Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak biskup tak mówi to dlaczego TV Trwam miałaby rozpowszechniać plotki?

Odwołanie nuncjusza apostolskiego na Dominikanie, w związku z podejrzeniami o pedofilię, to nie plotka tylko fakt. Przejrzałem serwisy informacyjne Trwam z ostatnich dni i nie zauważyłem tej informacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to molestował nie polskie dzieci więc o czym tu mówić :D Per analogie -> Jak zginie 10 górników to kanały przerywają program, loga stają się czarne i ogłaszana jest żałoba narodowa. Jak Irakijczyk wysadzi się na bazarze w Bagdadzie i zginie 60 ludzi to pojawi się krótka, statystyczna adnotacja na pasku o tym fakcie. Ot taka sytuacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potwierdzi, że Trwam w swoich serwisach informacyjnych przemilczała sprawę polskiego arcybiskupa na Dominikanie?

 

Ostatnio nie miałem przyjemności oglądać, zarobiony jestem. Jednak nie ma się czym ekscytować - na świecie codziennie wiele się dzieje, widocznie nie mieli czasu na informowanie o odwołaniu nuncjusza odległej Dominikany, którym był mało znany polski biskup. Założe się, że np. TVN nie powiedział o tym, że wyciekły informacje o tym, iż służby USA są zamieszane w atak chemiczny w Syrii, o czym pisze m.in. portal Parezja.pl, ale ja się tym aż tak nie ekscytuję, żeby o tym pisać w temacie o TVN-ie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założe się, że np. TVN nie powiedział o tym, że wyciekły informacje o tym, iż służby USA są zamieszane w atak chemiczny w Syrii, o czym pisze m.in. portal Parezja.pl
Zacznijmy od tego, że żadne poważne i wiarygodne media o tym nie informowały, tylko portale ''walczące o prawdę'', które tę ''prawdę'' często rozumieją zupełnie inaczej niż jest naprawdę. Ale trudno o tym dyskutować z Tobą, skoro jesteś zamieszany w takie coś i skoro sam kiedyś pisałeś o pewnej rzeczy, że ''informujecie jako pierwsi'', o czym parę dni wcześniej gdzie indziej czytałem. Zresztą mało poważnie wygląda aby o takich rzeczach pisać na podstawie screenów, które każdy mógł sfabrykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w TV Trwam pojawił się pasek informacyjny. Na razie widziałem go dzisiaj w "Rozmowach Niedokończonych", ale niewykluczone, że jest też w innych programach informacyjno-publicystycznych. Nikt też nie wspomina, że TV Trwam prowadzi obszerne relacje z czterodniowych protestów związków zawodowych w Warszawie (warto wspomnieć, że od tych protestów odcina się partia najbardziej kojarzona z TV Trwam) - szczegóły można znaleźć w programie tv w telegazecie TV Trwam, albo w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo wczoraj w "Polskim punkcie widzenia" był wiceprzewodniczący "Solidarności". Zobaczyłem tylko początek (bo sprawdzam, czy na wszystkich programach publicystycznych jest pasek informacyjny) i usłyszałem ciekawą kwestię:

"- Prowadzący: Chcecie obalić rząd?

- Gość: Proszę pana, tak można to ogólnie powiedzieć, tak."

W "PPW" pasek też jest, więc wygląda na to, że jest na wszystkich programach publ., bo na innych nie zauważyłem, np. teraz leci koncert i paska nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź wydaje się jasna. TV Trwam ma wejść do NTC to inwestuje, pewne plany miała już wcześniej,ale w związku z tym,że nie otrzymała miejsca w pierwszym konkursie to zaniechała ponoszenia kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak, oglądał ktoś Informacje dnia z nowego studia i w nowej oprawie? Muszę powiedzieć, że nawet, nawet. Na pewno lepiej niż przedtem. I nawet pojawiła się pogoda, co prawda bardzo podobna do tej z TVP Regionalnej, ale i tak duży plus za pogodę z pogodynką :)

 

Dobrze, że TV TRWAM robi coś nowego, przecież od kwietnia będzie w NTC i będzie musiała czymś przyciągnąć nowego widza.

 

Dzisiejsze poranne wydanie odświeżonych "Informacji dnia" w TV TRWAM ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda podobna do tej w TVP Regionalnej bo zapewne korzystali z tego samego gotowca.

Widziałem inną, moim zdaniem lepszą grafikę prognozy pogody na Regionalnej. Ciekawe, czy to zależy od pory nadawania pogody na Regionalnej?

konkurencja wobec TV Republika.

Co to za teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie pozbyli się tej idiotycznej - wręcz przesłodzonej wymowy. Jak słucham tej pogodynki to... aż jej nie słucham, bo ma denerwujący głos! Oni chcą w ten sposób dojść do ludzi, czy [beep]i?

 

Błagam, niech posłuchają trochę informacji w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Aktualności, pogody, prognozy dla rybaków i stan wód też może być. I niech pozbędą się tej fatalnie brzmiącej słodyczy. Niech wezmą przykład z Jedynki. Z Macieja Gudowskiego, Dawida Osysko (mój nr 1!), czy Izabeli Kostyszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...