Skocz do zawartości

Sport w polskich platformach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się, gdzie umieścić wpis, ale niech jest tu. W/g niepotwierdzonych informacji mecz Polska vs Mołdawia w PPV wykupiło 110 tys. ludzi. Dotyczy to klientów CP, kablówek oraz ipli. W mojej opinii to dobry wynik(aż za dobry, bo może się to dalej ciągnąć :/ ) choć SportFive liczyło na 500tys. z jednego meczu. Łącznie na 2 spotkania sprzedano ok. 200tys. dostępów PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób któe popierają weszlo....

Ja rozumiem wasza frustracje brakiem meczow polskiej kadry w tv otwartej, gdyz mnie tez to bardzo razi.... Jednakże to TVP ma prawa do MŚ w Brazylii wiec jesli Polacy awansowaliby na MŚ to Polssat wypromowałby produkt konkurencji.... dlatego żadna inna telewzja nie chce nabyć praw do meczów polskiej kadry... jeździcie po Polsacie.... moze pojezdzicie po Sportfive ktora ponoc rzada za duzo moze po TVP ktore niegdys placilo za mecze kadry po 50 mln na 2 lata a teraz podobno nie ma 30.... Moze pojechac tez trzeba po PZPN-ie ze nie zadzialal wogole... Powinien naciskac, zeby nie wycofali sie sponsorzy kadry z ktorych PZPN ma polowe budzetu....

Zauwacie ze polsat jako jedyny umozliwil jakiekolwiek obejrzenie meczu chociaz fakt faktem malo kto wykupic PPV i slusznie, sam go nie kupowałem... teraz sportfive zarobil na obu meczach mniej, niz im proponowalo TVP srednio za jeden, wiec moze pojda po rozum do glowy bo ludzie nie sa glupi i nei wykupia bog wie ile PPV na mecz z Anglia.... sa puby mozliwosci zrzutek w kilak osob internet itd. Mecz z Anglia przyciagnie tylko jesli bedzie w TV otwartej to wtedy zainteresuje nawet czlowieka ktory nie jest kibicem, ale przecietny czlowiek PPV na mecz z Anglia nie kupi. Zwlaszcza, że jesli Czarnogora i Moldawia kosztowala 20zl to Anglia bedzie drozsza... nie oszukujmy sie.... tak będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mecze reprezentacji Polski w TVP i Polsacie Sport

Telewizją Polsat Sp. z o.o. i firma zarządzająca prawami telewizyjnym do meczów reprezentacji Polski Sportfive porozumiały się w sprawie transmisji meczów kadry w latach 2012-2014. Dzięki temu porozumieniu mecze kadry prowadzonej przez trenera Waldemara Fornalika oprócz TVP będą będą pokazywane w Polsacie Sport.

 

Obie stacje są uprawnione do transmisji telewizyjnych wszystkich spotkań reprezentacji rozgrywanych w charakterze gospodarza w okresie od 12 października 2012 r. do 11 czerwca 2014 r.

 

źródło: PZPN / Sport.pl

 

Ciekawe ile meczy w charakterze gości będzie? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...