Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Mini HD lecą do Multiroomu, szroty mają zarobić na siebie w Pre-paid (Samsung DSB-S305G, Echostar DSB 717, Echostar DSB 616, Echostar DSB 606)

Czy któryś z tych Echostarów ma jeszcze stary soft, kiedy nic nie dodawano do list ulubionych kanałów, czy wszystkie mają już nowe oprogramowania? Wziąłbym sobie np. Echostara 606, miałbym podstawowe kanały, do tego kanały FTA i jeszcze TVP Historia oraz TV Trwam z Astry 19,2*E. Bardzo dobra oferta do drugiego pokoju, szczególnie jak w pierwszym leci jakiś mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej całej promocji zastanawia jedna sprawa.

Psuje się taki dekoder i co dalej z kartą ??. . Przecież ten dekoder jest tobie sprzedany i ile ma gwarancji. Co po gwarancji ?? Naprawa na mój koszt domyślam się. Jak się nie da naprawić to co wtedy a jak masz taką kartę opłaconą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytam forum, wiedziałem na co się decyduję, z resztą z nazwy jest to MR HD więc można się było tego spodziewać prędzej czy później, ja myślałem, że to będzie później i z tąd to moje 'rozlane mleko', co ma to wspólnego z tym wątkiem, a to że w tym wątku znalazłem tą informację i dlatego ją przytoczyłem Chyba już wszystko jasne, prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te nowości na forum i tutaj https://satkurier.pl/news/70731/oferta-p ... sacie.html i mam obecnie nieużywany moduł CAM CP wolny dekoder z gniazdem CI w którym jest w czytniku karta TnK i czy potwierdzone macie informacje że na taki moduł pre-paid nie mozna będzie uruchomic tych kanałów CP, nawet gdyby konieczna była opłata za uruchomienie go np. z pakietem mini przez pare m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma dekoder w prepaidzie (od nowości) i opłaca mini. Teraz chciał Familijny. Zadzwonił na partyline - nie da się, tylko umowa. Poradziłem mu żeby zapłacił i wysłał maila, że chce Familijny i aby podparł się cennikiem. Zadzwonił po dwóch dniach czy mogliby już mu włączyć - nie da się, tylko umowa :/ Po prostu bajer obsługa. Ja zastanawiam się czy nie odpalić familijnego na miesiąc ale pewnie też się nie da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też opłacam co jakiś czas MiniHD. Pytałem też, czy jak będę chciał opłacić Familijny HD to czy wystarczy zapłacić i to wszystko? Pani na obsłudze powiedziała, że nie do końca. Jest, tak, że teraz mamy zadeklarowany MiniHD jako pakiet który opłacam. Żeby móc opłacić i włączyć sobie Familinhy muszę najpierw zadeklarować telefonicznie lub po przez telefon chęć zmiany na Familijny. Dopiero potem należy opłacić i wtedy będzie można włączyć pakiet Fam.HD. Jeśli najpierw zapłacimy a potem to zgłosimy to środki trafią a konto MiniHD i nie można włączyć Familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym pisane ale jeszcze raz napiszę:

obsługa na infolinii czasami mówi bzdury.

Jak ktoś ma nieopłacany dekoder z kanałami fta np. po skończonej umowie lub kupiony po prostu w systemie prepaid to wystarczy przelać odpowiednią kwotę np. 19,90 zł. za minihd lub 42,90 za familijny, a następnie poprzez icok wysłać wiadomość z chęcią zadeklarowania danego pakietu i poprosić o zaksięgowanie środków na ten pakiet.

Ja tak zawsze robię i nie ma z tym problemów.

Jeszcze jedno na dekoderze nie może być żadnych zaległości po okresie abonamentowym jeśli taki był.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks zdecyduj się o którym pakiecie piszesz bo co drugie zdanie u Ciebie to na przemian Familijny lub Fam HD. To są dwa różne pakiety. Pakietu Fam HD nie ma w prepaidzie, jest stary Familijny ze starymi pakietami dodatkowymi a jedynymi programami HD są te "odziedziczone" z Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem i zgodnie z tym co mi powiedział to żeby otrzymać zwrot nadpłaconych środków na wskazany rachunek bankowy trzeba koniecznie wysłać do nich odpowiednie pismo listem na adres korespondencyjny. Rzekomo innej możliwości nie ma...

Zaloguj sie do ICOK i wyslij mail z danymi konta (na nazwisko, na ktore zarejestrowana jest karta). Sprawdzone dwukrotnie, drugi raz jakos miesiac temu, dziala.

Właśnie to zrobiłem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki za info...

Dziś pieniądze wpłynęły na mój rachunek bankowy, a cała sprawa ciągnęła się ponad miesiąc. Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...