Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tomas73 napisał:

Jak widze po 2 meczach jak chlopaki biegaja, to w poniedzialek nie chce myslec jak nasi podawacze do tyłu beda stac w miejscu i czekac na cud

No jak biegają? Statystyki przebiegniętego dystansu z meczu Walia - Szwajcaria były dramatyczne... Średnio drużyna biega 10-20 kilometrów więcej, czyli jakby oba zespoły grały bez dwóch zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich wypowiedziach mogę jednoznacznie przyznać że warto było wydać te 300 na profesjonalną kalibracje TV OLED B8 65  2 lata temu ,obraz bajka byłem na meczu poprzednim u kolegi na nowszym Oledzie LG z 2020 i szit obraz ,wszystkie nastawy std. od żywego do eco nie dało sie oglądać kolega mieszał caly mecz z tym HDR I gamma ale nic to nie dało. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na forum po kilku latach nieobecności.
Opowiem wam swoje przygody o wyszukiwaniu TVP4K w NTC.

Mieszkam w nowym budynku, który posiada zbiorczą instalację naziemną i satelitarną. Żeby serwis mógł zarabiać to dostępne częstotliwości są ustawiane przez serwis.
Cyrki były przy niedawnej zmianie częstotliwości, bo do każdej anteny musiał przyjechać serwis i przestawić instalację. Korzystam z tv netii na codzień i ten problem mnie ominął.
Jednak chcąc wyszukać TVP4K doświadczyłem tego problemu, bo kanał 37 nie chce się wyszukać. Mimo, że inne muxy z tego nadajnika działają na 100%.

Wyjąłem z piwnicy antenę pokojową (wiem jaką opinię macie na temat anten pokojowych, mam taką samą, ale czasem potrafią ratować życie). Kręciłem nią z godzinę, ale się udało. Pięknie odbierał MUX-5, jednak do dzisiaj. Pogoda się popsuła i niestety jakość sygnału spadła. Musiałem pokombinować.

Na szafce TV zbudowałem instalację z kartonów, bo antena stojąc na szafce tv nie łapała sygnału default_icon_ehhh.gif
Już byłem zrezygnowany, ale kartony pomogły! Jest udało się! 100% siły i jakości.

Wreszcie TVP 4K można oglądać bez przeszkód.
Instalacja u mnie w salonie postoi do środy, bo wtedy przyjeżdża serwis i będę mógł podłączyć się znów do gniazdka. b5631d3d3281a6af2f05fde9177dcbd8.jpg
Edit:
Tak ustawiłem antenę pokojową na tych kartonach, że znalazło mi nawet czeskie kanały (tak we Wrocławiu i tak na antenie pokojowej). Obraz żyleta

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 minut temu, connor napisał:

Witajcie na forum po kilku latach nieobecności.
Opowiem wam swoje przygody o wyszukiwaniu TVP4K w NTC.

Mieszkam w nowym budynku, który posiada zbiorczą instalację naziemną i satelitarną. Żeby serwis mógł zarabiać to dostępne częstotliwości są ustawiane przez serwis.
Cyrki były przy niedawnej zmianie częstotliwości, bo do każdej anteny musiał przyjechać serwis i przestawić instalację. Korzystam z tv netii na codzień i ten problem mnie ominął.
Jednak chcąc wyszukać TVP4K doświadczyłem tego problemu, bo kanał 37 nie chce się wyszukać. Mimo, że inne muxy z tego nadajnika działają na 100%.

Wyjąłem z piwnicy antenę pokojową (wiem jaką opinię macie na temat anten pokojowych, mam taką samą, ale czasem potrafią ratować życie). Kręciłem nią z godzinę, ale się udało. Pięknie odbierał MUX-5, jednak do dzisiaj. Pogoda się popsuła i niestety jakość sygnału spadła. Musiałem pokombinować.

Na szafce TV zbudowałem instalację z kartonów, bo antena stojąc na szafce tv nie łapała sygnału default_icon_ehhh.gif
Już byłem zrezygnowany, ale kartony pomogły! Jest udało się! 100% siły i jakości.

Wreszcie TVP 4K można oglądać bez przeszkód.
Instalacja u mnie w salonie postoi do środy, bo wtedy przyjeżdża serwis i będę mógł podłączyć się znów do gniazdka. b5631d3d3281a6af2f05fde9177dcbd8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edit:
Tak ustawiłem antenę pokojową na tych kartonach, że znalazło mi nawet czeskie kanały (tak we Wrocławiu i tak na antenie pokojowej). Obraz żyleta emoji23.png

Jesteś prawdziwym kozakiem. Dzielnie walczyłeś z kartonami i masz TVP 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kocik89 napisał:

Dzisiaj jest mecz z tamtego stadionu. 

To zobaczymy pierwszą i nie jedyną klęskę w 4K HDR ze wszystkimi szczegułami naszej reprezentacji ;)

Coś mam sceptyczne podejście do Sousy. Nie wierze , w jego koncepcje.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...