Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na umieszczenie trumien z ciałami tragicznie zmarłych w katastrofie w Smoleńsku na hali w Torwarze, która to jest w pobliżu Łazienkowskiej 3 , dzisiejszy mecz Legii z Jagiellonią odbędzie się na Konwiktorskiej, stadionie Polonii-przy pustych trybunach (skandal....). W związku z tym działacze Legii, w tym nowy prezes-Paweł Kosmala, zwrócili się z prośbą do Canal+ o odkodowanie sygnału z meczu. Więc być może dzisiejszy mecz będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy odbiorników satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej lidze graja takie Pawelki, Cabaje czy Przyrosie...a najsmieszniejsze jest to, ze u nas, dwoch z nich gralo w reprezentacji, a trzeci swego czasu byl kandydatem do niej.Inni zawodnicy, ktorzy nie robia takich glupich bledow powolan nie dostawali i nie dostaja.Ciezko to zrozumiec.

A co do Przyrowskiego to zacytuje weszlo.com:

Definicja słownikowa - "przyroś" to gol, który pada przy biernej postawie bramkarza, tak biernej, że golkiper uważając by się nie pobrudzić postanawia stać jak wryty. Nie mylić z "cabajem". "Cabaj" to gol, który pada na skutek kuriozalnego błędu interweniującego golkipera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klub Wisła Kraków została nałożona kara finansowa w wysokości 10 tysięcy złotych w związku z zajściami podczas meczu 25. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Lech Poznań (rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami w kierunku sektora kibiców gości oraz udział zawodników Wisły w wulgarnym dopingu publiczności po zakończeniu zawodów).

 

Śmiech na sali :lol2: 1/5 pensji dla Grzesia, za przekleństwo które jest śpiewane od ponad 18 kolejek. Nagle im się przypomniało, że za to karę trzeba dać. Co, czyżby Grzesio nowe auto kupował i mu kasy brakuje?... Brak śłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo, takie zachowania należy karać. Nie wiem co oni tam śpiewali ale jeśli teksty typu k.. i ch... to kara jest słuszna. Stadion nie dla bydła.

 

Bez komentarza... Co, zgorszysz się jak usłyszy ch..? Widzę, że na tym forum jednak Grzesio ma jakąś kontrole :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nie wkurza jak jakiś [beep] jeździ po twoim klubie? Bo mnie strasznie. Nie chodzi mi o przekleństwa, leję na to, chodzi mi o bluzganie przeciwnika. Kibice powinni dopingować a nie wyzywać. Takie zachowanie świadczy o zakompleksieniu i chęci pokazania swojej wyimaginowanej wyższości. Myślenie typu "mój klub przegrywa, więc będę jechał po przeciwniku żeby mniej się cieszyli z wygranej". Pół biedy jak kończy się na słowach. A za wszczynanie burd na stadionie powinien być DOŻYWOTNI zakaz wstępu na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nie wkurza jak jakiś [beep] jeździ po twoim klubie? Bo mnie strasznie. Nie chodzi mi o przekleństwa, leję na to, chodzi mi o bluzganie przeciwnika. Kibice powinni dopingować a nie wyzywać. Takie zachowanie świadczy o zakompleksieniu i chęci pokazania swojej wyimaginowanej wyższości. Myślenie typu "mój klub przegrywa, więc będę jechał po przeciwniku żeby mniej się cieszyli z wygranej". Pół biedy jak kończy się na słowach. A za wszczynanie burd na stadionie powinien być DOŻYWOTNI zakaz wstępu na niego.

 

Czy wy myślicie, że tak jest tylko w Polsce? No bez jaj... To już jest śmieszne. Niby w Niemczech, Hiszpanii, Anglii, Włoszech nie bluzga się przeciwnika? :lol2: Zresztą zmieniłeś temat, bo ja mówiłem o karze jaką dostał klub, za to, że piłkarze uczestniczyli w "wulgarnym" dopingu, a tak prawdę mówiąc to oni ani jednego przekleństwa nie powiedzieli...

Panuje taki stereotyp, że jak się słyszy polski kibic, to już się samo nasuwa, że chuligan, [beep]ek itd. Kibice w Niemczech uważani są za jednych z najlepszych na świecie.. A dlaczego tak jest? Świetny doping, stadiony wypełnione po brzegi, piwo na stadionie, i zapewne nie przeklinają :lol2: Kup se watę i wsadź w uszy. Sorry, ale nie rozumiem takich ludzi.

 

Proste. Jaka liga tacy kibice.

ostatno w Lubinie pobito prezesa Ślązka Wrocław. I co? Jakaś cisza wokół tego.

 

Taa najlepiej powiedzieć, że po prostu [beep] nie? Hańba dla takiego czynu, który zdarzył się na Zagłębiu, ale przez dwóch "kibiców", ludzie nie mają prawa mówić o innych, że to nie są kibice. W takim razie w Polsce mamy około na 1 tydzień 70 tysięcy i d i o t ó w, którzy są beeeeee... Jak się nie ma o czymś pojęcia to się nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Czy nie wkurza Cię jak ktoś jeździ po Twoim klubie?

 

Jakoś ja gra reprezentacja to kibice potrafią robić ŚWIETNY doping bez bluzgania na przeciwnika (ja przynajmniej nie słyszałem tekstów typu "Anglio ty k***" albo "je**ć Czechy" ) za to o Legii, Cracovi czy wielu innych klubach bardzo często.

I napiszę dokładnie to co Ty: sorry, ale nie rozumiem takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosa co sie tak rzuczasz. Nie trzeba się znać wystarczy widzęć i czytac co sie dzieje na stadionach. Już teraz Policja alarmuje że kibole zaczynaja handlowac narkotykami i tworzyć strukturu grup zorganizowanych.

Jakby poziom był wysoki a liga ciekawa nie mieli by czasu na takie zabawy tylko zajęli by się dopingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...