Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

janusz080 chodzi CI pewnie o TVP info coz mam przykre wspomnienia wiekszośc meczy byla kodowana FTA na Astrze ( sic !) a teraz bedzie jeszcze gorzej swoją drogą chciałbym obejrzeć takie mecze jak np.Zagłebie- Zawisza z 2 ligi ale to calkiem inny temat szkoda tv z Włoch, Hiszpanii

a nawet czasem Niemiec dają tak niskie ligi a u nas brak takich pseudo hitów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja nie mam Astry, naziemnie TVP Info zresztą baaardzo rzadko. Raz miał lecieć mecz Piast-Arka. Wyczekiwanie z anteną w ręce nagrodziło przemówienie Tuska. Nawet pisali o tym w "Dzienniku Bałtyckim". O ile pamiętam retransmisja miała być około północy. Jeśli chodzi o kodowanie-to głupota. Prawie nikogo za granicą nie obchodzą te mecze. Najwyżej Polonię w np. Niemczech. Nie jest to w końcu jakieś ważne wydarzenie sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange oprocz praw do ekstraklasy pilki w Polsce, ma tez prawa do ligi portugalskiej, ma tez wsppolnie z canal plus prawa do ligi francuskiej, pokazuja tez wspolnie nba a na orange sport jest tez wloska liga siatkowki.

W cyfrze za dotep do tego kanalu placi sie dodatkowo 10 zl miesiecznie ale dzieki niemu mozna obejrzec doolny mecz ekstraklasy, mecze ligi francuskiej ktorych akurat nie pokazuje canal plus, sto samo dotyczy nba, zamiast 2-3 meczy w tygodniu dzieki posiadaniu oprocz canal plus takze tego kanalu w ofercie cyfry mozna tych meczy zobaczyc nawet 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wyczytałem canal+ zdecydował sie odkodować na wiosne 2 spotkania ligi polskiej,TVP też ma prawa pokazać 2 spotkania na wiosne. Jak przeczytałem na media2.pl TVP pokaże mecz Lech Poznań-Wisła Kraków,który jak czytam na forach również pokazać ma odkodowany Canal+.Było się można tego spodziewać że Canal+ pójdzie na łatwizne i pokaże to samo co TVP i co to ma być za zapoznanie się z oferta Canal+ totalna ściema he he!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie czy wiecie gdzie pokażą?

 

Puchar Konfederacji 2009 (TVP Sport z tego co wiem, a nie wiecie czy bedzie na TVP HD?)

Copa America 2011 (Do ostatniego prawa miał Sportklub, ale kto pokaże teraz?)

Puchar Narodów Afryki 2010 (Może się mylę, ale tu chyba od zawsze na zawsze bedzie królował Eurosport, może wszystkie mecze w HD?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym się cieszył gdyby pokazał to Eurosport HD, bo TVP pewnie w HD z pucharu nic nie pokaże. Mam ogromna nadzieje na wszystkie mecze Pucharu Narodów Afryki w Eurosporcie w HD, bo moim zdaniem jest to impreza footballowa o najwyzszym poziomie na swiecie (milej mi sie to oglada niż Copa America lub Euro) mozliwe, że dlatego, że oni sa tak przygotowani kondycyjnie, że w 90 minucie tempo gry wcale nie siada.

 

Ponawiam pytanie:

Czy wie ktoś czy TVP HD pokaze jakiś mecz Pucharu Konfederacji?

Gdzie zobaczymy Copa America i Puchar Narodów Afryki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy wie ktoś czy TVP HD pokaze jakiś mecz Pucharu Konfederacji?

Gdzie zobaczymy Copa America i Puchar Narodów Afryki?

PNA pewnie bedzie w Eurosporcie.Co do Copa America to jeszcze nie wiadomo.Ten turniej od kiedy pamietam zawsze byl w TVP, ale prawa do ostatniego turnieju w 2007 roku kupil Sportklub, wiec teraz roznie moze z tym byc.Trzeba cierpliwie czekac, do turnieju jeszcze 2 lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

LM - wiadomo będzie raczej po 5 maja, bo właśnie 5 maja 2009 o 12:00 zamknięty zostanie przetarg.

Liga hiszpańska - mało wiadomo. Tak naprawdę nic nie wiadomo - trzeba czekać na komunikat prasowy którychś z kanałów sportowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
LM - wiadomo będzie raczej po 5 maja, bo właśnie 5 maja 2009 o 12:00 zamknięty zostanie przetarg.

Liga hiszpańska - mało wiadomo. Tak naprawdę nic nie wiadomo - trzeba czekać na komunikat prasowy którychś z kanałów sportowych ;)

Teraz już wszystko wiadomo - LM w n i pakiet otwarty w Polsacie, La Liga w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...