Skocz do zawartości

Piosenki warte uwagi. Co obecnie słuchacie?


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do niżej założonego tematu ten utwór się z pewnych powodów nie kwalifikuje, ale też został zapomniany. Przy okazji premiery filmu było trochę o nim głośno, ale teraz absolutna cisza. Ale przypomniał mi się ten utwór przy okazji dzisiejszej premiery filmu " Miasto 44" w TVP 1.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Telewizja Urbańki, owszem, wielu wcześniej robiło cover "Another Day In Paradise", ale wersja, którą ty wkleiłeś jest najgorsza ze wszystkich zaprezentowanych dotychczas. Jeżeli nie ma się ciekawego pomysłu, to nie powinno się ruszać. Totalne nie rozumiem tego dzisiejszego robienia coverów utworów z lat 80 i 90 w wersjach dance, EDM i innych. Wychodzi jedno wielkie "umpa, umpa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w The Walking Dead grali tą piosenkę:

https://www.youtube.com/watch?v=ZrGGxKgVge4

Coś mi się kojarzył ten głos. Przypominało mi się, że i w serialu Columbo ostatnio można było usłyszeć Johnnego Casha (i nawet zobaczyć).

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem dzisiaj przebój ostatnich miesięcy, który zawojował polską sceną muzyczną.

Prawie 50 milionów odsłon w internecie i szczyt popularności sprawił, że mogę umieszczać takie piosenki.

Oto Sylwia Grzeszczak w piosence "Tamta Dziewczyna".

 

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię twórczości Sylwii Grzeszczak, ani tym bardziej w/w utworu. Totalnie nie rozumiem, że tak coś lichego i banalnego, można nazwać w ogóle hitem czy przebojem. No, ale cóż, dzisiaj wymagania co do hitu nie są jakieś wygórowane, wystarczy duża ilość odsłon na You Tube i piszę się o czymś w kategorii hitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Sylwii Grzeszczak mi najbardziej podoba się utwór pt. "Kiedy Tylko Spojrzę", zwłaszcza w wersji z chórem "Sound'N'Grace". :) Do dziś nawet często go słucham.

Utwór pt. "Tamta Dziewczyna" zaprezentowany powyżej już nie za bardzo mi się podoba. Dlatego też w ogóle go nie słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer na początku 1998 roku wzbudzał wielkie emocje!

Teksty w stylu "Kiedy ktoś mi jest światełkiem" stały się tak znane, że my wszyscy o nich zapominamy.

Perfect za chwilę wykona swój wielki przebój "Niepokonani".

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do twórczości Sylwii Grzeszczak, to w jej repertuarze nie ma nic, co dałoby się wysłuchać. Wszystkie jej utwory są byle jakie, miałkie, robione na jedno kopyto. No, ale piosenki o księciach, księżniczka, pięknej, cudownej miłości sprzedają się wśród osób, które nie mają zbyt wysokich wymagań, co do muzyki (Sylwia celuje w osoby 12+?).
 
Ja polecę coś bardziej ambitnego, a mianowicie debiutancką EP-kę "Tension" islandzkiego zespołu Vök. Nowy utwór tej formacji zamieściłem w Nowościach Muzycznych.

https://open.spotify.com/album/6Ly1YKAe5Ebl93mHGjmT6a
Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...