Skocz do zawartości

Umowa z Cyfrą - pytania, problemy


Koran
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając ostatnie posty i analizując nowy regulamin nie udało mi się wyszukać w nim żadnych informacji na temat multiroom. Ciekawe jaka będzie cena za tą usługę w cenniku bo to również jest istotne dla tych którzy zostali oszukani i maja np zniżki 14zł, a teraz bez problemowo pożegnają się z cyfrą. Udało się komuś wyczytać takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli teraz mam z promocji dla abonentow innych telewizji stala cene za optimum 51zł i stala cene za paczke canal+ 25zł to bede placił 18zł wiecej ( 69zł za optimum )? Przeciez to jest chore!

 

Będzie płacił 5zł więcej bo rabat kwotowy ci pozostaje. Od ceny 69zł odejmij rabat kwotowy, który masz wpisany w umowie.Cena za paczkę canal+ nie zmienia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi ????????????? czy co? :twisted::twisted::twisted::( a tak poza tym zrywajcie umowy i idźcie do konkurencji !!!!! tam będziecie mieli lepsze kanały :mrgreen::crazy: i kilku cwaniaczków będzie mniej :)

 

szczerze? na dzien dzisiejszy Optimum HD po nowemu 91 zl, wszystke pakiety n 54zl. Teraz porownaj kanaly i zadaj sobie pytanie skad roznica 37zl pomiedzy tymi pakietami.

Pytanie nr 2... ten sam Optimum HD za 91 zl a pakiet Mini Full w n za 78zl... nie dosc ze 13 zl tanszy to jeszcze z HBO w cenie.

A moze Full w n za 99zl... zawsze bylem zdania ze Full nki a Prestizowy HD to w zasadzie tylko roznica w cenie za pakiet Canal+

Ale sorry teraz to roznica prawie 90 zl a pakiet canal+ kosztuje 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi, że dla bezpieczeństwa najlepiej będzie od razu złożyć wypowiedzenie bo i tak cały kwiecień jeszcze będę mieć cyfre (zgodnie z zacytowanym fragmentem regulaminu), a ze jest to jeszcze miesiąc darmowy (promocja dla abonentów innych telewizji) to tym lepiej :) A co dalej to się okaże czy Cyfra zaproponuje coś co zniweluje tą podwyżkę w ramach oferty utrzymaniowej, czy też zrobię sobie satelitarnego mixa ;) Bo tak czy siak na pewno nie zrezygnuje całkowicie z Cyfry.

No i przede wszystkim przed nami miesiąc "świąteczny", więc może jakieś ciekawe promocje spadną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A ja w swoim aneksie do umowy mam taki zapis :

 

" abonent korzysta z oferty promocyjnej w której nabywa prawo do promocyjnej

stawki za abonament w cenie 49.90 PLN ( stawka promocyjna ) przez okres 18 mcy kalendarzowych na pakiet KOMFORTOWY + "

 

a takze

"abonent nabywa prawo do 100% rabatu na opcje HDmix na okres 18 mcy kalendarzowych "

"abonent nabywa prawo do 100% rabatu na CZYNSZ NAJMU za TERMINAL PVR HD 250GB przez okres 18 mcy kalendarzowych

 

ale

jest tez zapis ze WYSOKOSC STAWKI PROMOCYJNEJ MOZE ULEC ZMIANIE zgodnie z art4 1ust 5 regulaminu umowy o abonament

 

Wiec napisalem do cyferki czy mnie oplaty podskocza czy nie podskocza , wspominajac to ze opcji HDmix juz nie ma w ofercie , a takze pakiet ktory mam w aneksie tj KOMFORTOWY + , w ICA widnieje pod nazwa OPTIMUM , HDmix

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, bzdury ,bzdury......

Właśnie jestem po rozmowie z panią z infolinii która wyliczyła mi pakiety po podwyżce także dla osób, które przedłużały umowę lub brały wcześniej.

Podwyżka obowiązuje wszystkich.

Można wypowiedzieć umowę z tego powodu w ciągu 7 dni od otrzymania listu z cyfry.

To czysta abstrakcja bo niemożliwością jest żeby podwyżka objęła wszystkich abonentów. Mnie na przykład ona nie obowiązuje na 100% więc nie pisz takich bzdur.

Umowa przedłużona w grudniu 2009 na 18 miesięcy wtedy Komfortowy i Canal+ na 18 miesięcy, płacę 42zł miesięcznie ciekawe jestem jak oni będą klasyfikować podwyżkę od 1 maja, umowa się kończy na to wygląda 16 czerwca 2011.

Na umowie zadłużeniowej nie mam wypisanego ile mam płacić, jest tylko regulamin promocji, który obowiązuje przez 18 miesięcy.

Jest zupełnie inaczej. Przedłużyłem umowę w tej samej promocji lecz wybrałem tańszą wersję czyli pakiet PODSTAWOWY+ z opcją CANAL+ za 29zł (łącznie) przez 18 miesięcy. W przesłanym mi przez operatora po przedłużeniu umowy regulaminie akcji promocyjnej "CYFRA POWRÓT+" są wyszczególnione obowiązujące mnie (oraz Ciebie) rabaty kwotowe oraz procentowe. Wynika z niego jasno, że obowiązuje mnie stała cena za pakiet abonamentowy przez pełne 18 miesięcy umowy. Oto SKAN mojego dokumentu. Ty także musiałeś otrzymać podobne pismo.

ps.Reasumując, nie musisz martwić się wprowadzaną podwyżką bo nas ona nie obejmie. A obecna umowa nie kończy Ci się 16 czerwca tylko z końcem czerwca.

Czyli (tak dla pewności) jak mam w aneksie określony rabat procentowy to podwyżka mnie obejmie?

Tak, Ciebie podwyżka obejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.tv: piszesz bzdury, a dla wielu jesteś tutaj "guru" i co powiesz jest święte. Od chwili doręczenia (ciekawe jak udowodnią kto kiedy otrzymał regulamin od Cyfry bo przeciez poleconym nie wysyłają) jest 7 dni. Wypowiedzenie należy wysłać w terminie 7 dni, gdyż aktualnie obowiązuje nas wszystkich stary, a nie nowy regulamin. Na podstawie starego regulaminu (pisze tam o 7 dniach) wysylasz wypowiedzenie, ze nie akceptujesz nowego.

 

Edit: Aktualnie regulaminy Cyfry+ zawieraja zapisy, iz w przypadku zmian cen wypowiedzenie nalezy wyslac w ciagu 7 dni, w przypadku zmiany regulaminu w ciagu 14 dni. Masło maslane ale uwaga na to, na co sie bedziecie powoływac. Szczerze to zmiana cen zapisana jest w regulaminie wiec ... piszcie co chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...P.S. Oj te polsaty musiały być drogie :P A tak a propo polsatów to jeszcze nikt nie zauważył , że w regulaminie nadal nie ma ani jednego słowa o kanałach Polsatu w ofercie :?: :>

 

Np. kanały BBC są , ale polsatów nadal brak 8)

 

Rzeczywiście brak kanałów Polsatu w nowym regulaminie.

Czyżby niedługo ich zabrakło w ofercie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Skorzystałem z promocji oglądaj więcej kanałów w tej samej cenie. Zgodziłem się na przejście z pakietu Optimum na Prestiż HD+. Z regulaminu promocji wynika, że mogę wykupić dekoder HD za 49 zl. Obecnie korzystam z dekodera PVR na wynajem. Czy zakup dekodera w promocji oznacza, ze musze zdać dzierżawiony? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, przeoczyliście najważniejsze "Jeszcze w marcu Cyfra+ zaproponuje klientom nowy system pakietów, który pozwoli zoptymalizować wybór najlepszego dla nich wariantu - zapowiada Jacques Aymar de Roquefeuil." Z tego wynikać może, że będzie nowy regulamin albo aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prawie taki sam aneks jak musiolek, tylko czytając art. 5 tego aneksu zastanawiam się czy mimo gwaranci stałej ceny o której mowa w art 2 nie zostanie mi zwiększona cena za abonament. Wieczorem wyśle maila w tej sprawie do Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prawie taki sam aneks jak musiolek, tylko czytając art. 5 tego aneksu zastanawiam się czy mimo gwaranci stałej ceny o której mowa w art 2 nie zostanie mi zwiększona cena za abonament. Wieczorem wyśle maila w tej sprawie do Cyfry+.

Nie prosciej zadzwonic do cyfry. Ja zadzwonilem , sprawdzili i mam potwierdzenie , ze do grudnia, do konca umowy, nic sie u mnie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK 5 min temu - podwyżka dotyczy wszystkich abonentów ( oprócz tych co brali umowę z telewizorem ), nie można obniżyć pakietu tylko zerwać albo zaakceptować nowy regulamin. Zrywamy umowę w marcu - C+ mamy do końca kwietnia.

Nowa konfiguracja pakietów ma wejść lada dzień ale konsultant stwierdził, że mało różnić się będzie od obecnej a szczegółów nie chciał zdradzić.

I co tu robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się podwyżka dotyczy wszystkich abo. Jest zmiana cennika i regulaminu więc dotyczy wszystkich - tak przynajmniej wyjaśniał konsultant. całe szczęście, że w danych pakietach tylko o te parę złotcy / nie każą płacić za dany pakiet pełnej kwoty/. Jednak za prestiż 10 zeta więcej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa konfiguracja pakietów ma wejść lada dzień ale konsultant stwierdził, że mało różnić się będzie od obecnej a szczegółów nie chciał zdradzić.

I co tu robić ?

Jak to ma wejść lada dzień? To po co publikują nowy regulamin na stronie? A może to była wersja 1.0 regulaminu, teraz będzie 2.0! Rozmowy z konsultantami powinny zaczynać się tak: Czy czytał Pan/Pani to co jest na Waszej stronie internetowej? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...