Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo skomplikowana operacja. Biorąc pod uwagę że nie ogarniają HDR, to wystarczy że je wyłączą. Ale to korporacja, tak skomplikowana operacja musi być zatwierdzona przez szereg osób. Myślę że za rok to ogarną. Szkoda że wtedy nie będą mieli co pokazywać i będą musieli kanał wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka, z tym Canal+4K to jakieś jaja są. Z 2 lata temu miałem C+ i obraz na tym kanale to była petarda. Niedawno znowu się zdecydowałem na C+ (w końcu zrobili sam pakiet sportowy i nie trzeba płacić 150 zeta) i obraz jest poszarzały na moim samsungu a jak włączę tryb HDR+ jest jeszcze ciemniejszy 😂 i problem jest tylko z tym kanałem. Tragedia dosłownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wrażenie że ktoś chyba skorygował ustawienia tego kanału. Kolory są w końcu takie jakie powinny być. Nie ma różnicy pod tym względem miedzy HD a 4K. Natomiast oglądając ,,superpiątek" zauważyłem brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem (ok. 1s) na wersji HD było wszystko ok.

Na meczu Legii z Górnikiem Zabrze też brak jest synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też jestem w szoku co do jakości aktualnie nadawanego meczyku. Nie byłem pewny czy to zasługa aktualizacji mojego TV, która dzisiaj wjechała czy w końcu kogoś ogarniętego w C+, ale po wcześniejszych wpisach wynika, że chyba zatrudnili kompetentnego technika. 😀 W końcu Daria K.M ma normalny kolor twarzy a nie jak chińska mumia. 😆 Ciekawe jak długo się ta jakość utrzyma, gdy przyjdzie jakiś dywersant i to spieprzy.

Dzisiaj też całkiem przyzwoicie wszystko na tym kanale przynajmniej u mnie wygląda. Jasność, naturalne kolory, szkoda, że im to tyle zajęło, żeby dojść do tego.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się trochę wstrzymać zanim pochwalę C+ ale dzisiaj kolejny mecz, tym razem La liga i obraz jest rewelka! Chyba można po ponad roku napisac: NARESZCIE zatrudnili kogoś kumatego szkoda ze wlasnie sie Premier League konczy

Jeszcze teraz oficjalnie powinni przeprosić abonentow za ten badziewny obraz co byl do tej pory

@Kummer widzisz teraz jak powinno 4k HDR wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kummer napisał:

No może teraz jest troszeczkę lepiej. 

Jasność mogłeś mieć ok (przy załączeniu mapowania HDR z naciskiem na jasność) ale kolory też musiałeś mieć zepsute.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jest 3 możliwość:  że ma to wszystko. 🤔

8 godzin temu, Kummer napisał:

Tylko że u mnie prawie zawsze tak było. No może teraz jest troszeczkę lepiej. 

"Prawie"...  😉

.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uważam, że temu technikowi co ogarnął ustawienia dla tego kanału to jakaś premia lub tytuł pracownika roku i to nie jednego się należy. Aż chce się teraz to oglądać. Nie mam Astry ale na HotBird to chyba najlepiej nadawany kanał 4K. Tylko czemu ta podła jakość tyle czasu była nadawana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, przemek1234 napisał:

Czy wy widzicie ten znaczek z wiekiem podczas Trolle 2?

Właśnie odpaliłem kanał i mówię, co jest.

Godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

A jaki jest można się spytać?

 

Audycja bez limitu wiekowego, na ekranie ma rozmiar 7x7 cm.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na forum dyskusje wraz z cytatmi bezpośrednio "ze źródła" toczą się od dwóch tygodni ;).

Na teraz sytuacja wyglada tak, że w 4K dany mecz musiałoby produkować Viaplay, a oni w najlepszym przypadku zrobią 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...