Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam w styczniu 2013 przedłużyłem ofertę z Cyfrą i otrzymałem tuner sagemcom ds183, niestety tuner przeleżał rok czasu ponieważ nie współpracuje on ze splitterami a na tym strasznie mnie zależy. Obecna umowa kończy się pod koniec lutego i chciałem się zapytać czy tuner po roku od podpisania umowy jest moją własnością czy nadal jest od dzierżawą. Od cyfry plus dowiedziałem się że ten tuner moge wymienić na tuner ADB po uiszczeniu opłaty 50 zł, ale czy ten tuner współpracuje ze splitterami? Jakie w tej sytuacji jest najlepsze wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mnie poprawią jeżeli się mylę, ale dekodery od ADB nie współpracują ze splitterami. Podczas migracji NC+ nie może zmusić Cię do wymiany dekodera na ADB czy jakikolwiek inny, ale najprościej będzie wymienić Sagema na inny dekoder który współpracuje ze splitterem np. http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace i do tego powinieneś dążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli na dzień dzisiejszy tylko ten z oferty nc+ współpracuje ze splitterami. Ciekawe czy chętnie będą chcieli go mi wydać a jeśli tak to za jakie pieniądze. Czy tuner ten sagemcom jest moją własnością czy dzierżawą? Dodam że dostałem go jeszcze za czasów cyfry plus. Gdyby był mój to mógłbym sprzedać i było by po problemie a tak to leży bezczynnie. Umowę przedłużyłem telefonicznie a następnie udałem się do najbliższego punktu po jego odbiór i mam pokwitowanie na wydanie sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie tylko ten, ale Pace PVR jest chyba najlepszym jaki możesz wynegocjować i to za 0zł. Jeżeli nie wykupiłeś Sagema na własność to raczej go dzierżawisz-ale to chyba Ty powinieneś wiedzieć najlepiej i tu Ci nie pomogę, bo procedury z Cyfry są mi bardziej obce niż Tobie. Zakładam, że wiesz, iż najlepsze oferty dostaniesz po złożeniu wypowiedzenia aktualnej umowy. Pytania o migrację możesz zadać tu viewtopic.php?f=174&t=30710&p=920546#p920546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery od ADB są parowane z kartami, więc jak wymienisz swój dekoder do ADB to splitter możesz już sprzedać, bo nowa karta w nim nie zadziała. Obecnie w ofercie nc+ są tylko dwa dekodery pasujące do kart po Cyfrze - Pace PVR i ten Sagem. Zadzwoń i dowiedz się, czy ten Sagem jest Twoją własnością, bo kiedyś je sprzedawali a obecnie tylko dzierżawią. Dalsze instrukcje znajdziesz w wątku, który kolega podał post wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym wysłać wypowiedzenie umowy trwającej do końca marca tego roku. Znalazłem taki wzór http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

Czy treść tego dokumentu jest wystarczająca czy coś muszę jeszcze dopisać? Adres na który mam wysłać wypowiedzenie jest poprawny? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mogę znalezc wątku a mam pytanie czy będąc jeszcze w C+ mogę włączyć sobie HBO do końca umowy lub np. dwa miesiące? Umowę mam do końca czerwca. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Miałem w promocji hbo przez rok ale nie przedłużałem. Teraz zbliża się nowy sezon Gry o tron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...