Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zliczają aktywnych abonentów C+, CP i n (tam Puls jest w najniższych pakietach).

Zliczają wszystkie osoby, które mają swoje anteny skierowane na Hot Birda. Nie zapominaj, że kanał jest FTA i nie trzeba być aktywnym użytkownikiem platformy.

Skąd niby mają wiedzieć, ile osób w Polsce posiada tunery FTA i ogląda na nich z Hotbirda? Przecież nikt nie prowadzi ewidencji "mydelniczek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co liczba widzów nie idzie zgodnie z założeniami. Na koniec tego roku może osiągną wynik który zakładali na koniec 2008.

Szefem nowego kanału jest Henryk Sobierajski. Władze stacji nie ukrywają, że ich grupą docelową są przede wszystkim widzowie Polsatu. Liczą, że ten rok zakończą oglądalnością na poziomie 0,5-0,7 proc., a po trzech latach 1-1,5 proc. Zapewniają, że nie chcą zniszczyć TVN24.

http://media2.pl/media/37084-ruszyl-pol ... analu.html

Ostatnie zdanie mnie rozbawiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już dawno Polsat News zniszczył TVN24 pod względem ramówki, PN skupia się bardziej na relacjach z wydarzeń społecznych, a TVN24 tylko i wyłącznie polityka, dzisiaj tej sieczki z tą aferą hazardową nie dało się oglądać, prosto z Polski jeszcze daje radę, ale to też nie długo leci, ciekawe kiedy do nich dotrze że ludzie już wymiotują tą polityką, dla mnie TVN 24 to stacja do bicia piany, wiecznych afer, kompletnie w ciągu ostatnich 2 lat zeszli na psy. :evil:

Nie mam okazji oglądać PN cały czas, więc wybieram TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już dawno Polsat News zniszczył TVN24 pod względem ramówki, PN skupia się bardziej na relacjach z wydarzeń społecznych, a TVN24 tylko i wyłącznie polityka.

Póki co nie powinniśmy mówić o zniszczeniu bo wyniki oglądalności mówią same za siebie. Osób takich jak Ty jest zapewne więcej i to dobrze, że odnajdujesz w Polsat News coś innego bo jeśli Polsat News chciałby tylko kopiować TVN 24 to z góry jest skazany na porażkę. Wiadomo, że oryginał i tak zawsze będzie lepszy od kopii.

 

Karol - nie wiem co to za panel badawczy i co bada ale jeśli bada tylko 3 platformy to takie badanie jest nic nie warte. Nie wierzę by jakaś poważna firma odwalała taką fuszerkę. A nawet jeśli to się kompromituje. Są jeszcze użytkownicy TNK, jest Orange i są użytkownicy FTA. I niech nikt nie pisze, że jest to margines bo to nie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel badawczy to grupa ponad 1,5 tys. reprezentacyjnych gospodarstw domowych, dzięki którym mierzy się oglądalność stacji telewizyjnych nadawanych naziemnie, przez kabel i w platformach cyfrowych. Nadawcy, którzy nie podpiszą z AGB NMR umowy nie są brani pod uwagę przy mierzeniu oglądalności (nie dostają szczegółowych wyników odnośnie wszystkich pozycji programowych), to samo tyczy się platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - nie rozumiemy się. Jeśli panel badawczy to to co napisałeś to co on ma do zasięgu technicznego? Bo pisząc o tym panelu wcześniej zacytowałeś moją wypowiedź dotyczącą zasięgu technicznego. Pewnie oglądalność mierzy się za pomocą panelu badawczego ale zasięg techniczny to zupełnie coś innego. Żeby policzyć zasięg techniczny Polsat News trzeba zsumować użytkowników CP z odpowiednim pakietem i abonentów kablówek. Jednak w przypadku TV Puls dodać trzeba nie tylko CP, Cyfrę i n ale także TNK, Orange i użytkowników oglądających FTA z Hot Birda. Użytkowników FTA określa się na podstawie szacunków. Mniej więcej można określić ile osób ma tylko telewizję FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie rozumiesz, że niemożliwością jest określić ilość odbiorców Hot Birda. Puls oglądany jest nie tylko w Polsce, ale także za granicą, bo zasięg HB nie ogranicza się do naszego kraju. Wszystkie dane są szacunkowe, ale nie bierze się ich pod uwagę przy wyliczaniu oglądalności, bo są niedokładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szkoda, że Polsat News nie chce wejść do oferty konkurencji, a przynajmniej do Cyfry+. Wtedy faktycznie mogliby utrzeć nosa TVN24, nie to co teraz... A helikopter naprawdę godny pozazdroszczenia przez TVN24, tylko co z tego, skoro konkurencja bije ich właśnie dostępnością i oglądalnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Czy przypadkiem razem ze startem Polsat News nie prezentowano już śmigłowcowa Polsatu? Tyle że wtedy był żółty. Nie wiem czy nawet w tym wątku nie pojawiły się jakieś zdjęcia.

Dokładnie - było to przy okazji BMW PitLane Park 2008 na warszawskim Bemowie. Pamiętam, bo sam dawałem zdjęcia w tym wątku (niestety już wygasły...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat miał już helikopter. Nawet nim leciałem jak zrobili festyn u mnie w mieście. To była impra z Lato z Radiem. Pare ładnych lat temu.

Wygrałem jakiś konkurs a nagrodą był lot polsatowskim helikopterem.

Fanie było i trwało jakieś pół godziny. Jak dobrze pamiętam było to w okresie kiedy startowały fundusze emerytalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...