Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no, z szacunkiem do miasta Kraka ! :D

 

Jak możesz porównywać Kraków z jakimś chińskim szmelcem? :)

 

... ale fakt, szlif oprogramowania może tu przynieść przyspieszenie, choć cudów się nie spodziewajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że powróciłem do N na Kartę HD! Nie udało mi się przełknąć fakt, że moduł Cam CI+ Polsatu tak wolno odkodowuje programy. Mam mniej programów, ale licze na to, że w przyszłości po połączeniu się z Canal+ coś się zmieni.

Moduł Polsatu wsadziłem w opakowanie i odłożyłem na połkę. Nie mam możliwości zwrotu im tego dziadostwa, bo straszą mnie karą 800zlotych, dlatego muszę to mieć na czas umowy. Być może kiedyś jak zrobią jakieś uaktualnienie, to coś się poprawi. Będę śledził wątek CI+ Polsatu, więc jak coś sie poprawi, to pewnikiem się o tym dowiem z tego forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dziś moduł CP, włożyłem do Arivy 210 Combo no i ......... błąd 09 problem z kartą(czasami też błąd 08 problem z kartą). Moduł CI+ oczywiście. Ogólnie w instrukcji modułu wyraźnie pisze urządzenia z CI/CI+ = poprawna współpraca, a tu taki myk. Zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytałem o krótszą umowę i mniejszą promocje, ale z modułem nie było innych. A bynajmniej tak zostało mi to przekazane. Dziwne, ale prawdziwe. Przede mną był klient co brał dekoder i miał możliwość 29 mies z czego 6 mies promocja familijnego lub 24 mies i 3 mies familijnego, ja takiej możliwości nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko ok. Pomogło zostawienie na kanale dla Abonentów. Dzięki wielkie dla was za informacje. O dziwo przełączenie kanału SD na HD trwa krócej niż z HD na SD lub z SD na SD. Ale i tak z zegarkiem w ręku ok 4-7sek.

Także mogę oficjalnie przyznać moduł jest w trybie Legacy i działa w Ariva 210 Combo. Chodzi o moduł CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie moduł jest traktowany w SOS jak dekoder HD i oferty są takie same, więc albo z jakiś powodów nie było oferty w systemie na krótszy okres czasu, albo w APSie stwiedzili że wydziwiasz z modułem, więc jak Ci tak na nim zależy to tylko umowa na 29 mies. :)

 

To cierpliwości w oglądaniu TV życzę, a raczej w przełączaniu.

 

A jeszcze mam takie pytanie, jakie budżetowe (200-300zł) tunery wspierają natywnie CI+ i czy wtedy przełączanie kanałów chodzi szybciej czy nie ma to związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...