Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ludu pomożcie bo już mnie szlag trafia.

 

Mam umowę z cyfrą na czas nieokreślony - pakiet Kompakt z paczką Canal+. Byłem w trzech biurach obsługi we Wrocławiu i nie ma możliwości bym doadoptował do swojego pakietu multiroom. Wydawało mi się, że bez względu na to jaki pakiet posiadasz możesz dobrać sobie MR?

 

Przy migracji oferują mi MR ale na nowych zasadach, a gdy zapytałem o możliwość dobrania drugiej karty kameleon, to owszem jest taka możliwość, by zmigrować i mieć MR z dwoma kartami kamaleon, ale najpierw muszę iść do aps i dobrać sobie MR, a jak już wyżej napisałem nie ma dla mnie takiej możliwości.

 

Miał ktoś podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zlozylem juz jakis czas tenu wypowiedzenie cyfry i mam ja do konca sierpnia. O dziwo cyfra odpisala tylko ze im smutno i zle ale nie odezwali sie do tej pory na temat przedluzenia itp. Czy to jakas nowa polityka ze maja gdzies starych klientow? Jak to teraz jest, trzeba szukac umowy u nc+ czy prosic sie cyfry o przedluzenie?

 

Przy okazji, ostatnio zauwazylem ze prawdopodobnie zgubilem druga karte od MR (byla tylko aktywowana i nigdy wiecej nie uzywana z nieistotnych powodow). Co teraz? Dowala mi jakas mega kare za to? Jak to rozegrac zeby nie placic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioKLR Napisz tak : Wypowiadam umowę z Cyfrą , podpisaną dnia ............. między ................(tu adres APS i ewentualnie dane sprzedawcy), a ............................ (tu twoje dane : imię , nazwisko i adres, nr umowy) . Rozwiązuję umowę z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego tj. .....................(tu data najbliższego okresu rozliczeniowego ).

 

Z poważaniem

 

................................ (twoje imię i nazwisko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz obowiązuje mnie 3-miesięczny okres wypowiedzenia ?? Przy umowie na czas nieokreślony? Bo koniec miałem 31.07.2013r. czyli 31.10.2013r? Oczywiście to wypowiedzenie to pic na wodę bo i tak przedłużę, ale no po prostu nie chcę teraz płacić 120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...