myślę że umowa na dłużej emoji4.png

Dobrze że ten poziom rozgrywek absolutnie mnie nie interesuje więc nie będę miał okazji posłuchać tego żałosnego komentarza,

on z tą dziwną barwą głosu nadaje się do boksu ewentualnie mo-rdo-bi-cia* w klatkach ale na pewno nie piłki nożnej!.

* [beep] :/

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FanMMA napisał:

No spoko,ale nie o nim mowa

Główny temat to moja niezgodność z tezą użytkownika @Nasir że ekspert musi być sportowcem z osiągnięciami czy tam z olbrzymim autorytetem.

Piszesz, ze w Polsacie nikt się nie orientuje w obecnej piłce jak Ci podaje przykład eksperta to piszesz, ze o nim nie mówisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rada

Jeśli chcesz wejść z kimś w konwersacje to naucz się czytać wszystkie odpowiedzi

A tak to wyciągasz hiperbolę z tekstu i robisz z tego sensację przy okazji wychodząc na nieuka🤦‍♂️🤦‍♂️

A co do ważniejszych spraw A nie jakiś wyimaginowanych problemów to Węgrzyn jak dla mnie jest bardzo dobry,ma w sobie emocje,kulturę językową do meczów reprezentacji dla mas komentator jak znalazł. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nasir napisał:

Wdowczyk czy Engel mają przynajmniej jakiś dorobek i warsztat do tego aby coś oceniać i opiniować.

 

Wdowczyk ma szczególnie interesujący dorobek jako Dariusz W. Moim zdaniem ludzie o korupcyjnej przeszłości nie powinni być nobilitowani zapraszaniem ich do studia w charakterze ekspertów.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, FanMMA napisał:

Taka rada

Jeśli chcesz wejść z kimś w konwersacje to naucz się czytać wszystkie odpowiedzi

A tak to wyciągasz hiperbolę z tekstu i robisz z tego sensację przy okazji wychodząc na nieuka🤦‍♂️🤦‍♂️

A co do ważniejszych spraw A nie jakiś wyimaginowanych problemów to Węgrzyn jak dla mnie jest bardzo dobry,ma w sobie emocje,kulturę językową do meczów reprezentacji dla mas komentator jak znalazł. 

Taka rada nikt oznacza nikt  -naucz się znaczenia słów, ktore używasz, a później pouczaj innych przy okazji usiłując ich obrazić. Usiłując, bo niestety nie jesteś w stanie mnie obrazić. 

Kwestia komentatorów czy ekspertów to tez kwestia gustu. Wdowczyk dla mnie to osoba skompromitowana, która nie powinna miec miejsca w mediach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle gdzie ty tam widzisz słowo "nikt"?

Kolega nie pobrał starannie nauki i nawet widać brak umiejętności czytania..

Współczuję,ale w takim razie trzeba się doedukować a potem wrócić na forum.

Ps.Po co obrażać kogoś kto nie potrafi nawet czytać albo kogoś kto nie wie co to hiperbola

Wystarczy dać komuś takiemu głos i sam się kompromituję:rofl:

Nie wiem czy było,ale 

https://taksiegra.pl/17-memorial-edwarda-jancarza-w-tvp-sport/

Edytowane przez FanMMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FanMMA napisał:

Wychwalam bo chodzi o styl komentowania,orientowania się w obecnej piłce.

Na Polsacie zarówno młodzi jak i starzy tego nie mają

Jak zwyczajnie zauważyłem, że taka osoba jest w Polsacie , to zamiast przyznać rację- no faktycznie, to nie bo by twoje wielkie EGO ucierpiało tylko jakiś tekst, że przecież o nim nie pisałeś i dalej robisz totalny offtop i wycieczki personalne. Dla mnie słabe zachowanie. 

 

Co do TVP to bardzo dobrze zrobiony turniej EURO. Bardzo dobrze, że oparto się na osobach, które w pewien sposób wylansował kanał Sportowy , czyli Januszu Michalliku, braciach Gikiewicz , Piotrze Nowaku , Borkowskim. Wpuszczono dużo świeżej krwi , młodej i bardzo dobrze. Są to osoby , które śledzą dane rozgrywki i TVP stała się anteną zarówno dla ogromnych fanów piłki nożnej jak i takich, które niekoniecznie tak mocno się interesują. Dariusz Szpakowski też kiedyś zaczynał i też miał dwadzieścia kilka lat gdy zaczynał, dlatego śmieszy mnie narzekanie, że ktoś nie ma doświadczenia, dla mnie liczy się poziom, widać to po osobach z Eleven- to prawdziwi pasjonaci- Mirosławski zrobił świetną robotę. Szkolnikowski i Mirosławski to najlepsi menadżerowie w polskich mediach od lat i szczerze nie interesuje mnie dlaczego został dyrektorem, interesuje mnie jak wygląda antena za jego dyrektorowania. Natomiast to jakie TVP ma prawa to nie jest zasługa Pana Szkolnikowskiego. Trzeba uczciwie przyznać ,że poprzednicy Pana Szkolnikowskiego nie mieli takiego komfortu, bo TVP nie miała takich pieniędzy na zakup praw sportowych.

 

Ps. Mirosławski jest młodszy od Szkolnikowskiego . Warto stawiać na młodych, kompetentnych ludzi. 

 

Szpakowski powinien odejść na emeryturę.

 

Jutro konferencja w sprawie Igrzysk olimpijskich. Na razie znamy spot promocyjny  https://sport.tvp.pl/54808802/igrzyska-olimpijskie-w-tokio-w-telewizji-polskiej-zobacz-spot

Ciekawi mnie czy będą to najlepiej zrobione Igrzyska w historii TVP. Jedno jest pewne nie będzie skakanki między głównymi antenami. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie pokazałeś gdzie napisałem słowo "NIKT" skoro taki drobiazgowy jesteś,ale już nieważne..

29 minut temu, dynecik napisał:

Bo na jest za duża, po co tam są takie duże marginesy w polu z wynikiem ?

Przewidują wyniki dwucyfrowe ?

Myślałem że tam dalej dopiszą w nawiasie wynik dwumeczu,ale jak widać dalej tego nie ma i nie wiadomo czy będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Na Polsacie zarówno młodzi jak i starzy tego nie mają

To zdanie jest równoważne, że nie ma tam NIKOGO,że  NIKT się nie orientuje . Ale zostawmy to, nie sądziłem, że zrobi się z tego niepotrzebna [beep]oburza. Pozdrawiam Cię i serdeczności . 

 

Swoją drogą fajnie jakby TVP Sport kiedyś zrobiła taki 24 -godzinny program studyjny charytatywny :) Dyskusja o sporcie, zaprosiło by się przedstawicieli różnych dyscyplin, oni dali by fanty na licytację.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FanMMA napisał:

A tak to wyciągasz hiperbolę z tekstu i robisz z tego sensację przy okazji wychodząc na nieuka🤦‍♂️🤦‍♂️

 

 

Stanowski, ostatnio bardzo trafnie podsumował takie gadki. Jeśli kogoś przygwoździsz, wykazując, że opowiada bądź wypisuje bzdury, wręcz się ośmiesza, to w akcie obronnej desperacji wyskakuje z hiperbolą. Panie głosicielu prawd objawionych, atakujący wszystkich, którzy mają inne zdanie, weź pod uwagę,że są gusta i guściki, nawet jeśli chodzi o komentatorów czy futbolowych ekspertów. To, że ty się np zachłystujesz futbolowym erotomanem - gawędziarzem w postaci Podolińskiego, nie znaczy, że inni też się muszą zachłystywać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FanMMA napisał:

O właśnie jeszcze lepszy jest ten temat

pan Niedzielan ekspert wiadomej stacji oszustwa związane z akademią
pan Hajto wiadomo co

pan Dariusz W kolega wyżej napisał

pan Dziekanowski alkohol i tak dalej

Taki mamy obraz ekspertów wiadomej stacji a kolega @Nasir o autorytetach:rofl::rofl:

 

Nie wymieniałem jako autorytetów Niedzielana, Hajty czy Dziekanowskiego (którego ja np. nie mogę słuchać - tak przynudza)

 

Kilka słów na temat Wdowczyka.

Jak tylko wymieniałem jego nazwisko  spodziewałem się, że ktoś wyleci z zarzutami.

Nie jestem jakimś apologetą Wdowczyka ale uważam go za niezłego eksperta.

Warto uporządkować fakty.

 

To prawda, ma za sobą naganną przeszłość korupcyjną. Nie zamierzam go w tym względzie wybielać. Niemniej, mamy do czynienia z osobą która została prawomocnie skazana i która odpokutowała cały ten wyrok.

 

W wyniku całej tej obrzydliwej afery korupcyjnej została skazana jakaś śmieszna garstka osób. Wdowczyk był jedną z nich. Zabrakło wystarczających dowodów aby skazać pozostałych. Sam Wdowczyk wielokrotnie mówił, że z pokorą przyjął ten wyrok i nie chciał też sypać innych ( a miałby kogo… oj miałby).

 

Nie trzeba mieć dużej wyobraźni, żeby zorientować się, że wielu sprawcom pośrednim czy bezpośrednim tego procederu najzwyczajniej w świecie uszło to na sucho. Można sypać przykładami.

 

 Wymienię choćby „słynnego” Czesława 711. Pamiętacie dokładnie ile udokumentowanych połączeń miał z fryzjerem ten „autorytet”? 711. Dzwonił do fryzjera nawet w przerwie meczu (prowadził wtedy Lecha). Ponieważ sam billing nie jest wystarczająco twardym dowodem – Czesio uniknął jakiejkolwiek odpowiedzialności. Trzeba mieć naiwność dziecka, żeby wierzyć w jego niewinność🤣

 

Kolejny przykład to Piszczek. Został prawomocnie skazany za korupcję i co….? I nic… nie przeszkodziło mu to wylądować w klubie wybitnego reprezentanta😊.

 

O korupcji w polskiej piłce nożnej na przestrzeni długich dziesięcioleci można pisać książki. Ciekawy wątek był np. w biografii Iwana „Spalony”.

 

Dlatego śmieszy mnie jak słyszę, że Wdowczyk to taka czarna owca polskiej piłki i powinien całkowicie zostać pogrzebany. Wdowczyk tym się różni od pozostałych (wielu) trenerów, piłkarzy umoczonych w ten proceder , że odpokutował swoją winę. Dlatego też po siedmiu latach przerwy wrócił. Wolę takiego Wdowczyka niż Michniewicza, który łże na temat ilości połączeń do fryzjera. To wstyd, że ktoś taki został trenerem kadry młodzieżowej Polski. Aha… i byłbym zapomniał  - jest przecież jednym z ekspertów kanału sportowego.

 

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...