Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem na allegro dekoder Cyfrowego Polsatu przepisałem umowę na siebie, wcześniejszy właściciel dekodera zerwał umowę na full pakiet za 77 zł, przepisałem na siebie dekoder a z CP nie wyłączyli nadawania sygnału i tak miałem za free 1,5 roku darmowo pakiet CP. Dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.23 listopada kończy mi się umowa z CP,umowę oczywiście wypowiedziałem i wszystko jest już załatwione.Teraz chciałbym pozostać przy tym dekoderze,który posiadam i mieć pakiet MINI w pre-paid.Czy jest taka możliwość ? czy muszę podpisać jakąś umowę lub porozumienie ? Jeśli nie to czy muszę zgłosić gdzieś,że od następnego miesiąca chce płacić za MINI ? Czy mogę po prostu wpłacić odpowiednią sumę na mój osobisty numer konta w CP ? I jeszcze przy okazji jaka jest aktualna cena pakietu Mini w pre-paid ?

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mnie się kończy prepaid 3 stycznia 2010. Moje pytania są takie:

1. czy opłacając pakiet familijny za 42,80 zł otrzymam dostęp do Polsatu HD? (bo z tego co wyczytałem kanałów HD wykupić w prepaidzie się nie da ale Polsat HD jest w familijnym)

2. jeśli zdecydowałbym się na mini to czy umowa jest na rok (ew. 13 mies.) czy na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia? I czy można podpisać ją już w APS-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. będziesz miał polsat HD (jest bezpłatny(.

ad2. Tu niestety ci nie pomogę. Ja chciałem podpisać umowę miesiąc temu, dzwoniłem na infolinię i powiedzieli że można podpisać w APS, ale byłem w APS już dwa razy i się ne dało. Być może się coś zmieniło od tego czasu. Ja sobie opłacam obecnie familijny w prepaid. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma pre-paid to rozumiem, że nie ma żadnej umowy na tą osobę co była wcześniej ? Może później na tą samą kartę ktoś inny podpisać umowę ? Czy trzeba od nowa ?

 

Umowy nie było.Póżniej można podpisać umowę,jeśli to bliska osoba była to bierze umowę na siebie ,Ty płacisz (jeśli tak się dogadacie).

Jeśli nie to trzeba przepisać moduł z kartą na siebie,tzn przeprowadzić cesję,i samemu podpisać umowę.Trzeba wysyłać cesję do CP.To już dłużej potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik dostepny jest w dziale ICOK -> Platnosci -> Platnosci Elektroniczne

Pakiet Cena

Pakiet Muzyka...........4,90 zł

Pakiet Relax Mix.......39,80 zł

Pakiet Bajeczka.........5,20 zł

Pakiet Sport............13,90 zł

Pakiet Cinemax........15,00 zł

Pakiet Film.............15,80 zł

Pakiet Familijny.......42,80 zł

Pakiet Hustler...........9,99 zł

Pakiet Rozrywka.......20,00 zł

Pakiet XXX Xtreme.....20,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się kończy prepaid 3 stycznia 2010. Moje pytania są takie:

1. czy opłacając pakiet familijny za 42,80 zł otrzymam dostęp do Polsatu HD? (bo z tego co wyczytałem kanałów HD wykupić w prepaidzie się nie da ale Polsat HD jest w familijnym)

2. jeśli zdecydowałbym się na mini to czy umowa jest na rok (ew. 13 mies.) czy na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia? I czy można podpisać ją już w APS-ie?

 

ad2.) 4 stycznia lub później idziesz do APS i wówczas masz aktualne promocje. Umowy są 12/15/18mc lub czas nieokreślony. Bywa różnie, bo nie każdy może dostać umowę na dajmy na to 18mc. Co do pakietu - możesz wybrać każdy. Umowa na czas nieokreślony = 1mc wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powiedz mi jak przekonać pracownika APS, jeżeli on twierdzi, że system mu takiej umowy nie przyjmuje i koniec.

Podejrzewam, że pracownicy APS po prostu nie umieją tego zrobić, w olbrzymiej większości są niedouczeni (choć nie twierdzę, że nie ma prawdziwych fachowców). Jak kupowałem pierwszy moduł prepaid za 199 zł byłem chyba w 10 punktach sprzedaży i w 9-ciu wogóle nie wiedziano, że taki moduł w takiej cenie jest w sprzedaży. APS-ów jest coraz więcej niestety merytoryczna wiedza pracowników bardzo mała szczególnie jeśli chodzi o sprawy wykraczające poza regulamin wiodącej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opcją upgrade w punktach przez ponad miesiąc (od 1.11-7.12.09) była niedostępna - jeśli byliście w APS w tym czasie to nikt nie skłamał że nie może podpisać z Wami takiego upgrade'u.

2. Prowizja za upgrade jest mniejsza niż za podpisanie nowej umowy, więc z czysto ekonomicznego względu, PH będzie nakłaniał do podpisania umowy w aktualnej promocji a nie upgrade'u.

3. Fakt, o którym wspomniał kolega wyżej (niekompetencja części pracowników) też odgrywa tutaj rolę, ale myślę, że raczej drugoplanową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I raczej nie znajdziesz takiej opcji, bo trzeba podpisać umowę, aby od CP otrzymać jakikolwiek dekoder. Kiedyś w opcji pre-paid można było kupić moduł CI od CP, ale i teraz podobno trzeba podpisać umowę, aby go otrzymać, więc wychodzi na to, że z pre-paidu będzie można korzystać dopiero po wypowiedzeniu umowy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widziałem na giełdzie dekoder mini i sprzedawca mowil ze oplacone jest 6 miesiecy abonamentu full opcja ale bez pakietów hd i szczerze powiem ze niewiem co o tym myslec bo z tego co czytam to musialbym przepisac dekoder na siebie a tam nawet zandych dokumentow nie bylo kto byl poprzednim wlascicielem a sprzedawca tez nic nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...