Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś dowiadywal się może w CP czy istnieje szansa na to by moduł CP w końcu odbierał programy, których jeszcze nei odbiera? Zone Europa for example. Tak na prawdę na module można jeździć po polsacie, bo podpisujesz umowę na to co masz w ulotce a nie dostajesz wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Polsatu i Zone Europa - sprawdźcie teraz, powinno działać. Ale nie podniecajcie się za bardzo - to tylko przerwa w kodowaniu (awaria kodera albo właśnie próbują to naprawić). Więc jak zakodują to kanał może z powrotem zniknąć.

 

Update: Już wszystko kodowane, więc... Jak tam Zone Europa na modułach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Zone Europe na module CPpo pobraniu nowego softu , ale mi sie pojawił nowy problem, co 40 sekund obraz zastyga i pojawia się komunikat tego programu nie ma w twoim abonamencie potem włącza się i za 40 sekund od nowa .Strasznie denerwujące. Technicy z CP powiedzieli że to ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie na GI8300CI też już załapał nowy soft do modułu i wszystko jest OK i Zone Europa też działa i nie mam takich problemów jak kolega wyżej który ma GI7800.

Dobrek a może spróbuj wgrać nowy soft do GI7800 najnowszy to jest chyba z 15 marca.

Wiem że dobre były też softy z 8 września 2006. Ja też używam tak jak ty modułu CP i Zeta CAMa (moduł CP w górnym slocie).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, posiadam odbiornik Humax PR-HD 1000, który jest w pierwszej kolejnosci przeznaczony dla niemieckiej platformy PREMIERE. Posiada on system Nagravision oraz dodatkowe 2 kieszenie na moduly CAM i tutaj moje zapytanie. Zastanawiam sie nad kupnem modulu CAM do Cyfrowego Polsatu, ale slyszalem, ze ten nie w kazdym odbiorniku pracuje. Czy ma ktos jakies informacje na ten temat, szczegolnie chodzi mi o wspolprace w tym wlasnie Humaxie. Wielie dzieki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollex.pl - poprawić opis modułu, bo już jest Zone Europa.

ja mam już nowy soft na fergusonie 7318 uci i działa dosyć dobrze. Zone Europa jest juz odkodowana. niestety chyba trochę z czcionkami coś sie pokiełbasiło. Mam ślaczki zamiast ąęśóć. Macie podobnie ?

Jak wyglądał upgrade softu do modułu, bo wcześniej słyszałem, że w Fergusonach mogą być z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Humaxa VACI 5300 i nie mogę pobrać nowego oprogramowania. Wyświetla mi sie komunikat, że jest dostępne ale jak daje OK w celu aktualizacji wyświetla komunikat Inicjalizacja... a potem wypisuje, że aktualizacja się nie nie powiodła. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na urodzinach i nie oglądałem telewizji ,dzisiaj włączyłem i juz jest wszystko okey. widocznie technicy z CP poradzili sobie z tym problemem. Nareszcie mogę odbierać całą ofertę programów polsatu. Ciekawe kiedy mi wyłączą cinemaxy i Playboya za które nie płacę .Żeby nie było tak dobrze to nadal by obejrzeć info dla abonentów to muszę wklepać pin 4razy 0. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum wyczytałem że komuś się na Humaxie tylko że 5400 uwalił moduł podczas aktualizacji.

pzdr

 

Wczoraj aktualizowalem soft modulu na H5400 i wszystko przebieglo prawidlowo. Troche "inicjalizacja" trwala ale efekt koncowy poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, posiadam odbiornik Humax PR-HD 1000, który jest w pierwszej kolejnosci przeznaczony dla niemieckiej platformy PREMIERE. Posiada on system Nagravision oraz dodatkowe 2 kieszenie na moduly CAM i tutaj moje zapytanie. Zastanawiam sie nad kupnem modulu CAM do Cyfrowego Polsatu, ale slyszalem, ze ten nie w kazdym odbiorniku pracuje. Czy ma ktos jakies informacje na ten temat, szczegolnie chodzi mi o wspolprace w tym wlasnie Humaxie. Wielie dzieki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja niestety nie posiadam Humka HD1000 a tylko H

DCI2000 i na nim moduł działa bez problemów.

Na twoim miejscu udałbym się do dystrybutora z tunerem i sprawdził na miejscu jak jest rzeczywiście bo w HD1000 jest już wbudowany moduł dla Premiere i tak do końca nie wiadomo czy nie będzie się gryzł z modułem CP.

Zresztą na HDCI2000 na początku też były problemy i dopiero jak polski dystrybutor firma Sensor poprawił soft to jest OK.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_ Aktualna wersja oprogramowania modułu_ 1.01.027

 

_ dostępne wersje językowe:

 

- cartoon : polska;węgierska;rumuńska;angielska

- dysney : polska;angielska

 

ps. nie wiem dokładnie o co Ci chodziło z tą wersją ,ale jeśli o brak polskiej fonii,to sprawdż ustawienia w tunerze...

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że przy Cartoon Network i Disney Channel nie mam możliwosci wyboru wersji językowej, bo przy Boomerangu jest ale tu wogol eni epokazuje mi jaka jest wersja językowa nawet przy próbie wyboru. Właściwie tu tylko tak mam z tymi dwoma kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...