Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można gdybać ,a i tak wszystko zależy od tego jaki będzie wynik drugiego dzisiejszego meczu Ekstraklasy ,jeśli Wisła wygra lub zremisuje z Lechem to Jagiellonia nie zdobędzie 3 punktów w meczu z Termalicą..

Czemu tak sądzisz, ze jak Wisła wygra lub zremisuje to Jaga 3 pkt nie zdobędzie?

Lech niby bez Kownackiego. Spore osłabienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody chyba mnie nie zabiją o posta pod postem. Jestem zaskoczony tymi Szwajcarami bo to chyba najlepsze zawody jeśli chodzi o sędziów były w tym sezonie w lidze, sędziowie praktycznie nie widoczni, pozwalali grać no i szwajcarska precyzja.  Po obejrzeniu meczu w TV może jakieś wnioski się nasuną, na razie widziałem tylko 2 dobre decyzje o spalonych precyzyjnych. Z trybun wyglądała bardzo dobrze praca arbitrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arbiter rzeczywiście pokazał klasę. Mnie najbardziej cieszy, oczywiście oprócz zwycięstwa Legii, forma Hlouska i kolejny dobry mecz Kucharczyka. Kuchy czasem irytuje, ale w odróżnieniu od innych zawodników, gra ambitnie i co najważniejsze dochodzi do sytuacji strzeleckich. Hlousek po kilku słabszych meczach, zagrał naprawdę świetne spotkanie. Oczywiście na słowa uznania zasłużył też Malarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie chciałbym spadku Ruchu, bo po pierwsze to jest klub z tradycją, a po drugie zawsze stawia na młodych typu Niezgoda czy Lipski. Zdecydowanie bez sensu jest obecność Łęcznej(Lublina).

Kilka ciekawych meczów w tej kolejce: Zagłębie- Jagiellonia i tu pytanie jak poradzi sobie zespół z Białegostoku bez Vassiljewa. Oczywiście hitem jest spotkanie Lecha z Legią, ja oczywiście liczę na wygraną klubu z Warszawy. Ciekawe czy Kucharczyk potwierdzi dobrą formę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia aż taka obniżka formy piłkarzy Zagłębia. Po poprzednim sezonie wydawało się, że rośnie tam mocny team, a tu zonk. Prowadzić u siebie na kilkanaście minut do końca i przegrać, to nie przystoi. A Jaga gra zaskakująco dobrze i to bez Vassiljewa. Sheridan kolejny dobry występ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodził Quintana też wszyscy płakali, że Jaga sobie nie poradzi. Odszedł Gajos również płacz. Wczorajszym meczem Jaga pokazała jakim jest zespolem nawet bez Wassiljewa. Zaskakujące zestawienie drużyny przez trenera przyniosło efekt w postaci 3pkt. Widać chemię w drużynie. Jest ochota i walka jest Team spirit. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym świetnym spotkaniem Czecha bym nie przesadzał, biegał do pola karnego do pola karnego ale jego dośrodkowania to była tragedia głowa w dół i na pałę jakoś to będzie.

Tak wygląda nasza liga przecież. Większość spotkań to chaos, gra przypadku "centro-strzały". Pamiętam wypowiedź oceniającą polską ligę w stylu: jak tu mówić o taktyce skoro w polskich klubach piłkarze nie potrafią dokładnie podać na kilka metrów. Taktykę to mogą układać trenerzy PL gdzie jest powtarzalność i podanie ""na nos".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hlousek, to piłkarz drewniany, który bazuje tylko i wyłącznie na wybieganiu i walce... Jak trzeba dośrodkować, czy zrobić kreatywną akcję, to wzięcie rywala na tak zwany zamach, to u niego szczyt wirtuozerii. Co nie zmienia faktu, że jego miejsce w podstawowym składzie Legii jest niepodważalne. 

Dzisiaj nie spodziewam się wielkiego meczu w hicie kolejki, raczej będą to szachy, na miarę meczu Lech-Lechia sprzed kilku kolejek, ale Legia będzie faworytem.

Po wczorajszych meczach mocno spłaszczył nam się środek i dół tabeli. Praktycznie pół ligi może spaść, bo 9 miejsce, po podziale punktów - powodują tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową (o ile Piast dzisiaj nie przegra). Trochę mi szkoda Niecieczy, bo prawdopodobnie będą się bić o utrzymanie, a byli jedną z rewelacji jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wogle nie żal ich. Po zwolnieniu Michniewicza mogą dla mnie spaść nawet z ligi. Takiego szefostwa nie chce w Ex. Mieli trenera , który zrobił wynik cudo jak na ich możliwości a oni go zwalniają. Jeszcze ten ich asystent też lojalnie się zachował.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z ligi mogą spaść Łęczna i Nieciecza- kluby bez kibiców, historii, niestawiające na młodzież. Jeden bez pieniędzy i jakiegokolwiek zaplecza, a nawet swojego stadionu, drugi to kaprys biznesmena. Akurat te dwa zespoły pożegnałbym bez żalu.

Co do dzisiejszego hitu, to też nie spodziewam się specjalnie atrakcyjnego spotkania. Ciekawe jak wyjdzie Lech, jeśli z Trałką i Tettehem to będzie oznaczało defensywną taktykę. Skład Legii nie powinien być żadnym zaskoczeniem, tym bardziej że zdrowy jest Pazdan, a Kucharczyk w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hlousek, to piłkarz drewniany, który bazuje tylko i wyłącznie na wybieganiu i walce... Jak trzeba dośrodkować, czy zrobić kreatywną akcję, to wzięcie rywala na tak zwany zamach, to u niego szczyt wirtuozerii. Co nie zmienia faktu, że jego miejsce w podstawowym składzie Legii jest niepodważalne. 

 

Dzisiaj nie spodziewam się wielkiego meczu w hicie kolejki, raczej będą to szachy, na miarę meczu Lech-Lechia sprzed kilku kolejek, ale Legia będzie faworytem.

 

Po wczorajszych meczach mocno spłaszczył nam się środek i dół tabeli. Praktycznie pół ligi może spaść, bo 9 miejsce, po podziale punktów - powodują tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową (o ile Piast dzisiaj nie przegra). Trochę mi szkoda Niecieczy, bo prawdopodobnie będą się bić o utrzymanie, a byli jedną z rewelacji jesieni.

Że co. Raczej twój komentarz jest drewniany.  Naczytałeś się jakiś głupot i powielasz je używając frazesów. Boczni obrońcy nie są od robienia kreatywnych akcji a od gry box to box to po 1, po 2 Adam to zdecydowanie najlepszy lewy obrońca w lidze taki wyważony defensywa/ofensywa. Po 3 problem z celnością dośrodkowaniami jest taki, że nie chodzi o to że on nie umie wrzucić w odpowiedni sektor , umie i tak bardzo dobrze jak na bocznego obrońcę ale od jakiegoś czasu wybiera złe warianty, rok temu wyglądało to dobrze.. Po 3 ma ogromną wydolność która jest bardzo ważna na tej pozycji i jest dobrze wyszkolony technicznie. Jego największą wadą jest zwrotność i dlatego został m.i uznany za najgorszego obrońcę Bundesligi czy pamiętny słaby mecz w Gdańsku w przed ostatniej kolejce grając na środku obrony.

 

@Arkon może być jedna niespodzianka w ataku, taki wariant jest w głowie Magiery za chwilę się przekonamy.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2h tak. o 16:30 pewnie będą. A ja ci powiem, że jednak tutaj inny napastnik by się na Lecha przydał bo jednak to oni dobrze bronią. Taki taran jakim DCC jest, a zbierał w tygodniu i wcześniej dobre w przerwie na kadrę opinie czy w sparingu czy rezerwach czy w treningach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...