Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania

Wiem że może będę brzmiał jak laik, :) ale jeśli jako abonent Cyfry + przejdę do nc+ to umowę będę miał podpisaną z ITI, Cyfrą, czy nc+ ?

Czy ktoś już otrzymał pisma z porpozycją nowych promocji (tak jak n-kowicze ?)

 

Z góry dzięki za odpowiedź,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 2miesiace temu zakupilem cyfre+, w sumie tylko dlatego ze pokazuje wszystkie mecze ekstraklasy. Lecz dzisiaj patrze a tu przykładowo mecz: Piątek (5 kwietnia)

18:00 Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała - nSport HD. Prosze mi powiedziec czy idzie cos z tym zrobic? zawsze wszystkie mecze pokazywali na canal+sport lub canal+gol a tu teraz nSport którego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o wynajem tunerów HD, jeszcze jako abonent C+. Czy jest jakiś minimalny okres, na który mogę je wynająć? Chciałbym wziać dwa Philipsy z myślą o migracji do NC+. Jeśli okaże się, że w NC+ muszę za nie płacić to będę chciał je zwrócić, a jeśli nie to zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś pomóc: niedawno bowiem od stycznia 2013 mam przedłużoną umowę na pakiet Canal + SUPERPREMIUM HD na okres 12 miesięcy czyli do stycznia 2014 i co dalej związku z tym... czy będę "zmuszony" do migracji do NC+ czy moja umowa będzie normalnie kontynuowana ? Proszę o odp bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa możliwe scenariusze:

- przymusowa migracja od 1 lipca a w wypadku braku akceptacji możliwość rezygnacji

- dokończenie umowy na warunkach zawartych aktualnie w twojej umowie.

Aby wiedzieć coś więcej musimy wstrzymać się do połowy kwietnia (2.04. wysyłane są pisma do abonentów C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skonczyla mi sie w lutym, czekajac na oferte z nc+ postanowilem nie przedluzac umowy i mam ja obecnie na czas nieokreslony. Czy jezeli migracja nie bedzie przymusowa (ewentualnie do lipca) to czy moga spokojnie czekac na rozwoj wypadkow i ewentualnie cyfra wypowie mi umowe? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oto e-mail dostałem dzisiaj z cyfry+.

"

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Za dwa miesiące konczy mi się umowa z C+. Czego mogę się spodziewać ? Czy przejście do nc+ jest przymusowe??? Czy mogę pozostać w C+. Martwi mnie ten stan rzeczy, ponieważ posiadam splitter i dwa dekodery, jeden od C+ i drugi własny. Czy przejście do nc+ jest w stanie uratować mój sprzęt czy jednak sytuacja bez wyjścia. Z racji tego całego zamieszania kompletnie się w tym wszystkim pogubiłem. Wszystko jest takie nie jasne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko...otóż 13 marca złożyłem wypowiedzenie umowy, która kończy mi się 30 czerwca 2013 r. Po tygodniu otrzymałem umowę rzekomo podpisaną przeze mnie na kolejnych 13 miesięcy, o czym nie miałem zielonego pojęcia. Oczywiście złożyłem wniosek reklamacyjny i reklamacja jest w toku.Nie ma wyjścia i zostanie uznana. Czy w sytuacji, gdy 1 kwietnia usunięto kilka kanałów i można rozwiązać umowę, mogę uczynić to mimo wysłania wcześniejszego wypowiedzenia przed wprowadzeniem zmian? Chciałbym nie czekać aż do czerwca a uwolnić się od Cyfry już maju? Czy musiałbym wysłać ponownie wypowiedzenie umowy?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa kończyła mi się z końcem marca z cyfrą przedłużyłem ją tydzień przed fuzją 21.03.2013. Było to C+optimum + hd promo + multiroom + nsport na 6 miesięcy za 70 zł na miesiąc. C+optimum 65 zł + wynajem dekodera pace pvr 5 zł. Dodam że wcześniej płaciłem za kompakt 68 zł i dostałem dekoder pace pvr za 0 zł.

 

W ica mam rachunek 65 zł. Czyli po prostu oni się pomylili i będę płacił 65 zł czy może przyjść nadpłata w następnych rachunkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiadam pakiet Canal+ Kompakt HD plus Multiroom za 65zł- umowa obowiązuje od lutego na 18miesięcy(czyli do końca lipca 2014r). Moje Pytanie brzmi czy mogę normalnie kontynuować tą umowę do końca czy zostanę zmuszony do migracji do nc+??? Jeśli zostanę zmuszony do migracji do nc+ to kiedy? Nie chciałbym aby minął mi czas kiedy mógłbym zrezygnować ewentualnie bo nie mam zamiaru płacić 119zł a innych pakietów nie chce(zależy mi na sporcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem abonentem CYFRY+ i mam w swoim pakiecie kanały premium: CANAL+ i HBO.

 

Umowa z CYFRĄ+ jest ważna do czerwca 2013 roku.

 

Co chcę osiągnąć:

 

1. Nie chcę umowy przedłuzać ani z CYFRĄ+ ani podpisywać nowej z nc+

 

2. Chcę natomiast oglądać programy CYFRY+ do końca trwania umowy (tj. do czerwca 2013 roku) i zapłacić CYFRZE+ za to tyle, ile obecnie płacę

 

Wiem, że oferta się trochę zmieniła i w zasadzie mógłbym już teraz zrezygnować, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów, ale jeśli teraz złożę wypowiedzenie, to już w maju nie będę miał dostępu do żadnych programów, które dotąd obierałem, zgadza się? A jak już pisałem - zależy mi, żeby oglądać je do końca trwania umowy, czyli do czerwca 2013 roku.

 

Czy to będzie możliwe?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Piotr z Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja odnośnie tematu na który nie mogłem znaleźć żadnej informacji na forum od 21 marca czyli od znanej nam wszystkim fuzji platform satelitarnych.

 

Posiadam w Cyfrze+ pakiet OPTIMUM HD do końca lipca 2013 roku i wczoraj zadzwoniłem do CTA w celu włączenia opcji CANAL+, HBO i CINEMAX bez zobowiązania. Konsultantka po nieudanych próbach nakłonienia mnie do migracji na NC+ próbowała mnie zbyć twierdząc, że obecnie nie mam możliwości uruchomienia w/w paczek jednak gdy powołałem się na zapisy regulaminu obowiązującej mnie wciąż umowy z Cyfrą+ owa Pani poległa i po konsultacji z przełożonym włączyła wszystkie wskazane przeze mnie opcje.

 

Niestety nie umiała (lub nie chciała) mi odpowiedzieć na pytanie czy po 31 lipca będę mógł nadal korzystać z oferty Cyfry+ (nie NC+) i włączać nadal ewentualne opcje dodatkowe jeśli nie wypowiem obecnej umowy i przejdzie ona na czas nieokreślony. Przyznała jedynie, że moja obecna umowa nie zostanie przymusowo przeniesiona do NC+ przed końcem lipca, jednak nie wiedziała jak będzie to wyglądało po tej dacie.

ja z pytankiem czy mogę napisać wypowiedzenie gdy nie dostałem jeszcze listu bądź emaila odnoście wyłączenia kanałów espn classic zone romantica ?
Jeśli miałeś je w swojej ofercie programowej (regulaminie dołączonym do swojej umowy) to jak najbardziej masz takie prawo ponieważ informacja o tym pojawiła się równolegle na stronie internetowej operatora, a oprócz wymienionych przez Ciebie programów z oferty Cyfry+ zniknął również 13TH STREET...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku marca przedłużyłem umowę na pakiet optimum 64zł w tym mr, była również możliwość dorzucenia paczki canal+ w cenie 77zł - nie wziąłem jednak łudząc się, że i tak wkrótce będę abonentem nc+. Śledzę dział nc+ niemal od samego początku i patrząc co się tam dzieje nie wiadomo kiedy ceny się ustabilizują więc teraz pytanie do Was - dam jeszcze radę zmienić ofertę na tą za 77zł ( z pakietem c+ ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...