Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mad

Tu niestety masz rację, dlatego napisałem oby Jarkowi zdrowie dopisywało, bo potencjał czysto piłkarski ma, według mnie, dużo lepszy niż Piątek. Niestety Niezgoda to przykład jak w Polsce nie dba się o dzieciaki, przecież on w jakimś wywiadzie przyznał, że nie umie pływać. W takich Niemczech to byłoby nie do pomyślenia.

@Golbi

Przez trzy ostatnie sezony wszyscy są przeciwko Lechowi? Jadze też sprzyjają sędziowie, że mimo zdecydowanie niższego budżetu zajmuje wyższe miejsce? Już byś się nie ośmieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinamo już nie aktualne. Nie jestem pewien czy Wisła go sprzeda.

Sprzeda, na tym zależy i Carlitosowi i Wiśle, która chce go opchnąć i wiadome że nie dostanie tyle co chciała i co się mówiło. Po sezonie to więcej Carlitosa w Wiśle nie ma niż jest, więc co z niego będzie w przyszłym sezonie to dla mnie też zagadka. Moim zdaniem w Legii sobie nie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie był mecz o mistrzostwa a wygrane jak zawsze z pomocą sędziów karny dla Legi z kapelusza w Warszawie, karny dla Lecha w Poznaniu Jędrzejczyk faulował. Każdy widzi teraz jakim sędziom jest Marciniak nie korzysta z w VAR na mundialu chyba jedyny sędzia. 

Tak tak Marciniak nie pozwalał strzelać karnego z Koroną jak dobrze pamiętam itd, wiecznie poszkodowani w Lechu, wszyscy przeciwko nim .Zawsze tylko sędzia.

 

Sprzeda, na tym zależy i Carlitosowi i Wiśle, która chce go opchnąć i wiadome że nie dostanie tyle co chciała i co się mówiło. Po sezonie to więcej Carlitosa w Wiśle nie ma niż jest, więc co z niego będzie w przyszłym sezonie to dla mnie też zagadka. Moim zdaniem w Legii sobie nie poradzi.

Nie jestem tego pewien z tego względu jak Legia z Pazdanem. Zawodnik z polskiej ligi w taki wieku,do tego z jednym sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej nie jest atrakcyjny za taką cenę. Kluby z najlepszych lig nie biorą takich graczy, Sparta sparzyła się na Paixao, Dinamo woli młodszych, na Cyprze nie płacą za graczy zbytnio, wolą dać większy kontrakt i za darmo, te słabsze Turecki też jakoś zbyt dużo nie płacą za graczy z Polski. Ciężko znaleźć ligę która by przyjęła go z otwartymi rękami za milion. Poza zdesperowanym Lechem, Chinami raczej ciężko za tyle będzie go opchnąć. Tym bardziej jak piszesz, że on nie trenuje z wami co też wpływa na odbiór pracodawcy, że nie do końca to poważny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś pisałem o Lechu i Jagiellonii?Legia ma się czego wstydzić bo sezon 2016/17 mistrzem powinna być Jaga. Legia największy budżet i mistrzostwa ledwo ledwo z pomocą sędziów. Jagiellonii w tym sezonie pomógł sędzia w ostatnim meczy przekręcona Wiśle Płock w Białymstoku wciśnięto Górnik do LE

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 W Wiśle już pogodzeni z jego odejściem, praktycznie nie trenuje, w sparingach nie gra. Jego postawa też nie wskazuje na chęć zostania. Moim zdaniem Wisła go opchnie za wszelką cenę, nam trzeba $$.

@Arkon Z tego powodu co pisali poprzednicy. U nas był gwiazdą, wszyscy grali na niego (taktyka: laga na Carlitosa). U Was się nie odnajdzie. Poza tym uważam, że jest delikatnie przereklamowany tylko po jednym bardzo dobrym sezonie. Ma tylko jedną nogę, gra głową średnia. Już się większość nauczyła jego gry tylko na prawą nogę i teraz nie będzie mu tak łatwo.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 2 ważnych zawodników do tego systemu którzy są na kadrze. Więcej niż prawdopodobne jest, że 3 w obronie to będzie Jędza, Remy, Pazdan. Więc nie ma co na razie tej defensywy oceniać . Astiz i Wieteska do rotacji, Żyro ma być wypożyczony do ESA a Philipps ma grać w pomocy.

 

Powiem szczerze, że liczę że Kurzawie nie wyjdzie wyjazd do Włoch.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne szanse. :) Rzeczywiście ja też nie sądziłem, że tak źle jest w Wiśle. Zdecydowanie wolę tę drużynę w ekstraklasie niż Sandecje czy Nieciecze. Jakieś na twitterze pojawiły się głosy, że Chorwaci(Kepcija) nie są przekonani do Carlitosa w Legii w odróżnieniu od Radka Kucharskiego. Ale ponoć Legia nie powiedziała w tej sprawie ostatniego słowa, a Hiszpan podobno nie chce do Lecha tylko do Legii lub zagranicę.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...