Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym dolnym pasku, gdzie lecą informacje "w karuzeli" mogliby obniżyć dolny margines. Za duża pustej przestrzeni zabierającej część ekranu. Pusta linia bez tekstu powinna być skasowana. Jestem za usuwaniem niezbędnych śmieci do zera. Nasze kanały informacyjne wymyśliły sobie, że jak zajmą 1/4 ekranu, to będzie lepiej się oglądało. Uważam, że właśnie jest odwrotnie. Im mniej pasków i belek, tym lepiej dla przejrzystości obrazu. Gdy mam możliwość oglądania transmisji, która leci jednocześnie na zwykłym kanale, to zawsze wybieram, tam gdzie nie ma pasków informacyjnych. Główne wydanie "Wydarzeń" Polsatu lepiej wyglądają w samym Polsacie niż w PN i W24.

Jeśli zmieniono czcionkę w pasku, powinno zmienić się także w logu stacji. W W24 podmienili czcionkę w logu stacji, a w PN nadal po staremu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, swordfish napisał(a):

Na tym dolnym pasku, gdzie lecą informacje "w karuzeli" mogliby obniżyć dolny margines. Za duża pustej przestrzeni zabierającej część ekranu. Pusta linia bez tekstu powinna być skasowana. Jestem za usuwaniem niezbędnych śmieci do zera. Nasze kanały informacyjne wymyśliły sobie, że jak zajmą 1/4 ekranu, to będzie lepiej się oglądało. Uważam, że właśnie jest odwrotnie. Im mniej pasków i belek, tym lepiej dla przejrzystości obrazu. Gdy mam możliwość oglądania transmisji, która leci jednocześnie na zwykłym kanale, to zawsze wybieram, tam gdzie nie ma pasków informacyjnych. Główne wydanie "Wydarzeń" Polsatu lepiej wyglądają w samym Polsacie niż w PN i W24.

Jeśli zmieniono czcionkę w pasku, powinno zmienić się także w logu stacji. W W24 podmienili czcionkę w logu stacji, a w PN nadal po staremu.

Ja dodatkowo spróbowałbym pokombinować z ujednoliceniem miejsca na logo stacji z zegarem w ten sposób o którym to wspomniałem wcześniej a który to zakłada na stałe wprowadzenie „trybu Wydarzeń" i to zarówno w Polsacie News i Polsacie News 2. Tym samym główna grafika byłaby na całej szerokości ekranu tak jak w przypadku Wydarzeń 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matik napisał(a):

O czym Ty piszesz, przecież czcionka w logo PN jak i na paskach jest teraz taka sama 😏

Może czcionka taka sama, ale nazwa stacji wpisano z małych liter, a informacje idą na pasku dużymi literami. W takim razie poproszę o wpisanie nazwy stacji DUŻYMI LITERAMI. Teraz mamy polsat news, a chyba powinniśmy mieć POLSAT NEWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego mamy "ogłoszenie społeczne" i "reklamę". Teraz jest "w rytmie dnia", a na wieczór zapraszają na "Raport", "Gość wydarzeń" i "Debatę dnia". Od "poniedziałek - piątek" jest "Punkt widzenia". Niech zdecydują się na jedną wersję kapitalików.

Albo pisać wszystko dużymi literami, albo wszystko małymi. I nazwa danego programu powinna być pierwsza litera w wyrazie z dużej litery. Powinno być "W Rytmie Dnia, "Debata Dnia", "Punkt Widzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.12.2022 o 20:01, Poland napisał(a):

No i jest wpadka. W Sporcie po głównych „Wydarzeniach" czołówka i grafika bez zmian. Pogoda zmieniona ale oprawa muzyczna została. 

Z ciekawości sprawdziłem jakby wyglądała oprawa „Sportu" i „Pogody" z muzyką odpowiedników tych serwisów z Wydarzeń 24 i wyszło mi coś takiego: 

Obecnie zrobiono w „Sporcie" po „Wydarzeniach" tak samo jak w przypadku „Pogody" co moim zdaniem jest dziwnym rozwiązaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 13:25, pasjonat napisał(a):

Nowa ramówka Polsatu News jest lepsza niż Wydarzeń 24. Konieczne i są potrzebne jeszcze większe zmiany na Wydarzeniach 24. Piękna jest nowa oprawa graficzna Polsatu News. 💕😘❤️😍👌 

 

Źródło zdjęcia: https://www.tvpolsat.info/news/51428/nowa-oprawa-polsat-news-od-19-grudnia/  

F6D57DFC-3545-4F26-9F48-1FE1D08EEEC7-153

Jeszcze lepiej by to wyglądało jakby zamiast niebieskiego logo w białym kwadracie było białe logo wklejone w grafikę.  

 

Mógłby ktoś tutaj wykonać taką przeróbkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe konkurencyjny operator telekomunikacyjny, założył sprawę sądową PN za promowanie swoich biznesów na paskach. PN sprawę przegrał i musi przepraszać przez 14 dni sieć Play

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-news-plus-play-p4-wyrok-sad-paski-kanal-informacyjny-operator-komorkowy-wydarzenia-ogloszenie

Cytat

Polsat-Play-Wydarzenia-012023.jpg

 

Prawdę mówiąc mnie osobiście także takie autopromocje na paskach się nie podobają. Sugerują że są normalną informacją dnia, a w rzeczywistości są po prostu reklamą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...