Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. że mecze Piasta na własnym stadionie nie będą transmitowane ? Dotyczy to również meczów wyjazdowych ?

 

U siebie na to wygląda że nie (chyba, że się jeszcze dogadają), na wyjezdzie tak.

 

Prezes Piasta,

Szefa gliwickiego klubu nie martwi fakt, że tym samym Piast nie będzie uczestniczył w rozdziale pieniędzy z praw telewizyjnych (ok. 5 tys. zł miesięcznie). - Nie martwi mnie to, że nie podpisaliśmy umowy, bo teraz zorganizujemy sobie mecze przed własną publicznością w porze dla nas optymalnej, dzięki czemu frekwencja na stadionie będzie większa. W przeciwnym razie musielibyśmy się podporządkować "sztywnym"godzinom rozgrywania spotkań. Chyba nie muszę dodawać, że przy dużej frekwencji różnica w przychodzie jest znacznie większa od wspomnianej kwoty - mówi Drabicki. Piast zagra wiosną 12 z 14 spotkań u siebie. Dwa wyjazdowe mecze z Pogonią Szczecin oraz Bogdanką Łęczna stacja Orange i tak pokaże na bazie umów z tamtymi klubami.Ewentualnego pominięcia przy podziale środków od sponsora tytularnego ligi, który ma się pojawić, prezes Piasta nawet nie chce komentować. - To takie "austriackie gadanie". Dzielimy coś, czego jeszcze nie mamy. Ale daj Boże, niech będzie ten sponsor tytularny. Nie jest to przedmiotem mojej wielkiej troski - podkreśla Drabicki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Na stronie satkurier.pl w dziale: media-sport w tv pojawiają się regularnie newsy pt. ,,Sport w polskiej TV' i ,,Futbol FTA". Jest to bardzo fajna sprawa i ludziom, którzy to robią jestem bardzo wdzięczny. Tylko taka mała prośba. Moglibyście wstawiać te info przed północą. Rozumiem może być brak czasu, ale można to zlecić komuś innemu. Ja chętnie mógłbym opracowywać Sport w polskiej TV. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie uwzględniona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uo9ig.jpgI liga: Zmiany terminów dwóch meczów 21. kolejki

Uległy zmianie godziny rozpoczęcia dwóch meczów 21. kolejki I ligi. Mowa o spotkaniach Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice oraz Arki Gdynia z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Zmiana spowodowana jest transmisją w Orange Sport.

 

Pogoń z Piastem zagra 17 marca o godz. 19:15. Natomiast Arka z Termalicą zmierzy się tego samego dnia o godz. 17:00.

 

źródło: 90minut.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piłka nożna - Sobota 17 marca

13:30 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Canal + Sport

13:45 Dundee United - Glasgow Rangers Orange Sport

13:45 Everton - Sunderland Sport Klub

15:30 Borussia Dortmund - Werder Eurosport 2

15:40 GKS Bełchatów - Wisła Kraków Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Canal + Sport

16:30 Arka Gdynia - LKS Nieciecza Orange Sport

18:30 Hertha Berlin - Bayern Eurosport 2

18:30 Tottenham - Bolton Sport Klub

19:15 Pogoń Szczecin - Piast Gliwice Orange Sport

19:55 Sevilla FC - FC Barcelona Canal + Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec dokladnie jakie prawa sportowe ma Polsat Sporty. Wiadomo, ze po tym sezonie wypada LM i LE, zarazem tez konczy emisje Polsat Futbol. na wikipedii jest napisane, ale cos mi sie wydaje, ze np. Pucharu Wloch juz nie transmituja.

 

Z tego co sie orientuje, beda tam:

Liga i Puchar Holandii

Liga i Puchar Ukrainy

Liga Rosyjska

Puchar Turcji

Puchar Szkocji

Eliminacje Do MŚ 2014

 

I to z czego znany jest Polsat:

Siatkówka

Boks

KSW

Pilka reczna

Formula 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat do tego wykupil motocyklowe MŚ w kilku kategoriach (zaczyna juz w ten weekend)

Zapomniales takze wymienic T_mobile Ekstraklase

A siatkowka to tez nie byle co bo jest i Liga Meska i zenska do tego Liga Mistrzów i Mistrzyń Liga Światowa Grand Prix itd itd

Ponadto Polsat ma prawa do angielskiej ligi zuzlowej (chyba Elite League czy jakos tak)

Prawa do ligowej pilki recznej ponoc koncza im sie w tym sezonie, ale ze wzgledu na brak chetnych i niska cene pewnie je wykupia jak co roku

Jest tez mozliwosc ze Polsat kupi znow Polska Lige zuzla gdyz TVP Sport koncza sie do niej prawa po tym sezonie

Poza tym Cnal+ jeszcze nie zamknal negocjacji na temat Serie A a zainteresowana prawami do tej ligi jest rowniez stacja polsatu

No i kanalach polsatu masz jeszcze duzo tenisa ATP w tym Wimbledon i meski i zenski i kazdy duzy turniej meski

Mowilo sie tez co nieco nieoficjalnie ze polsat chce wrocic do niektorych praw do dyscyplin zimowych ale to juz naprawde duze plotki i to pewnie nie nastapi ;)

Ale to tak w duzym skrocie

Tak wiec wydaje mi sie ze o kilka waznych prawach zapomniales, mozliwe ze ja tez bo wymienialem to na szybko z pamieci xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
polsat do tego wykupil motocyklowe MŚ w kilku kategoriach (zaczyna juz w ten weekend)

Zapomniales takze wymienic T_mobile Ekstraklase

A siatkowka to tez nie byle co bo jest i Liga Meska i zenska do tego Liga Mistrzów i Mistrzyń Liga Światowa Grand Prix itd itd

Ponadto Polsat ma prawa do angielskiej ligi zuzlowej (chyba Elite League czy jakos tak)

Prawa do ligowej pilki recznej ponoc koncza im sie w tym sezonie, ale ze wzgledu na brak chetnych i niska cene pewnie je wykupia jak co roku

Jest tez mozliwosc ze Polsat kupi znow Polska Lige zuzla gdyz TVP Sport koncza sie do niej prawa po tym sezonie

Poza tym Cnal+ jeszcze nie zamknal negocjacji na temat Serie A a zainteresowana prawami do tej ligi jest rowniez stacja polsatu

No i kanalach polsatu masz jeszcze duzo tenisa ATP w tym Wimbledon i meski i zenski i kazdy duzy turniej meski

Mowilo sie tez co nieco nieoficjalnie ze polsat chce wrocic do niektorych praw do dyscyplin zimowych ale to juz naprawde duze plotki i to pewnie nie nastapi ;)

Ale to tak w duzym skrocie

Tak wiec wydaje mi sie ze o kilka waznych prawach zapomniales, mozliwe ze ja tez bo wymienialem to na szybko z pamieci xD

Powiem tak:

Ja wymienilem to co ludzie ogladaja, bo nie mam zamiaru sie bawic z golfem itp. Oglada ktos z was krajowe ligi żużlowe ? Watpie, jedyne co jest ciekawego z żużla to SGP i DPŚ, zgadnijcie gdzie to można obejrzeć ? :D Co do tenisa - w C+ mam kupe niszowych i tych lepszych turniejow ATP i WTA oraz wszystkie Wielkie Szlemy oprocz Wimbledonu - chyba nie bede tylko dla niego kupywac CP, prawda ? Co do tego Pucharu Włoch to juz go nie transmituja. Boks - dla mnie to juz nie jest sport, widac, ze walki sa z gory ustawiane, nie mam zamiaru ogladac jakis gal z Dusseldorfu, np. ostatnia gala Sauderlanda to byl smiech na sali.

Co najwazniejsze - z Ekstraklasy to CP ma tylko ochlapy, wiec jak ktos chce ogladac na serio Ekstraklase to tylko w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, Ja Ekstraklasy oprocz Legii to praktycznie nie ogladam, czasami tez jakis mecz pomiedzy Lechem/Wisła/Legią.

Chodzi o to, ze ludzie w Polsce sa wpatrzeni w Ekstraklase i nie rozumieja jaki slaby poziom prezentuje ta liga. Dla mnie to 80% tych meczy mogloby nie byc, chetnie bym widzial zamiast tego mecze lig zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi to oglądam prawie wszystkie mecze naszej Ligi ,co do innych lig to kolejność jest następująca

 

1.Polska

2.Niemcy

3.Włochy

4.Francja

5.Hiszpania

6.Anglia

 

 

Kurde to szacun facet za to że jesteś w stanie wytrzymac i oglądasz wszystkie mecze Polskiej ligii bo ja jak tylko ogladam tą ligę to mnie chce coś strzelic poziom jest bardzo bardzo żenujący i mimo że jestem kibicem Legii to ostatnio nawet nie chce mi się oglądac ich meczy. Moja kolejnośc ogladania mecz to

 

1.NIemcy( zdecydowanie na pierwszym miejscu, kapitalna liga, pełne nowoczesne stadiony i niezwykle efektowna do oka liga. Jeśli jestem w domu to zawsze oglądam bundesligę nawet 5meczy jak mam czas)

2. Hiszpania( jak każdy mecze realu i barcelony, która mnie ostatnio denerwuje, pozatym hiszpani nie oglądam chyba że gra Atletico to jestem w oglądnąc kilka meczów)

3.Polska(głównie za sprawą meczy Legii, bo poziom i ogólnie to co się dzieje wokół polskiej piłki nie zachęcają do oglądania tej ligi)

4. Włochy, Anglia(oglądam jak nie ma 3powyższych w tym samym czasie, przy założeniu że jestem w domu i nie mam innego zajęcia niż TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ogladam duzo meczow polskiej ligi i to juz nie ze wzgledu an poziom tylko jakas tam ciekawos ci to ze jest jednak jaka by nie byla nasza liga.

Poza tym wielu z nas nie zdaje spobie sprawy ze ogladajac tylko mecze legii itd. traci wiele wbrew pozorom fajnych spotkan i tu mowie powaznie. Kilka kolejek ruch czy korona graly fajna ladna pilke dla oka, teraz zaczelo fajnie grac zaglebie, coraz lepiej lech wiec nie warto sugerowac sie nazwami....

Ponadto ukwatata, to ze nie lubisz boksu czy to ze nie ogladasz ligowego zuzla to nie oznacza ze ludzie go nie ogladaja. Ty sam nie tworzysz ogladalnosci

Zgoda C+ ma NBA, zuzlowe GP i najlepsza pilke i tyle

Polsat ma najlepsza siatkowke a kazdy kto jara sie tym sportem wie ile pokazuje z tego polsat i mozna to czesciowo porownac do pilki w C+. A ze wchodza dopiero w polska ekstraklase, to maja takie a nie inne mecze nie wszystkie sa zle tak jak uwazasz bo nie ogladasz... Poza tym polsat ma pozostale najlepsze ligi w europie zaraz po tych z C+ i bundeslidze. Ligi ktore nie sa slabe i maja dobry poziom

A co do tenisa to na C+ to masz wielkie szlemy na eurosporcie ktory jest rowniez w CP a tylko w polsacie masz dobre turnieje ATP to juz zalezy czy ktos woli tenis meski czy zenski.

A zdziwilbys sie ile ludzi oglada walki bokserskie. Powiem wiecej obiecuje Ci ze wiecej ludzi oglada walki bokserskie niz mniej hitowe mecze ligi czy to wloskiej francuskiej czy kazdej innej z C+... Wykazales sie hmm moim zdaniem wielkim subiektywizmem... ale to moja opinia

I zeby nie bylo, ja nie faworyzuje zadnej platformy gdyz zadnej nie mam, poza tym i tak 90% transmisji ogladam w necie, bo mozna za 15-20 zl miesiecznie miec takie kanaly w jakosci hd, za jakie trzeba placic w roznych platformach po 100zl miesiecznie i mowie powaznie. Mam wwszystkie kanaly c+, hbo, poslat sport hd nsport i wiele innych dobrych filmowych zwlaszcza kanalow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W oczekiwaniu na inaugurację rozgrywek czołowych lig europejskich Canal+ przygotował dla widzów niespodziankę. Przez cały miesiąc stacja będzie transmitować mecze przedsezonowe m.in. Manchesteru United, Manchesteru City, Chelsea Londyn, Realu Madryt i FC Barcelony.

Przedsezonowe mecze - plan transmisji w Canal+ Sport:

18.07 Manchester United - AmaZulu (RPA)

21.07 Manchester United - Ajax Cape Town (RPA)

25.07 Manchester United - Shanghai Shenhua (Chiny)

25.07 MLS All-Star - Chelsea Londyn

27.07 Benfica Lizbona - Real Madryt

27.07 Arsenal Londyn - Manchester City

29.07 Arsenal Londyn - Hong Kong Kitchee

30.07 Manchester City - Malaysia XI

05.08 Manchester United - Valerenga Oslo

08.08 Manchester United - FC Barcelona

12.08 Arsenal Londyn - FC Koeln

 

Brawo dla C+ !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mecz towarzyski Legia - Borussia w TVP

W niedzielę 29 lipca transmisję z towarzyskiego spotkania pomiędzy Legią Warszawa a mistrzem Niemiec Borussią Dortmund przeprowadzi Telewizja Polska.

Mecz obejrzeć będzie można na TVP1 i TVP HD. Jego początek zaplanowano na 17:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie.

 

źródło: 90minut

Ciekawe kto będzie komentował to spotkanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...