Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co mają się przenosić? W związku z tym, że siedzą na Astrze dodatkowo zarabiają na antenach. Jedna z moich sąsiadek na ścianie ma antenę CP, a zaraz obok antenę TV Trwam i jak miewam w domu dwa dekodery i w tym specjalny do odbioru TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to najwyższy czas aby Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk uświadamiał swoich wiernych. Jaki stoi problem, aby to każdego wiernego wysyłał instalatora? Z tego co wiem to kwestie finansowe nie stoją na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego iż jestem młodym człowiekiem to nie wstydzę się tego, że oglądam tą stację - tzn. serwisy informacyjne i publicystykę. Zdaję sobie sprawę, że dokonuje się tam często manipulacji (ta sama jakość co TVN), ale w przeciwieństwie do innych nie ukrywają niewygodnych faktów dla rządu i sprawy smoleńskiej - większość niewygodnych info nt. Smoleńska słyszałem właśnie tylko w RM, Trwam i RMF i chwała im za to! Inne serwisy informacyjne milczały, no czasem coś tam "Wiadomości" szepnęły...., ale "[beep]ty" i "Wydarzenia" jak makiem zasiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cofnięcie koncesji rm i tv trwam było by jedyną rzeczą pozytywną za kadencji Kłamcy. Od dawna powinni zrobić porządek z tymi pseudo katolickimi stacjami. Jeśli komuś brakuje telewizji religijnej w domu polecam z czystym sumieniem kanał religia.tv. Tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cofnięcie koncesji rm i tv trwam było by jedyną rzeczą pozytywną za kadencji Kłamcy. Od dawna powinni zrobić porządek z tymi pseudo katolickimi stacjami. Jeśli komuś brakuje telewizji religijnej w domu polecam z czystym sumieniem kanał religia.tv. Tyle w temacie...

Czyli religia dla "ubogich".Pseudo religijna stacja koncernu Waltera nie jest stacją katolicką ani nawet chrześcijańską tylko religijną(cokolwiek to znaczy)-a w Polsce jest 96% katolików,2% prawosławnych i 1% protestantów, i myślę że nie ma zapotrzebowania na taką telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tych 96% jest spora cześć co katolikami są tylko z nazwy. W tych 96% są ludzie którzy są tylko wyłącznie z urodzenia katolikami, których ochrzcili rodzili, wygonili do komunii i może później do bierzmowania, a z katolikami tak naprawdę nie mają nic wspólnego. Możesz być pewien, że jest wiele takich osób.

Tak poza tym TV Trwam to też nie jest telewizją katolicką tylko tubą siejącą nienawiść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądasz na TV Trwam coś więcej oprócz Informacji Dnia i Polskiego Punktu Widzenia? To głównie te programy zajmują się "sianiem nienawiści", czyli tak na prawdę komentowaniem obecnych wydarzeń z punktu widzenia katolika i wiernego wyborcy PiS-u. Co do katolicyzmu w Polsce to w pełni się z tobą zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentowaniem obecnych wydarzeń z punktu widzenia katolika i wiernego wyborcy PiS-u.

A co to TVN może komentować z punktu wiernego wyborcy PO, a Trwam z wyborcy PIS już nie? Mi się podoba właśnie w RM i Trwam, że księża prowadzący otwarcie na antenie mówią, że popierają PiS - w USA każda stacja ma OBOWIĄZEK informowania za jaką partią polityczną jest, a nie to co w Polsce, wszyscy obiektywni, wszyscy "jedyni słuszni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądasz na TV Trwam coś więcej oprócz Informacji Dnia i Polskiego Punktu Widzenia?

W tej chwili nic nie oglądam.

 

A tak naskakujesz, ile to złego, a skąd wiesz, jak nie oglądasz? :D

 

komentowaniem obecnych wydarzeń z punktu widzenia katolika i wiernego wyborcy PiS-u.

A co to TVN może komentować z punktu wiernego wyborcy PO, a Trwam z wyborcy PIS już nie? Mi się podoba właśnie w RM i Trwam, że księża prowadzący otwarcie na antenie mówią, że popierają PiS - w USA każda stacja ma OBOWIĄZEK informowania za jaką partią polityczną jest, a nie to co w Polsce, wszyscy obiektywni, wszyscy "jedyni słuszni"

 

A czy ja napisałem, że nie? Mi też się to podoba. Żyjemy w wolnym kraju i każda stacja może sobie propagować każdą partię, jaką chce.

 

Tylko, że Trwam powinno być stacją RELIGIJNĄ a nie tubą propagandową Rydzyka. Powinna poruszać kwestie wiary i religii a nie babrać się polityką, niezależnie od tego do której partii bliżej jej założycielowi.

 

Tylko, że TV Trwam nie jest, nie było i z założenie nie miało być telewizją religijną, tylko katolicko-narodową lub, jak kto woli - katolicko-społeczną. Zamierzenie w 100% spełnia. Wszyscy, do których stacja jest kierowana (zwolennicy PiS-u i jednocześnie katolicy) są zadowoleni.

 

@Tomo21

Niestety, ale do zwolenników Rydzyka to nie dociera. Jak grochem o ścianę.

 

Jeżeli chodzi o mnie to jestem zwolennikiem bardziej prawicowych ugrupowań niż PiS i nie jestem zadowolony z tego, że O.Rydzyk PiS popiera, ale ma do tego pełne prawo. Mimo tego TV Trwam i RM często oglądam i słucham, bo znajduję tam dużo treści katolickich (katechezy, modlitwy, rozmowy o wierze, filmy, itp.). Na te bardziej polityczne rzadko trafiam, a jak już to nie widzę żadnej agresji, o której niektórzy wspominają, tylko krytykę obecnej władzy i wszystkich przeciwników PiS-u oraz przeciwników KK (Kościół katolicki, jakby ktoś nie wiedział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naskakujesz, ile to złego, a skąd wiesz, jak nie oglądasz? :D

W tej chwili nie oglądam. Wyrobiłem sobie zdanie na temat tej chorej stacji i tyle mi wystarczy do szczęścia. A krytykuje tą stację bo mam do tego prawo.

Mimo tego TV Trwam i RM często oglądam i słucham, bo znajduję tam dużo treści katolickich (katechezy, modlitwy, rozmowy o wierze, filmy, itp.).

Jak już jesteś tak gorliwym katolikiem to idź pomódl się do Kościoła czy porozmawiaj z księdzem proboszczem.

Na te bardziej polityczne rzadko trafiam, a jak już to nie widzę żadnej agresji, o której niektórzy wspominają, tylko krytykę obecnej władzy i wszystkich przeciwników PiS-u oraz przeciwników KK

Dokładnie. Wszyscy w TV Trwam krytykują wszystko i wszystkich, a jedyną prawdą jest ta którą przedstawia TV Trwam i to jest właśnie chore.

Nienawiści nie zauważasz? To jesteś strasznie zaślepiony miłością to TV Trwam i Radia Maryja. I wedle TV Trwam czy Radia Maryja ten co nie uznaje poglądów PiSu nie jesy katolikiem czy Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...