Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

O czym ty piszesz kolego? Na Cyfrze+ nie ma tenisa? Nie ma Formuły1? Nie ma lekkoatletyki? Na CP nie ma żużla? Nie ma Koszykówki? Przestan pisać głupoty, bo aż głowa boli. Jedynie co możemy porównać to POZIOM sportowy, a nie dyscypliny.

 

Wymienie tylko sporty CP, bo nie chce mi sie wymieniac pozostalych. Co CP ma na wyłączność:

*Siatkówka - PlusLiga kobiet i mężczyzn, LM w siatkówce ( bez FinalFour, bo jest na głownym Polsacie ), mało ważne mecze Reprezentacji Polski w siatkówce ( wszystkie ważne mecze Polaków jak np. MŚ,ME, LŚ są na główym Polsacie )

*Piłka ręczna - polska liga piłki ręcznej mężczyzn, LM meżczyzn w ręcznej - tylko polskie zespoły ( czyli pojedyncze mecze ), mało ważne mecze Reprezentacji Polski ( wszystkie najważniejsze są na polsacie głownym )

*F1 - tylko i wyłącznie mało istotne treningi

*Tenis - Wimbledon i 1 turniej Masters

Lekkoatletyka - tylko i wyłącznie diamentowa liga

*pojedyncze mecze reprezentacji Polski w Rugby

*Piłka nożna - Liga rosyjska, ukrainska ( :lol2: ), holenderska, jakieś mało znaczące mecze towarzyskie i eliminacyjne. Zaliczam jeszcze LE, ale i tak 1 mecz jest na Tv4.

 

Jak widzimy nie ma tego dużo i większość i wymienionych tutaj są to rzeczy mało istotne. Do najważniejszych liczących można zaliczyć tylko: Diamentową Lige, Wimbledon, PlusLiga kobiet i mężczyzn, LM w siatkówce ( bez FinalFour, bo jest na głownym Polsacie ) i od biedy LE, chociaż jakiś duży rarytas to nie jest.

 

jak bede miał czas to opisze tak samo Cyfre+ i ITI/N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominik

 

bo [beep]ingKing troche to sobie co wczesniej napisał uogolnił. Choc abonentem/widzem C+ jestem od juz mozna powiedziec kilkunastu lat (analog, Cyfra, kablowka, znow Cyfra ) to przez jakies pare lat rownoczesnie korzystałem tez z Polsatu wiec wytknac mu pare niescisłosci to nie sztuka ;)

 

 

 

LM w siatkówce ( bez FinalFour, bo jest na głownym Polsacie )

 

Na głownym tylko mecze z Final Four z udziałem polskiej druzyny. Tak jak to miało miejsce ostatnio z meczami Jastrzebsiego , gdzie wynik juz mozna było przeiwdziec przed rozpoczeciem. Jesli chciałes obejrzec drugi polfinał Trento-Dynamo czy finał całych rozgrywek Trento-Zenit Kazan to sam Polsat a dokladnie TV4 Ci nie wystarczył. To samo tyczy sie turnieji finałowych Ligi Swiatowej mezczyzn. Ostatnio wystep w turniejach finałowych polskim reprezentacjom nie grozi wiec jak chcesz obejrzec to tylko Polsat Sport. Do tego w tarkcie trwania fazy grupowej tych rozgrwek Polsat sport i Polsat Sport Extra pokazują w ciagu weekendu po 6-7 spotkan na zywo, wszystkie grupy. Tak samo ma sie to odnosnie transmisji z zenskiej odmiany tych rozgrywek czyli Grand Prix, czy tez licznych transmisji z MS czy ME. Do tego jeszcze dodac Puchar Swiata i klubowe MS.

 

 

 

Tenis - Wimbledon i 1 turniej Masters

 

1 ? Indian Wells, Miami, Monte Carlo, Rzym, Madryt, Toronto, Cincinati, Szanghaj, Paryz , Londyn.

 

jakieś mało znaczące mecze towarzyskie i eliminacyjne.

 

W jakim sensie mało znaczace ? Mecze eliminacyjne i towarzyskie to mecze eliminacyjne i towarzyskie, proste. W przypadku Poslatu Sport są to wyjazdowe reprezentacji Niemiec, Włoch, mecze Argentyny, Brazyli i jeszcze paru innych europejskich jak Holandi, Szwecji. Do tego rowniez Puchar Włoch a Liga Europy dostepna dla chcacych na VOD za free czasami 1 zł.

 

 

LM meżczyzn w ręcznej - tylko polskie zespoły ( czyli pojedyncze mecze )

 

Tak jak juz wspominał @dominik. PS ma pełny pakiet Ligi Mistrzow w pilce recznej razem z turniejm finałowym. Mecze LM pokazywane są na Polsacie Sport Extra.

 

 

 

Jak widzimy nie ma tego dużo i większość i wymienionych tutaj są to rzeczy mało istotne.

 

 

A tak patrzac na oferte C+ ( z mojego punktu oczywiscie oprocz Ekstraklasy ) to ktore z propozycji C+ są istotne jak ktos nie jest wielkim fanem zagranicznych lig? Patrzac na ligi zagraniczne angielską, hiszpanską, włoską. Ligi zaczynaja sie w sierpniu/wrzesniu to te mecze przez cały sezon jakich tez jest mnostwo transmitowanych typu Fulham-Everton, przeciez nie co kolejke jest mecz Manchester-Arsenal czy derby Mediolanu a mase transmisji typu Arsenal-Blackburn czy Chelsea-Bolton czy wlasanie typu Fulham - Everton to są istotne ? Takie mecze to jak są istotne to dopiero w maju ;) Wiec nie ma co pisac tak jak Ty na kazdym kroku podkreslajac przy ofercie Polsatu Sport ze mało istotne bo takich w ofercie C+ typu Fulham-Everton rowniez nie brakuje patrzac tymi kategoriami albo w ogole uszczuplajac zakres praw do konkretnych wydarzen.

 

Osobiscie dla mnie Ekstraklasa jest 'kluczowym produktem' na rynku praw sportowych a w C+ oprocz jej z chcecią obejrze mecze koszykarskiej Euroligi ( NBA ze wzgledu na pore dnia a raczej nocy odpada ). No i tak jak gdzies tam juz wspominałem okazyjnie jakies Grnad Derbi czy derby Mediolanu. Patrzac obiektywnie oferta Polsatu Sport bardzo dobrze uzupelnia sie z oferta C+ dla kibica/widza sportowego pod wzgledem urozmaiconej oferty w trakcie całego roku od stycznia do grudnia. Nawet mozna juz sobie odpuscic ten wtorkowy mecz LM na N a te 3-4 wtorkowe wiosenne mecze w fazie pucharowej tak jak był bodajze rewanz MU-Chelsea czy bedzie jeden mecz Barca-Real mozna obejrzec w pubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cyfrowy polsat i bardzo się z tego cieszę, bo zawsze jest co oglądać a transmisje z plusligi czy PGNiG superligi są o wiele ciekawsze od naszej kopaniny czy premier lague, które są na canal sport.

Zależy jakie mecze są ciekawsze, bo więcej ludzi na pewno ogląda Ekstraklasę, a nię Plusligę i PGNiG Superligę.Ja osobiście też wolę Ekstraklasę i Premier League, od niektóry meczów Siatkówki lub Piłki Ręcznej.Oczywiście czasami obejrzę jakiś dobry mecz Skry Bełchatów, Vive Targi Kielce, albo innej dobrej polskiej drużyny.Tego też nie można porównywać, bo to dwie zupełnie różne dyscypliny.Jeden lubi to bardziej, a drugi coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 17:45 Orange Sport

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 20:00 Orange Sport i Canal + Sport

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 14:45 Orange Sport

Legia Warszawa - Wisła Kraków 15:45 TVP2 i Canal + Sport

Cracovia Kraków- Widzew Łódź 17:00 Orange Sport

Arka Gdynia - Polonia Bytom 19:15 Orange Sport

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 14:45 Canal + Sport

Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 17:15 Orange Sport

Odra Wodzisław - ŁKS Łódź 18:00 TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

ŁKS Łódź – Lech Poznań C+S, C+S HD PS, PF, PS HD

Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk C+S, C+S HD

Cracovia Kraków – Korona Kielce C+S, C+S HD PF, PS HD

Ruch Chorzów – GKS Bełchatów C+S, C+S HD PF, PS HD

Widzew Łódź - Wisła Kraków C+, C+ HD

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze C+S, C+S HD PF, PS HD

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin C+S, C+S HD

Podbeskidzie B-B – Jagiellonia Białystok C+S, C+S HD ESP 2, ESP 2 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...