Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ESA 37 bez podzialu punktow - tak bedzie od tej pory na 100%. Przynajmniej na ten sezon: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ekstraklasa-pzpn-potwierdza-bedzie-liga-bez-podzialu-punktow/ymdb79

W dalszym ciagu bezsens z ta dodatkowa runda - coz jednak zrobic ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takiego meczu w polskiej ekstraklasie jeszcze nie było i nigdy już nie będzie. - Nie wiedziałem, że od tamtego pojedynku minęło 20 lat. Może dlatego, że nie chcę o nim pamiętać... - mówi Cezary Kucharski, jeden z bohaterów słynnego spotkania Legia - Widzew, który został rozegrany 18 czerwca 1997 r."

Właśnie mija 20 lat od pamiętnego spotkania Legii Warszawa z Widzewem Łódź o mistrzostwo Polski.

https://m.youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w Wiśle Kraków źle się dzieję nie przedłużono umów z Miśkiewiczem,Buchalikiem,Załuską,Urygą,Kujawą,Zacharą,Zającem i Echevarrią..obecnie w krakowskiej Wiśle nie ma ani jednego bramkarza w kadrze.

Tja, bardzo źle, bo zrezygnowano z zawodników którzy praktycznie nie grali, żeby ciąć koszty. Oczywiście poza Załuską, ale moim zdaniem gdyby nie mieli już nagranego jakiegoś bramkarza to z Załuską by się dogadali. Źle to będzie jak zostaniemy z taką kadrą w połowie lipca, a na to się nie zanosi.

 

Niestety jak nie pojawi się nowy Cupiał, to będzie słabo.

Ja tam wolałbym nie wisieć znowu na kieszeni i humorach jednego człowieka. 8x MP - było pięknie, ale cierpimy przez to już od 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to była Wisła! Aż żal, że nic nie osiągnęli w Europie, bo naprawdę potencjał tam był niesamowity. Przy okazji grali fajny, ofensywny futbol. Oprócz Legii(co oczywiste), tę drużynę z polskiej ligi najbardziej lubiłem oglądać.

Ciekawe te ostatnie plotki dotyczące Legii http://www.legia.net/wiadomosci,70125-wraca_temat_transferu_gunnarssona.html

Oby to była prawda- trójka w pomocy Gunnarsson, Moulin i Ofoe marzenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, bardzo źle, bo zrezygnowano z zawodników którzy praktycznie nie grali, żeby ciąć koszty. Oczywiście poza Załuską, ale moim zdaniem gdyby nie mieli już nagranego jakiegoś bramkarza to z Załuską by się dogadali. Źle to będzie jak zostaniemy z taką kadrą w połowie lipca, a na to się nie zanosi.

 

 

 

A co dobrze jest? Na miesiąc przed startem ligi nie mają ani jednego bramkarza w kadrze..

Edytowane przez kamil32145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, bardzo źle, bo zrezygnowano z zawodników którzy praktycznie nie grali, żeby ciąć koszty. Oczywiście poza Załuską, ale moim zdaniem gdyby nie mieli już nagranego jakiegoś bramkarza to z Załuską by się dogadali. Źle to będzie jak zostaniemy z taką kadrą w połowie lipca, a na to się nie zanosi.

 

Nie no z Łukaszem nie dogadano się co do kasy, chciał dużą podwyżkę bo miał niski kontrakt.  Też z tego względu w marcu zrezygnowano z klauzuli automatycznego przedłużenia kontraktu przez klub. To generalnie dobrze świadczy o Wiśle bo ma swoje problemy i realnie wydaje to co ma, nie oferując gruszek na wierzbie.  

Kolumbijczyk był częścią umowy ściągnięcia Valenci, Wisła nawet go nie chciała więc odpalili go przy pierwszej możliwości. Podobnie Legia wzięła Kulenovica dostając Matica razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dobrze jest? Na miesiąc przed startem ligi nie mają ani jednego bramkarza w kadrze..

Jest, 18-letni Kacper Chorążka  :mrgreen:

A tak na poważnie to trzymać Miśkiewicza i Buchalika tylko po to żeby byli i brali kasę? Przecież widzimy jaki poziom prezentują.. Poza tym Buchalik ostatni mecz o punkty w czerwcu 2015. Miśkiewicz - październik 2016..

@mad85 Ja słyszałem, że nie skorzystali z przedłużenia bo wtedy faktycznie duża podwyżka, a później nie dogadali się o długość kontraktu.

Ja osobiście jestem ciekawy jakie drużyny zobaczymy w Szczecinie i we Wrocławiu. Plany snują ambitne, zobaczymy co im wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@mad85 Ja słyszałem, że nie skorzystali z przedłużenia bo wtedy faktycznie duża podwyżka, a później nie dogadali się o długość kontraktu.

Ja osobiście jestem ciekawy jakie drużyny zobaczymy w Szczecinie i we Wrocławiu. Plany snują ambitne, zobaczymy co im wyjdzie.

Wtedy to tak, teraz też chciał więcej. Wiadomo, że prawda leży po środku gdzieś tak czy inaczej dobrze świadczy to o Wiśle.

 

@the cable guy Śląsk wydaje pieniądz nowych właścicieli już, jakby się nie udało niezła wtopa by byla. Ponoć Kuchar z Probierzem są bliscy przejęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna plotka(?) związana z Legią http://transfery.info/102130,niklas-brkroth-w-legii

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-06-18/reprezentant-szwecji-zagra-w-legii/

Według innej strony zagra w Lechu(ekstraklasa transfer). Ktoś nieźle namieszał. :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy prawdziwą bombę- Probierz w Cracovii http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,michal-probierz-trenerem-cracovii,artykul,793652,1,1059.html

Chyba nie wypaliły inne pomysły, bo dużo plotkowano o zagranicy i Śląsku. Potencjał drużyny z Krakowa jest naprawdę duży, ale problemem jest niecierpliwy właściciel. Tu nie będzie takiego ciepełka jak w Białymstoku. Ja się cieszę, że ten trener zostaje w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...