Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na E-616 mam aktywny pakiet mini hd, 1sierpnia wpłaciłem 19,90 na konto bo okres rozliczeniowy jest 4sierpnia i jaka nie miła niespodzianka o 19 25 kanały zakodowane, po 20minutach rozmów z 6 konsultantami i czterokrotnym przełączaniu do następnego znalazł się gostek, który potrafił aktywować pakiet więc mogłem żonie odstąpić tele na parterze i oglądać mecz na drugim ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam niaktywny dekoder ( karta ) mini ( blokada dekodera)

zostal wylaczony chyba rok temu

( dostalem go od kolegi z ktorym teraz niemam kontaktu)

czy jest szansa go aktywowac

wystarczy mi pakiecik mini

jak tak to jak to zrobic jezeli to mozliwe moze byc w pre-paid

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak kolega zakończył umowę czy prawidłowo czy też ma jakieś zaległości. Jak prawidłowo to wystarczy wykonać telefon na infolinię CP i poprosić o przesłanie od nowa uprawnień i mieć od razu włączony kanał 21. Jeszcze warto by było znać dane kolegi ew. jego numer pesel i adres zamieszkania. Konsultant zawsze się pyta na kogo zarejestrowany jest dekoder. Jest jeszcze opcja przepisania na siebie dekodera ale to musisz z kumplem uzgodnić i on musi napisać cesję. Co do aktywacji pakietu Mini HD (bo Mini już nie ma), to wpłacasz na konto 19,90 zł i masz na 1 miesiąc pakiet. Musisz jeszcze znać numer konta, który ci poda konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam takie pytanie. posiadam dekoder CP który jest moją własnością po skończonej umowie. Chciałbym sobie opłacić w formie pre-paid pakiet familijny i do tego pakiet sport w odpowiednich cenach 42,90 i 16,90 czy jeśli wpłacę kwotę 59,80 to czy CP włączy mi te dwa pakiety????? w chwili obecnej mam ustawione w icoku kwotę następnej płatności 42,90 jako kwotę domyślną za pakiet familijny. proszę o pomoc i informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem. dzięki za informacje. mam jednak jeszcze jedno pytanie odnośnie pre-paidu. A co z kanałami HD???? W jaki sposób mogę sobie je włączyć. rozumiem że trzeba zapłacić tylko ile???? Najlepiej podajcie mi możliwe do opłaty konfiguracje pakietów w ofercie pre-paid. Byłbym zainteresowany pakietem familijnym HD i Sport HD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serialnik to akurat widziałem na stronie CP natomiast interesowałoby mnie dokupienie kanału POLSAT SPORT HD do pakietu SPORT. czy taka możliwość wogóle istnieje???? oczywiście przy założeniu że zapłacę za pakiet familijny+sport. interesuje mnie jeszcze kanał POLSAT SPORT HD czy mogę go dokupić i w jakiej cenie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie upolowałem sobie rocznego Samsunga w prepaid i mam kilka pytań odnośnie opłacania. Będzie to Mini HD - słyszałem, że można w każdej chwili dezaktywować pakiet a niewykorzystane dni przeliczane są na konkretną kwotę, która trafia na nasze konto w iCOK i nie wiem czy okresy rozliczeniowe są podobne do abonamentu? Załóżmy, że 1 okres rozpoczyna się 2 września, wpłacam pierwszego, aktywacja następnego i czy po wyłączeniu powiedzmy 16 września muszę czekać powiedzmy do 2 października by uzupełnić środki i aktywować pakiet po raz kolejny czy mogę w każdej chwili? Mam nadzieje, że jasno wyjaśniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...