Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Poznaniu jest oczekiwane zwolnienie trenera oraz odesłanie kilku gwiazd do ME jak w przypadku Rengifo.Niestety nie chce się kopaczom grać z jakimś za przeproszeniem Górnikiem czy Zagłębiem bo przecież są mecze w LE i tam można się pokazać.Wszyscy to wiedzą tylko kierownictowo Lecha nie.Już niedługo okaże się że nowy stadion może zacząć świecić pustkami znaczy się od wiosny bo teraz kilkanaście tysięcy karnetowców - w tym i ja - dało się już nabrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę zawodnicy Lecha starają się jak najlepiej przygotować do meczy w LE bo tam można się pokazać to jest to po prostu chore podejście. Chyba żaden dobry klub nie opiera swojego zainteresowania zawodnikiem tylko na oglądaniu go w europejskich pucharach. Wydaje mi się, że takie obserwacje trwają zdecydowanie dłużej i nawet jeśli zawodnicy zaliczają dobre występy w LE a w lidze grają słabo, a czasami bardzo słabo to już może ich dyskwalifikować. Ciekawe jest też to, że niektórzy zawodnicy kolejorza traktują ten klub jako przystanek w swej karierze ale jednak jeśli nie zawsze radzą sobie w naszej Ekstraklasie to jak mogą myśleć o wyjeździe do lepszych klubów w silniejszych ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia znowu ewidentnie skrzywdził Lechię Gdańsk, a ona sama także bardzo mu w tym pomogła nie wykorzystując kilku setek.

Co do Lecha, zagrali bardzo słabo, w dodatku "Jaśmin" miał jakieś dziurawe ręce.

 

Z wartych do zapamiętania ciekawostek tej kolejki - trener Maciej "wie pan" Bartoszek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczom Lechii należały się dwie jedenastki najpierw za faul Bunozy na Bąku, zawodnik gdańskiej drużyny był trzymany za koszulkę, a potem za faul Małeckiego na Buvalu. Co ciekawe arbiter tego spotkania Szymon Marciniak trzy spotkania odpoczywał od sędziowania po tylu wpadkach odpocznie pewnie do końca rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan425 zupełnie nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi bo LE ciągle w grze.A tak już na poważnie.Wichniarek przesunięty do ME,ja bym dołożył jeszcze Stilica,Peszkę (przecież on został w Poznaniu tylko dla Ligi Mistrzów),Gancarczyka i Bosackiego.Do bramki powinien wrócić Kotor który da się "pociąć" za Kolejorza,ponadto Kiełb i Możdźeń.A na deser Zieliński won a zamiast niego Bakero lub Michniewicz- facet z jajami którym potrafi wstrząsnąć zespołem a nie stać zasępiony przy linii jak pan Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym Bakero? Co ten człowiek zrobił, że każdy upycha go w czołowych polskich klubach.Dla mnie to zwykły trener, który niczym się nie wyróżnił(poza nazwiskiem).Utrzymał Polonię w lidze, JW dokupił mi kilka gwiazd to zaczął wygrywać.

Osobiście wyżej cenię Zielińskiego.W każdym klubie miał jakieś sukcesy.Sukcesy na miarę możliwości klubów w których pracował.Mistrzostwo Polski to też jego zasługa, a niektórzy usilnie próbują udowodnić, że to wszystko dzięki "wspaniałemu" Smudzie.

 

Dla mnie fatalna gra gra Lecha to wina leniwych piłkarzy, którzy Ekstraklasę mają w [beep]ie.Taki Stilić ma już chyba dość gry w Polsce.Mógł odejść po pół roku, a siedzi już tu 3 sezon.Rudnevs chyba zachłysnął się tymi 3 bramkami w Turynie i od tamtej pory gra piach.A Tshibamba sprawia wrażenie jak by robił łaskę, że w ogóle gra.I te przykłady można mnożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą ? Zremisowali z Juventusem, wygrali z Salzburgiem, który buduje zespól na LM i przegrali z Manchester City, który w ciągu ostatnich dwóch lat zainwestował w piłkarzy około 250 milionów funtów i ma aspiracje na wygranie rozgrywek LE, więc co masz do zarzucenia Lechowi jeśli chodzi o występy w LE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo chciałbym abyś miał rację. Popatrz realistycznie. Ja widzę jak gra Lech. Lecha już nie ma. Przyszło mu bronić się przed spadkiem. To już tradycja naszych „mistrzów”, po rzekomych „wzmocnieniach” składów. Tak było z Wisłą i tak, mimo hucznych zapowiedzi będzie z Lechem. Szkoda. Choć dzięki za tyle. Lech się „wypalił” A ja już nie mam siły na kolejny marazm. Daj Boże aby obyło się bez kompromitacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myśli o zakupie zawodnika wycenianego na 6 milionów euro to wydaje mi się, że kwota którą podajesz za Sobotę jest bardzo mała. Oczywiście wszystko to tylko spekulacje i im bliżej tego okna transferowego tym więcej będziemy wiedzieć. A wracając do rozgrywek Ekstraklasy w niedzielę rodzynek w Lech zagra z Wisłą przy nowej murawie i mimo odległego miejsca w tabeli obu zespołów będzie to spotkanie kolejki. Oczywiście ciekawe powinno też być w Białymstoku gdzie lider podejmuje Warszawską Polonię i tak myślę, że jak wygra Polonia to znowu będzie ciekawie w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki cacanki. Według brukowca "Przegląd sportowy" miał do Visly trafić niegdyś Rivaldo. :lol2:

Jeżeli uważasz Przegląd Sportowy za brukowca to twoja wiedza na tematy piłkarskie jest mizerna, jest do gazeta jak dla Mnie dość wiarygodna, jeżeli Rivaldo gra w Uzbekistanie do dlaczego nie miałby grać w Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Uzbekistanie mają na to pieniądze, a w Wiśle - i nie tylko - nie.

 

Co do "PS" to każdy może mieć własne zdanie na jej temat.Ja już dawno przestałem poważnie traktować tę gazetę.Ilość błędów jakie można tam znaleźć jest porażająca, już nie mówiąc o coraz mniejszej wiarygodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki cacanki. Według brukowca "Przegląd sportowy" miał do Visly trafić niegdyś Rivaldo. :lol2:

Jeżeli uważasz Przegląd Sportowy za brukowca to twoja wiedza na tematy piłkarskie jest mizerna, jest do gazeta jak dla Mnie dość wiarygodna, jeżeli Rivaldo gra w Uzbekistanie do dlaczego nie miałby grać w Wiśle.

Jasne. Mylą się tam nawet w tematach polskiej skopanej kadry. Świetne pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wygrana z rzędu Legii.Co prawda bardzo szczęśliwa, ale przynajmniej zaczęliśmy zdobywać punkty :) Za tydzień mecz z liderem Jagiellonią i w wypadku wygranej strata do nich to będzie już tylko 4 punkty.

 

Cieszę się z wygranej Legii, ale i debiutanckiej bramki Ursusiaka Mateusza Możdżenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świetne spotkanie w Poznaniu z przepięknym golem Injaca, gdzie Lech zasłużenie pokonuję Wisłę 4:1. Chciałbym powrócić do sobotniego spotkania, gdzie Lechia przegrała z Koroną przy dużym udziale sędziego, który wypaczył wynik uznając gola dla korony z akcji ewidentnie spalonej a później nie przyznał karnego dla Lechii gdzie Jovanović fauluje Traore. Wiem, że błędy zdarzają się każdemu tylko dlaczego w Ekstraklasie zdarzają się tak często, zresztą w Poznaniu sędzia też popełnił kilka błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meczu Lech - Wisła to hit kolejki rzeczywiście okazał się hitem kolejki bo ostatnio różnie z tym bywało. Mecz naprawdę dobry i warto było go obejrzeć. Tutaj zdecydowanie najpiękniejsza bramka tego spotkania, a kto wie może nawet całego sezonu: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91 ... _1_1_.html

Warto popatrzeć bo jest na co. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy gadają że Bakero a nie którzy gadają że Petrescu ma być trenerem... osobiście wolałbym tego drugiego... Bakero to znane nazwisko a Petrescu to niezwykłe osiągnięcia, bodajże przejął I ligową drużynę i w ciągu 2-3 sezonów awansowali do LM :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie głupota ze strony działaczy Lecha.Jeszcze będą żałować tej decyzji tak jak Wojciechowski, który zrozumiał dopiero po kilku miesiącach swój błąd i się do niego przyznał.Chyba w Lechu zapomnieli co Zieliński dla klubu zrobił w zeszłym sezonie.Mistrzostwo po 17 latach no i teraz wyraz wdzięczności za tamto osiągnięcie.

 

Do tego jak zwykle mądre posunięcie, czyli zwalnianie w trakcie sezonu.W dodatku po dwóch wygranych po 4:1 i 2 dni przed bardzo ważnym meczem w LE.Komuś musiało bardzo zależeć na pozbyciu się JZ, że podjął taką decyzję.Nie daj Boże Lechowi wyszedłby w czwartek dobry mecz i co wtedy? Zwalniać już by nie wypadało i to bardzo.

 

Rozumiałbym dymisję, gdyby mieli jakiegoś godnego następce.Ale Bakero? Może kiedyś wielkim piłkarzem był, ale kim jest teraz jako trenerem? Z tego co zauważyłem to z każdego klubu w jakim dotąd pracował wylatywał po kilku miesiącach.Za przypadek tego raczej uznać nie można.

 

No, ale ta sytuacja to akurat problem Poznianiaków.Bakero z tego zespołu więcej nie wyciśnie, a może i jego przyjście zaszkodzi zespołowi.O pucharach też chyba mogą zapomnieć.

 

Przynajmniej jednego groźnego rywala mniej w lidze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...