Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo narazie że NBA będzie należeć do C+. Właśnie pisze w newsach że nic nowego w kwestii NBA w najbliższych latach.

Ja też jestem ciekawy kiedy przetarg na LM. Chciałbym żeby pokazywali na polsacie i polsacie sport wraz z TVP.

N sport mnie nie interesuje.

Bundesliga come back to Polsat Sport! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Eurosport dzięki umowie zawartej z DFL Sports Enterprises GmbH zyskała prawa do bezpośrednich relacji meczów Bundesligi w latach 2009-2012. Transmisje z ligi niemieckiej będzie można oglądać w 22 krajach Europy Wschodniej i Skandynawii: Polska, Węgry, Rumunia, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Chorwacja, Słowenia, Serbia, Kosowo, Albania, Bośnia-Hercegowina, Macedonia, Czarnogóra, Estonia, Łotwa, Litwa, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja i Islandia,.

 

Grupa Eurosport uzyskała wyłączne prawa do transmisji meczów Bundesligi w wyżej wymienionych krajach w sezonach 2009-2010, 2010-2011 oraz 2011-2012. Przedmiotem umowy są również spotkania rozgrywane w 2. Bundeslidze, czyli drugiej lidze niemieckiej.

Źródło: http://www.interia.pl

 

I co na to Polsat Sport i N ze swoimi Sport Klubami? :>

 

Będą pokazywać ligę albańską, islandzka i z Azerbejdżanu :lol2::lol2::lol2:

 

Teraz mając Cyfrę + mam wszystko co w piłce najlepsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-n - dla :?:

 

Dla kogoś komu nie odpowiada beznadziejna oferta Polsatu Sport i jednocześnie nie jest wielkim fanem klubowej piłki nożnej? Co Ci w tej ofercie brakuje, w tygodniu masz Ligę Mistrzów, Carling Cup, FA Cup, Puchar Polski i UEFA, w weekend silną Bundesligę, dla fanów polskiego sportu jest PLK, Speedway Ekstraliga i 1 liga w piłce nożnej. Podsumowując N ma w tej chwili wszystko to co Polsat Sport w latach swojej świetności + kilka innych ciekawych transmisji. Oferta sportu w HD też jest nieporównywalnie lepsza, jedyne co mogliby poprawić, to od następnego sezonu nadawać "na żwywo" po 2 mecze LM w HD dziennie i umożliwić wyłączenie komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki1680 N-ka nie ma Pucharu Anglii, bo to ma cyfra+. Sportkluby Bundesligę serwują w takim opakowaniu, że strach się bać. Polsat faktycznie ostatnio dał ciała, bo np. stracił l.portugalską, która dla mnie była o wiele bardziej atrakcyjna niż niemiecka. Fajnie, że posiada choć prawa do spotkań reprezentacji i pokazuje puchar UEFA. Za mocno jednak postawili na siatkę i piłkę ręczną. Z całym szacunkiem choćby stawali na głowie, a media wmawiały jakie to silne są nasze kluby i reprezentacje, sporty te nigdy nie zdobędą takiej popularności jak piłka nożna. No i polsat bardzo mocno postawił na boks zawodowy i to jest strzał w dziesiątkę. Ma również prawa do MŚ w hokeju itp. N-ka tak naprawdę, bez sportklubów i tvp sport ma [beep]o.

 

PS. Ja się cieszę, że cyfra i n-k pozwoliły na stosunkowo niedrogie dokupienie części swojej oferty. I tak ja mam polsat, ale dokupiłem kartę cyfry na c+, C+ film, c+sport, c+sport2. i orange sport. Teraz dzieki TnK mam i Nsport i TVP sport. Razem jak to oblicze wychodzi miesięcznie 100-110. Nie jest to mało, ale dla fana sportu, która ma filmy głęboko w rowie analnym to :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak miałbym tyle kasy to nie odchodziłbym od tv. N-sport jest naprawdę niewiele wart

Jak pisałem wcześniej, PS to kanał bardziej dla "ogólnych" fanów sportu, nie tylko piłki nożnej. N żeby mieć F1 dodaje do listy RTL :lol2: Podobne numery były z Euro 2008 - ARD i ZDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assurbanipal - Transmisje z meczów FA Cup pokaże Sportklub więc luki1680 ma rację.

Co do sportowych Polsatów to oferta transmisji piłkarskich jest delikatnie rzecz ujmując mierna a rozgrywki nisko prestiżowego Puchar Ekstraklasy to wyjątkowo nudne piłkarskie sparingi. Jako kibic piłkarski bez sentymentów pożegnałem się z ofertą Polsatu która tak naprawdę z roku na rok dobija do dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to co będzie jak nie będzie Bundesligi. Pewnie marzeniem PS jest nadawanie "silnej" ligi austriackiej czy jakichś amerykańskich NFL :lol2:

 

A gdzie będzie ta Bundesliga, że jej w N nie będzie? Ligi austriackiej nikt nie nadaje więc Polsat Sport może sobie to kupić, poziom taki sam jak innych lig piłkarskich w tym kanale. "Jakichś amerykańskich NFL" - to najpopularniejszy sport amerykański cieszący się większym zainteresowaniem od choćby NBA, chyba, że zasady są dla Ciebie za trudne :lol2:

 

N żeby mieć F1 dodaje do listy RTL Podobne numery były z Euro 2008 - ARD i ZDF

 

Cyfrowy Polsat, żeby mieć jeden mecz Ligi Mistrzów dodaje do listy TVP pobierane z analoga i nikomu to nie przeszkadza. F1 leci na Polsacie z DVB-T (lub zwykłej anteny jak ktoś nie jest w zasięgu), ARD, ZDF i RTL z HotBirda zostały dodane w związku z prośbami abonentów na forum N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga od 09 bedzie na kanale eurosport. Liga hiszpańska jeszcze nie jest sprzedana. Jedno jest wielkie pytanie kto pokaże za rok ligę mistrzów. N ma prawo do ligi mistrzów do sezonu obecnego. Podobno na sezony 2009-2012 prawa do ligi mistrzów kupił polsat. Albo kupił albo ma kupić. Tego nie wiem . Nie chce siać plotek. Ale na rozmaitych stronach widziałem że Ponoć po cichu polsat nabył prawa do ligi mistrzów ale nie chce tego ogłaszać. Wie ktoś coś o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam jeszcze o tym, że to ostatni rok kontraktu Canal+ na hiszpańską Primera Division. I nie jestem wcale taki pewny, że zostanie ona w tym kanale... 8)

 

canal+ raczej nie odpuści ligi hiszpańskiej . canal+ ma tam dobre układy i raczej nie pozwola sobie odebrac la liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...