Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Sport stracił 1 lige żużla.

troche zle się wyraziłeś .Nie stracił ,tylko sam zrezygnował z jej pokazywania.Zreszta podobnie było z koszykówka -po prostu nie chcieli juz tego.A I ligi żużla nikt nie bedzie pokazywał ,bo żadna stacja nie zglosiła si edo przetargu

 

 

z koszem to nie prawda. Jak mówił prezes PLK to Polsat był bardzo zdeterminowany aby przedłużyć umowe, ale PLK chciało ligi w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu pokazywania sportu przez nasze platformy, to wypada tylko załamać ręce. Ja byłem abonentem Cyfry + od 1999 do 2003 roku, po czym umowę rozwiązałem. Interesuje mnie przede wszystkim liga włoska i ją przez długi czas oglądałem na tureckim TV 8, potem 24 TV, bośniackim OBN i ostatnio na RTR Sport. Kiedy ta ostatnia stacja zakodowała(BISS) swój przekaz w MPEG-2, skusiłem się na najnowszą promocję Cyfry+. Zrobiłem tak tylko dlatego, że przez większość umowy będę płacił 20 PLN i będę miał za to C+. Ale teraz już wiem, że po 13 miesiącach tą umowę rozwiążę, kupię sobie jakiś dobry tuner i do tego kartę Al Jazeera Sport, bo tam za stosunkowo nieduże pieniądze dostanę świetnie pokazywaną Serie A(w niedzielę o 15.00 4 mecze do wyboru live!) i do tego Primera Division. A na naszych platformach sportem zajmują się chyba dyletanci. Weźmy Canal Plus: w przyszłą niedzielę pokazuje tylko jeden mecz Serie A o godz. 20.30, a o godz. 15:00, kiedy gra większość drużyn, w C+ nie ma żadnej transmisji(w tym czasie pokazują jakiegoś odgrzanego kotleta). Z ligą hiszpańską też jest tragicznie-niedzielnych meczów rozgrywanych o 17:00 polski widz nie ma szans zobaczyć. Polsat Sport, mający prawa do części drużyn włoskich też pokazuje tyle co łaska. Dlatego myślę, że najlepsze wyjście to Al Jazeera Sport, a jeśli ktoś do tego lubi Premiership to Digitalb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz rację ultimoromantico

 

Oni sobie myślą, że pokażą jeden mecz każdej kolejki (nie tylko włoskiej, ale i hiszpańskiej , francuskiej z angielską jest trochę lepiej bo czasami pokażą 4 mecze jak sie nie mylę, ale od czasu do czasu) "od oka" i starczy.

 

Pochwalcie sie tym, że pokazujcie po kilka spotkań kazdej kolejki z lig eurpejskich - dopiero się chwalcie, właściwie tylko odwalają robotę pokazując właściwie jeden meczu albo wcale. Najlepiej by było jakby każdą ligi pokazywała inna stacja w maksymalnym wymiarze albo niech oni sie wezmą sami do tego tworząc więcej kanałów, ale tylko na weekend. Niestety wystarczy trochę chęci do tego.

 

Właściwie Polak wszystko kupi wiec nie będziemy tutaj tak bardzo sie starać o zwiększenie transmisji meczów z europejskich lig. Polakowi wystarczy, że zobaczy jeden mecz alb nie zobaczy w ogóle.

 

Mamy fanów ligi włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej czy angielskiej i oni by na pewno chcieli oglądać dużo meczy każdej kolejki maksymalnie ile sie da.

 

angielska gra w sobotę o 13:45,16:00 (kilka meczy) i 18:30 a w niedziele o 14:30 i 17:00 czasami w poniedziałek 21:00 = 6 meczy w weekend w tv

 

hiszpańska gra w sobotę 20:00 22:00 i w niedzielę 17:00 19:00 21:00 = 5 meczy w weekend w tv

 

włoska gra w sobotę 18:00 i 20:30 a w niedziele 15:00 (kilka meczy) i 20:30 = 4 mecze w weekend(ewentualnie o 15:00 transmisja nie z jednego meczu, a z dwóch czy trzech albo czterech)

 

francuska gra w sobotę o 19:00(kilka meczy) i 21:00 i w niedziele o 19:00 i 21:00 = 4 mecze w weekend

 

Wystarczy sobie po patrzeć na DigitAlb SuperSport czy włoski Sky ( Sky Sport i Sky Calcio) ile oni pokazują, aż im zazdroszczę, ale pewnie nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak polst traci a nie zdobywa mial przeciez puchar niemiec francji a tu nic coraz mnie dobij mnie ta siata i reczna non stop praktycznie pilki tez troche powinno byc a oni maja prawa

Liga szkocka-glownie mecze celticu w dodatku na pse

Liga holenderska-ze 2 mecze gora 3 w tygodniu w tym o 12,30 w niedziele

Greckiej trcoeh na pse i to by bylo na tyle a sory zapomnialem o klubowych kanalach gdzie w tle slychac komentarz zagraniczny zal zal zal polsat :lol2:

a przepraszam jak dobrze pojdzie to raz na 2 tygodnie mecz seria a zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub oraz Sportklub+ od 12 grudnia 2008 roku będą pokazywać na antenie rozgrywki belgijskiej ligi piłkarskiej - Jupiler Pro League. Do tej pory prawa do transmisji posiadała stacja Polsat Sport, lecz zrezygnowała z ich.

Powodem rezygnacji było małe zainteresowanie tymi rozgrywkami. Jednak fani belgijskiej piłki mogą odetchnąć z ulgą. Sportklub oraz Sportklub+ będą transmitować na żywo mecze Jupiler Pro League.

 

Transmisje rozpoczną się od połowy sezonu 2008/2009. W lidze belgijskiej występuje klub Marcina Wasilewskiego - Anderlecht Bruksela.

 

Planowane transmisje na ten weekend:

Piątek 12 grudnia

22:30 KV Mechelen - Germinal Beerschot (z opóźnieniem).

Niedziela 14 grudnia

20:45 Roeselare - Anderlecht (z opóźnieniem).

 

Źródło: http://media2.pl/media/44684-belgijska- ... tklub.html

 

Czyli jednak jakaś stacja w Polsce zainteresowana jest transmisjami ligi belgisjkiej. Ciekawe jakim zainteresowaniem będzie się cieszyła ta liga w SportKlubie. Szkoda, że nie podano także na ile lat kupione zostały prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oczywiście widzowie Sportklubu będą mogli cieszyć się "wysoką" jakością obrazu :lol2:

PS powinien kupić turecką. Rzeczywiście dobrym pomysłem byłby weekendowy kanał np. Polsat Sport Futbol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość nabycia oferty DigitAlb. Co do sportu, to pakiet ten oferuje ligę francuską, niemiecką, włoską i angielską. Abonament za rok kosztuje 1399PLN, w zestawie otrzymujesz tylko kartę. Dodatkowo trzeba by dokupić tuner, który czyta karty w Conax, np. Globo 7010CX. Al Jazeera nadaje transmisje z arabskim komentarzem, z kolei transmisje w DigitAlb w większości są opatrzone lektorem angielskim. Jednak jak widzisz albańska oferta nie jest tania i trzeba by trochę wyłożyć kasy.

 

Co do kanałów Sky Sports i Fox Sport - są to kanały dostępne tylko na platformach satelitarnych na terenie danych państw, nie są sprzedawane oddzielnie. Aby je odbierać, należałoby mieć kogoś w kraju, którym te kanały działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...