Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz zostac przy cyfrze i nic ci nie usuna, ale wtedy od 1lipca umowa przejdzie na czas nieokreslony i oplaty abonamentowe beda duzo wyzsze

niz dotychczas(bez uzyskanych wczesniej PLN

Nie do końca tak jest teraz płace 124 zł z MR, po skończeniu umowy mam płacić 146 zł , a teraz zaproponowali mi prawie ten sam pakiet z Canal+ Premium z HBO za 139 zł. Więc będę płacił 7 zł wiecej i nie muszę żadnego nowego kontraktu podpisywać to ze 3 miesiące wypowiedzenia to żadne udrudnienie, a zawsze może pojawić się jakaś oferta i można wskoczyć w kontrakt. Poza tym te wszystkie promocje to ściema , to są normalne ceny a to jest tylko narzędzie zmuszajace do zawarcia nowej umowy. Zróbcie eksperyment i spróbujcie kupić bez promocji, NIE DA SIĘ . Zwykle oszustwo i wg mnie powinno się zabronić promocji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian wypowiedzenie będzie trwało 1 miesiąc, ale za lipiec zapłacisz za pakiet bez ceny promocyjnej. Mogę się mylić w kwestii wypowiedzenia. Najpewniej to wysyłać wypowiedzenie 1 miesiąc przed końcem, czyli w twoim przypadku było to zrobić w maju. Ale teraz nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za późno się zorientowałem że mi się kończy,umowe będe jutro wysyłał tą http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/ ,bedzie dobra ? ,3 razy z nimi rozmawiałem i nie mogę sie z nimi dogadać bo nic mi ciekawego nie proponują a nie bede płacić za te kanały co oglądam 2x wiecej jak są one w najniższej ofercie,a pod jaki adres wysłać wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego. Powodem mojej decyzji jest zmiana na nie korzyść moją, czyli usunięcie z oferty TCM i Cartoon Network, którą moja rodzina a szczególnie dzieci oglądają ten ostatni kanał.

 

Powinno być i przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś prostszego :wink:

 

Oświadczam,że nie akceptuję wprowadzonych przez państwa z dniem 1 lipca 2013 r. zmian programowych, tzn. usunięcia kanałów Cartoon Network i TCM z oferty Cyfry+ i wnoszę o jej rozwiązanie w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian, zgodnie z art. 7 §1 regulaminu umowy o abonament
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w styczniu br. podpisałem umowę z Cyfrą+, była to promocja świąteczna Canal+ Optimum HD, w tym dodatkowo Cinemax, HBO i Filmbox (Optimum Promo na całą umowę). Te opcje dodatkowe były na 6 m-cy, więc na lipiec zamiast 92 zł zacząłbym płacić 136,90 zł. Moje pytanie jest takie, czy dzwoniąc do BOK-u mogę spokojnie wyłączyć te opcje dodatkowe tak, by nadal płacić 92 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro z dniem 1 lipca wprowadzają te zmiany w ofercie, to ile czasu się ma na wysłanie wypowiedzenia? Dajmy na to, czy mogę wypowiedzieć umowę np. z końcem lipca i będe się łapał na wypowiedzenie wz względu na zabranie dwóch kanałów?

Masz 30 dni na wysłanie wypowiedzenia(liczy sie data stempla pocztowego)

 

Witam, w styczniu br. podpisałem umowę z Cyfrą+, była to promocja świąteczna Canal+ Optimum HD, w tym dodatkowo Cinemax, HBO i Filmbox (Optimum Promo na całą umowę). Te opcje dodatkowe były na 6 m-cy, więc na lipiec zamiast 92 zł zacząłbym płacić 136,90 zł. Moje pytanie jest takie, czy dzwoniąc do BOK-u mogę spokojnie wyłączyć te opcje dodatkowe tak, by nadal płacić 92 zł?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...