Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tuner ktory moge oplacac prepaid.

Dzis popoludniem okolo 15 przelalem z mBank na konto Polsatu za pakiet Familijny.

 

Za ile pieniadze zostana zaksiegowane na ich koncie?

Kiedy moge sie spodziewac wlaczenia pakietow?

 

Czy jesli od teraz bede trzymal wlaczony tuner na kanale 21 to po pewnym czasie aktywacja sama przejdzie czy musze do nich zadzwonic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam obecnie dostepu do ICOK, gdybym mial to oczywiscie mtransfer.

Wiec moge liczyc, ze jutro juz u nich bedzie popoludniem wplata i wieczorem wlacza?

 

Wlaczenie odbywa sie automatycznie czy musze to jeszcze gdy pieniazki beda u nich aktywowac np dzwoniac?

 

PS. Teraz wchodze do mBank i dalej przelew ma status oczekujacy, dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam obecnie dostepu do ICOK, gdybym mial to oczywiscie mtransfer.

Wiec moge liczyc, ze jutro juz u nich bedzie popoludniem wplata i wieczorem wlacza?

 

Wlaczenie odbywa sie automatycznie czy musze to jeszcze gdy pieniazki beda u nich aktywowac np dzwoniac?

 

PS. Teraz wchodze do mBank i dalej przelew ma status oczekujacy, dziwne...

Napisz maila poprzez ICOK z informacją, że wpłaciłeś i że chcesz mieć jak najszybciej aktywne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz modul po promocji 4 miesiecy to nie zapala dodatkowe HD ( oprocz filmbox poniewaz jest od otwarty do konca marca ) ... a tak trzeba podpisac umowe na pozostale HD ( ale podobno i nie potwierdzone w kwietniu ma sie zmienic ze HD mozna bedzie kupowac w pre-pad ale jak narazie to pogloska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/obrazki/roz ... 010-02.pdf

 

jest zamieszczony cennik obowiazujacy od 2 marca 2010.

Jest w nim nastepujacy zapis:

 

Pakiet familijny:

umowa na czas określony: 37,90

umowa na czas nieokreślony: 39,90

 

Jak to rozumiec? Czy to oznacza, ze jak ktos jest juz po zakonczonej umowie terminowej, oglada kanaly niekodowane FTA i chce sobie oplacic np. 1 miesiac abonamentu familijnego to nie musi juz placic 42,80 tylko 39,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy. Dzisiaj kupiłem w Olsztyńskim Corabie zestaw Pre-Paid do odbioru Cyfrowego Polsatu. Karta wraz z modemem kosztowała 199zł (pakiet familijny). Dokupiłem antene 59zł konwerter kabel i złaczki. Moje pytanie brzmi:

Jaki najlepiej tuner kupić żeby nie był drogi (nie mam telewizora HD) moze ewentualnie ktos z was ma do sprzedania taki tuner używany ??? chętnie bym odkupił.

 

Ps. Jak dobrze zrozumialem promocje i to co pani sprzedająca do mnie mówiła to mogę korzystac z tej karty przez 4 miesiące bez doładowania w tym mam pierwszy miesiąc pakiet rozbudowany i przez okres trwania promocji czyli 4 miesiące kilka kanałów HD czy dobrze zrozumiałem ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zacznę od tego iż padłem łupem oszusta na popularnym serwisie aukcyjnym w Polsce. Posiadam teraz dekoder mini z kartą, która miała być aktywna a nie jest. Mam do tego tylko instrukcję obsługi i nie podbitą gwarancję. Zestaw jest nowy, czy istnieje możliwość jego rejestracji ? Czy wywalić go do kosza ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...