Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Francja bardzo wyrachowana, zdecydowanie najlepsza drużyna na świecie, szkoda jedynie drabinki bo mam dziwne przeczucie, że gdyby Chorwacja miała mocniejszych rywali w 1/8 i 1/4 to byśmy dzisiaj emocjonowali się do końca spotkaniem. 

Z drugiej strony bardzo ładnie Chorwacja radziła sobie w pierwszej połowie, jednak to bardziej zasługa zaangażowania, widać ten ich charakter. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Francja bardzo wyrachowana, zdecydowanie najlepsza drużyna na świecie, szkoda jedynie drabinki bo mam dziwne przeczucie, że gdyby Chorwacja miała mocniejszych rywali w 1/8 i 1/4 to byśmy dzisiaj emocjonowali się do końca spotkaniem. 

Z drugiej strony bardzo ładnie Chorwacja radziła sobie w pierwszej połowie, jednak to bardziej zasługa zaangażowania, widać ten ich charakter.

 

Głos rozsądku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

W mojej ocenie Chorwacja to lepsza drużyna od Francji, doskonale widać to na ekranie. Niestety wynik meczu, wiadomo, dla mnie katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos tu napisal finaly sie wygrywa a nie w nich sie gra. Mecz trwa 90 minut a nie 60 a od tej minuty Chorwacja juz siadla.

 

Chorwacja  nie zagrala by finale gdyby miala taka drabinke jak Francja(Belgia,Urugwaj).  Wiec gadanie ze Francja nie zasluzyla jest o du... rozbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos rozsądku

Ależ to oczywiste, że Francja ma lepszych piłkarzy. Właściwie tylko Modrić i Rakitić to lepsi czy porównywalni gracze do swoich odpowiedników. Dlatego trzymałem kciuki za Chorwację, bo byłoby super sprawą, gdyby 4 milionowy kraik został mistrzem świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio @ breaking weź już przestań pisać te głupoty. 

 

 

Prawda jest taka, że Francja podobnie jak Real, Belgia, Atletico itd to przykład zmian jakie nadeszły w piłce, pewna era upadał, era Tiki Taki, dziś jest era dobrej gry w defensywie i szybkiego przejścia z obrony do ataku i w ten sposób się wygrywa. Wcale nia trzeba kreować gry, wcale nie trzeba stwarzać sytuacji bramkowych aby wygrywać.

 

Prawda jest też taka, że ta Chorwacja ledwo doczłapała się do tego finału, gdyby była w tej 2 drabince to pewnie po 1/8 by jej nie było. Ale sztukę też jest wykorzystać to co los da. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalnie zadowolony z wyniku, ale brawa dla obydwu drużyn za bardzo fajny w odbiorze mecz. Obawiałem się klasycznego meczu z czajeniem się za podwójną gardą, a tutaj miło się zaskoczyłem bo mecz był całkiem ofensywny. Gratulacje dla Francji, gratulacje dla Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/h_demboveac/status/1018543218252804098

 

 

Dwie bramki przekręcone z Varem... :lol2:

I niech ktoś powie, że nieprawidłowe bramki na 1:0 i 2:1 nie wypaczają meczu... skandaloza.

Dlatego dalej jestem przeciwnikiem VARu. Błędy jak były, tak są dalej. A ja jednak wolę bez kabaretu z powtórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...