Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potwierdzam to co napisał przedmówca. Moduły są dostępne, w podobnych ofertach jak dekodery hd, w abonamencie. W niektórych punktach są jeszcze dostępne, bez problemu, i leżą sobie na półce. Mało kto o nie zapyta. Większość pewnie woli gotowy dekoder do użycia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdybym miał Ci polecić tuner, który najlepiej współpracuje z modułem CAM Cyfrowego Polsatu, to polecam zdecydowanie Technisata DigiCordera SX2 Plus. Mam w tym tunerze oprócz Cyfrowego Polsatu, moduł Cyfry+ i w czytniku kart - Telewizję na Kartę. Współpraca wszystkich trzech kart - rewelacyjna. Miałem do niedawna Golden Interstara GI-980 i ciągłe zwiechy. Jeśli zatem jesteś w stanie wydać około 2 tys. na tuner, to wymieniony przeze mnie model zdecydowanie polecam. Ja go mam już ponad 3 miesiące i żadnych problemów. Podkreślam, że odbieram na nim ofertę trzech różnych nadawców bez żadnych zgrzytów. Więc jeśli, chcesz oglądać tylko Cyfrowy Polsat, to tym bardziej nie będziesz miał żadnych problemów. Pytanie tylko, czy interesuje Cię tuner z górnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że to ciekawy pomysł na te pseudopromocje operatorów i ich znakomite dekodery. Chciałem zapytać czy można podpisać umowę na Pakiet Familijny HD (15 mcy) i NIE BRAĆ dekodera? Ile wówczas kosztuje ten moduł? Rozumiem, że mógłbym ten moduł włożyć do innego dekodera i odbierać CP wraz z TNK. W żadnym regulaminie nie widziałem nawet wzmianki o tym module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właśnie przez to bierze się moduł żeby nie dać się wrobić w 29 miechów :D. Przecież to lata świetlne dla telewizji cyfrowej :D. Dałeś się wpuścić w maliny. A wracając do tematu, jaki polecacie tuner (dekoder) do tego modułu, żeby miał nagrywarkę, możliwość update softu i żeby pilot był miły dla układu nerwowego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi ale 3 miesiące gratis na 15 miesięcy to prawie to samo co 6 miesięcy gratis na 29 miesięcy, rozumiem że po prostu chciałeś mieć spokój na jakiś czas

 

moduł CP działa dobrze na dekoderach opticum i ariva i pewnie z tych będzie trzeba wybierać, bardzo wygodne piloty mają Opticum 9600 i Ariva 200, do tego nagrywają na dysk zewnętrzny, o droższych dekoderach to chyba nie ma co pisać, bo przeważnie są bardziej dopracwane pod względem i pilota i oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tak, że jeśli uprawnienia do odbioru danego kanału są na wszystkich kartach zainstalowanych w odbiorniku (nieważne czy w czytniku kart czy module "CI"), to z odbiorem nie ma żadnego problemu.

 

Kłopot pojawia się tylko wtedy, jeśli na którejś z zainstalowanych w odbiorniku kart nie mamy uprawnień na dany kanał, a na pozostałych tak (wtedy zachowanie odbiornika zależy od konkretnego modelu, jego oprogramowania, a także oprogramowania modułów "CI").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowy a mam ochotę na ten moduł i stąd moje pytanie, czy ten moduł można używać w różnych dekoderach, gdzie można go kupić i jak on fachowo się nazywa gdy będe w punkcie CyfrowyPolsat to o co mam pytać i czy ten moduł zastępuje ich dekodery że można normalnie skorzystać z tych samych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra rzecz. Można taki moduł umieścić w tunerze wyposażonym w gniazdo CI, nie tylko w tunerze HD. Takie tunery są na pewno lepsze jakościowo, od tych oferowanych przez operatorów. Pozwala na łączenie paru platform w jednym tunerze. Można tworzyć własną niezależną listę kanałów. Tylko przy dodaniu nowego kanału, należy go ręcznie wyszukać i sobie dodać na listę. To jedyna "niedogodność". No i ewentualnie drugą wadą jest koszt całej inwestycji: moduł plus zakup tunera z gniazdem CI. Ale tu już wybór pozostawiam kupującym.

Ja sama posiadam leciwego już Fergusona 8018 UCI. Bardzo dobrze daje sobie radę z tym modułem, jak i nawet nową kartą CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz na mysli moduly prepaid to jeszcze ich na rynku nie widzialem po wycofaniu. Mozna taki modul zakupic jednak na umowe w punkcie PC bez problemu. oferują je jak dekodery na 15 lub 29 miesiecy. Kupilem taki w grudniu i ktos jeszcze wyzej potwierdzal ze tez zakupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...