Skocz do zawartości

Inne tunery satelitarne a karta N/platformy CANAL+ (Conax)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
Skystar 2 + ProgDVB + acamd = Comedy Central, MTV Polska, MTV HD, VH-1 Polska, Discovery Travel & Living, Discovery ID, Disney Chanel, Sci-Fi, Universal, Cartoon Network, Eurosport, Eurosport 2. To wszystko, co udało mi się znaleźć rozkodowane.

Obecnie na tym samym zestawie, choć nie wiem, czy w tej samej konfiguracji, mam tylko Eurosport 2 HD. Zaleźy mi na MTV HD bo lubię sobie czasem coś nagrać. Czy Komuś chodzi MTV HD na jakimkolwiek innym sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

WItam.

Chcialbym troszke odswieżyc ten temat poniewaz wypowiedzi rozrzucone sa w czasie nie wiem jak sie do nich odniesc (sa aktualne czy nie ).Od jakiegos czasu mam zamar kupic enke , chodzi o to ze posiadam swoj dekoder (FERGUSON ARIVA 220 COMBO) i nie porzebuje kolejngo. Moje pytanie brzmi czy jest jakas szansa ze programy zaswieca na moim ferdku czy sytuacja nic sie nie zmienila:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, moduł CI działa, ale tylko przy ofercie na kartę, razem z kartą którą dostałeś przy zakupie modułu. Włożenie karty n na abonament do nCamu (np. z TNK HD albo z N na Kartę) nic tu nie da, bo jest ona sparowana z nBoxem, który dostałeś przy podpisywaniu umowy.

 

Uruchomienie n przez włożenie karty do czytnika MCAS to długa zabawa, poza tym wydobycie odpowiednich danych jest bardzo kosztowne, a i znalezienie kogoś kto oferuje taką usługę graniczy z cudem (pewny wjazd smutnych panów). Więc jest to możliwe, ale kompletnie nieopłacalne. Szukaj info raczej na innych forum, bo tu taka tematyka nie jest mile widziana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie n przez włożenie karty do czytnika MCAS to długa zabawa, poza tym wydobycie odpowiednich danych jest bardzo kosztowne, a i znalezienie kogoś kto oferuje taką usługę graniczy z cudem (pewny wjazd smutnych panów). Więc jest to możliwe, ale kompletnie nieopłacalne. Szukaj info raczej na innych forum, bo tu taka tematyka nie jest mile widziana :)

Nie, interesują mnie sposoby legalne ale widze ,ze raczej nic z tego nie bedzie ,pozostaje kupic tuner enki , mam tylko taka nadzieje ze w przyszlosci cos sie zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo karty są przypisane do dekoderów.

OK, jestem totalnie zielony jesli chodzi o te sprawy ale odrazu naszlo mnie pytanie.Co by bylo gdybym poszedl do salonu N i powiedzal drogi Panie mam swoj dekoder i chcialbym zebyscie go przypisali do karty ktora dostane czy to jest mozliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz hazy bo obrotnice mam juz jakis czas, a do N sie przymierzam ( malo wiem na temat N wiec pytam )i chcialem sie od Was po prostu dowiedziec jak ma sie sytuacja- karta N a moj dekoder na dzien dzisiejszy oraz moja obortnica a ich dekoder,odpowiedzi uzysklaem. Swoja droga bardzo dziewne , ze w ich najlepszym dekoderze lista programow jest ustawiona na stale i brak mozliwosci sterowania obrotnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka już jest niestety na dzień dzisiejszy filozofia "Nki"... Ja to określam krótko, tzn., że "Nka" w tej chwili to jest po prostu sieć kablowa (narzuca sprzęt, kolejność i zakres odbieranych kanałów), tylko, że źródłem sygnału jest satelita.

 

Dla mnie siłą telewizji satelitarnej jest właśnie pełna swoboda dobierania sprzętu oraz odbieranych kanałów i właśnie dlatego 8 lat temu zamieniłem "kablówkę" na tuner satelitarny i teraz nie mam zamiaru do niej wracać kupując "Nkę", mimo, że bardzo by mi zależało na "Discovery Historia", którego ani w "Cyfrze+" ani w "Cyfrowym Polsacie" (tutaj zauważcie, że karty też są "parowane", ale jest też opcja karty "sparowanej" z modułem "CI") nie mogę się niestety doczekać...

 

Już od dawna, nawet na forum dyskusyjnym "Nki" postuluję, żeby wprowadzili opcję zakupu zestawu karta "Nki" z pełną ofertą na abonament z modułem "nCAM HD", ale niestety "poważni" Panowie z zarządu "ITI" nie rozumieją, że gdyby taka opcja była dostępna (+ dodatkowo pełna oferta w wersji "prepaid" tak jak w "Cyfrowym Polsacie"), to pewnie mieliby już ponad milion abonentów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...