Skocz do zawartości

Ekstraklasa TV


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Chyba dlatego, że mają w tym doświadzczenie i dobrze realizują Ekstraklasę przez długi czas.Ale nie można skreślać platformy n, ponieważ gdyby wygrała przez jakiś czas nauczyłaby się dobrej realizacji Ekstraklasy i byłoby dobrze.Przecież najpierw jakiś czas trzeba się nauczyć, a potem będzie dobrze, a nie od razu fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstanie kanału Ekstraklasa TV jest nierealne; kluby się nigdy na to nie zgodzą, ludzie nie wykupią specjlanego pakietu na program, który pokazywałby tylko mecze esktraklasy (30 kolejek); co do ewentualnej wygranej, kto uważa, że powinna wygrać N - proponuję obejrzeć powtórkę wczorajszego meczu Legia-Lechia....i sobie zdanie wyrobi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jankusajn, a co złego widziałeś podczas wczorajszego meczu Legii z Lechią?Studio ładne, jakość transmisji niezła, komentarz też nie był zły.Ludzie może wykupiliby ten kanał, ale gdyby transmitował Ekstraklasę,Puchar Polski i gdyby była reaktywacja Pucharu Ekstraklasy, też by go transmitowali i cena za niego była najwyższa 10 zł, a nie 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kanał miałby racje bytu, gdyby:

1) Ekstraklasa liczyła 20 zespołów i grała od sierpnia do maja NON STOP - jedyna przerwa to 3 tygodnie na Boże Narodzenie

2) Rozgrywki Pucharu Polski zostały bardziej urozmaicone. Mam tutaj na myśli - podział na grupy w odpowiedniej fazie, większe pieniądze itp. - transmisja na kanale.

3) Wprowadzić Puchar Ligi - transmisja na kanale.

4) transmisja hitowych meczy 1.Ligi i 2.Ligi

 

Cena - MAX 10zł.

 

Chociaż ja i tak dalej twierdze, że najlepiej by było, gdyby znowu wygrało Canal+, bo mamy wtedy pewną jakość transmisji, komentarz na światowym poziomie i po prostu - robią wszystko najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taki kanał byłby opłacalny, gdyby:

 

1)Cena wynosiła najwięcej 10zł

2)W lidze grało min.18 drużyn, taki plan wydaje mi się, że obmyślano już kiedyś, że ma być trochę więcej drużyn.W takiej sytuacji liga startowała by szybciej

3)Reaktywowowano Puchar Ekstraklasy, transmitowano by go w tym kanale i urozmaicono poprzez zasadę np. że w pierwszym składzie powinno być co najmniej 5 seniorów, bo gdy będą grali juniorzy mało osób będzie on interesował małą liczbę osób

4) Puchar Polski i oczywiście transmitowano go w tym kanale i powinnien zostać urozmaicony poprzez tak jak napisał @[beep]ingKing podział na grupy w odpowiednich fazach lub granie meczy w każdej fazie systemem mecz i rewanż

5)Transmitowane na nim byłyby hitowe i decydujące o jakimś wysokim miejscu, kluczowe mecze 1 Ligi i 2 Ligi

 

Co wy sądzicie o takim rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za powiększeniem ligi jestem jak najbardziej. Więcej zespołów = więcej meczów, większe zainteresowanie, krótsze przerwy w rozgrywkach. Puchar Ekstraklasy? Jestem za, ale bardziej w formie pucharu "rezerw", gdzie ogrywaliby się nowi gracze.

Natomiast jeśli chodzi o sam kanał Ekstraklasa TV to jestem raczej przeciwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdniem dobry byłby Puchar Ekstraklasy z zasadą, że w pierwszym składzie powinno być 5 seniorów i 5 juniorów, a bramkarz mógłby być seniorem lub juniorem, więc byłyby składy mieszane i sprawdziłby się potencjał całej drużyny, a nie tylko seniorów lub juniorów.Byłoby po równo seniorów i juniorów w polu, a bramkarz mógłby być seniorem lub juniorem.Wtedy też oglądałoby te rozgrywki więcej ludzi, bo gdy grają dobrzy piłkarze i są znani, to też ludzie chętniej oglądają.Co sądzicie o tym rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawde mówiąc jestem za tym, aby lige zmniejszyc do 10 zespołów i grać tak jak w Szkocji, czyli, że zespoly graja ze sobą po 4 razy w sezonie. Wszystkich kolejek byłoby 36. Liga będzie mocniejsza i ciekawsza. Jednak z drugiej strony Polska to za duży kraj na tylko 10 drużyn w ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...