Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Zgodnie z warunkami koncesji TV Trwam to kanał o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym.".

 

wszystko sie zgadza... TV Trwam jest kanalem edukacyjno (babcia z dziadkiem ucza sie ekranu nr konta do wplat) -poradnikowym (pani w okienku na poczcie pokazuje im jak prawidlowo wypelnic blankiet) i religijnym (wracaja do domu i modla sie razem przed ekranem by nadawali jak najdluzej)

 

PS oczywiscie to w formie ciezkiego zartu napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za komuny aby coś się dowiedzieć o Polsce bez cenzury, słuchało się Radio Wolna Europa z zachodu z RFN... Dziś jest Wolna Telewizja TRWAM ,gdzie można bez cenzury dowiedzieć się czegoś o Polsce i przy okazji liznąć historii i wiary i dobrze że jest taka telewizja. A jak komuś się nie podoba ,to na pilocie od telewizora może wybrać inną stację i oglądać lepsze numery... Przypomnę ,aby oglądać TVN 24 trzeba iść na pocztę i zapłacić abonament na spółkę ITI bo ta stacja informacyjna jest kodowana i płatna czy TV Religia...Najlepiej nie płacić i nie oglądać a przy pogrzebie nie prosić o poświęconą ziemię . Szczęść Boże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tylko żeby oglądać TV Trwam też trzeba opłacić abonament sieci kablowej, która chcąc nie chcąc i tak część z tych pieniędzy przekazuje Grupie ITI. Ostatecznie można kupić tanio dekoder TV Trwam (355zł z anteną) i cieszyć się jednym polskojęzycznym kanałem satelitarnym, ale za to jakże wolnym. Już chyba lepiej oddawać ITI parę złotych miesięcznie niż oddać rencinę na ten elektroniczny przeceniony szmelc i wysłuchiwać całej tej "wolności", w której żyją jedynie media Rydzyka i ewentualnie "Gazeta Polska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przypomnę ,aby oglądać TVN 24 trzeba iść na pocztę i zapłacić abonament na spółkę ITI bo ta stacja informacyjna jest kodowana i płatna

Czyli TV Trwam, stacja o profilu edukacyjno-poradnikowym, jest konkurencją dla TVN 24, stacji o profilu informacyjnym? Jeżeli tak, to TV Trwam powinna wystąpić o zmianę koncesji, gdyż zapisów w obecnie posiadanej koncesji nie realizuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co? Nasz Dziennik miał to spisać i opublikować, który nie potrafi porządnego artykułu napisać na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, tylko wprowadza czytelników w błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest coraz mniej miejsc, gdzie pewne rzeczy można nazywać po imieniu, a przynajmniej wyrażać swoje zdanie na ich temat. Brzydko nazwiesz media Rydzyka w radiu czy telewizji, już są skargi do KRRiT, źle napiszesz w gazecie - już jesteś żydowsko-postkomunistyczno-masońskim zwolennikiem Michnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Karol a czy nie prościej nie oglądać TV Trwam??? Ale Ty masz problemy... ja np. nie oglądam TV Trwam i ani nie jestem jej zwolennikien ani przeciwnikiem. Wolny kraj, wolny wybór. Kto chce niech ogląda a kto nie chce niech nie ogląda. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. W końcu walczyliśmy o demokrację.

Więc skoro nie interesuje niektórych TV Trwam to nie rozumiem czemu swojego czasu nie poświęcicie na coś innego tylko na tryskanie jadem i zajmowanie się czymś co was nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Problem w tym, że media sprzyjające TV Trwam i opisujące kwestię nieobecności/obecności tej telewizji na cyfrowym multipleksie kłamią. Zwłaszcza Nasz Dziennik, szeroko rozpisujący się na temat zmian w opłatach koncesyjnych, które to niby miały przyczynić się do likwidacji TV Trwam pomimo tego, że wysokość opłat się nie zmieniła, a TV Trwam nawet nie posiada takowej koncesji. :)

Jeżeli Nasz Dziennik nie chce prostować błędnych informacji, to muszą to robić inni, aby widzowie TV Trwam wiedzieli, jak jest naprawdę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo to forum jest apolityczne,widzę na czym apolityczność polega na tym forum. Powiem tak: nie oglądam ,nie wypowiadam się w wielu wątkach ,a niektórzy mają jakiś problem z TV TRWAM . Ekspertowi Karolowi przypomnę tylko, że wystarczy satelita na ASTRĘ i za darmo można oglądać TV TRWAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a czy nie prościej nie oglądać TV Trwam??? Ale Ty masz problemy...

Nie rozumiem w jaki sposób odpowiadasz na to co napisałem. Nie oglądam TV Trwam, ponieważ jestem jej przeciwnikiem, jednakże w swojej ostatniej wypowiedzi nie odniosłem się bezpośrednio do tej telewizji. To Ty masz jakieś dziwne problemy z moimi postami.

 

Więc skoro nie interesuje niektórych TV Trwam to nie rozumiem czemu swojego czasu nie poświęcicie na coś innego tylko na tryskanie jadem i zajmowanie się czymś co was nie interesuje.

Ależ interesuje, a o tym świadczy olbrzymia ilość stron w tym temacie. A jakim jadem według Ciebie tryskamy? Przecież w tej chwili nikt nie obraża mediów Rydzyka.

 

@wislok: Po co mi to mówisz? Mam TV Trwam w kablówce. Ale czy ja mówię, że tęskni mi się do niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...