Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lech wczoraj zagrał bardo słaby mecz, ale liczą się trzy punkty.

Dzisiaj remis Wisły Płock z Ruchem Chorzów, a w trwającym meczu Śląsk przegrywa u siebie z Łeczną 0:1. Bartosz Śpiączka mógł mieć już nawet hat-trick. Górnik w tabeli live jest trzeci, a był ósmy.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro by pasowało żeby wreszcie Wisła wygrała. Za kilka dni minie 7 lat od ostatniego zwycięstwa w Warszawie.

 

W 1 lidze Sandecja ma już 4 punkty przewagi i jeśli wszystko dobrze się ułoży to w następnym sezonie zobaczymy 4 drużyny z małopolski w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat,Łęczna wygrała 2 mecz z rzędu.Franek Smuda czyni cuda :P

Większość polskich piłkarzy i trenerów, którzy wrócili z zagranicznych wojaży na tarczy czyni w tej lidze cuda  :wink:  A Smuda na Ekstraklasie zjadł już zęby. Było wiadome, że Łęcznę mniej lub bardziej ale ogarnie. 

 

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłość Franio obejmie Koronę Kielce. Tajemnicą poliszynela jest, że Franz z nowym właścicielem Kielczan nie jedną flaszkę wspólnie wypili i obalili  :twisted:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale oglądałeś mecz? Przecież Legia miała zdecydowaną przewagę i gdyby była skuteczna powinna wygrać kilkoma bramkami. Czkawką się odbija sprzedaż Nikolicia i Prijovicia. Tomas "dziurawa nóżka" Necid to jakaś karykatura piłkarza- liczyłem, że się przełamie, ale powoli tracę nadzieję. Szczerze mówiąc zazdroszczę Jadze Sheridana, a Lechowi Robaka- nawet on byłby lepszy od tych, którzy obecnie są w Legii(Hamalainen też zmarnował dwie setki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej kolejce powinno się zrobić bardzo nerwowo w Warszawie. Legia znowu traci punkty u siebie, a reszta czołówki wygrywa. Jeśli Jaga wygra w piątek w Kielcach, to może śmiało myśleć o pierwszym w historii tytule. Chociaż trzeba przyznać, że Wisła, to najmocniejsza drużyna z miejsc 5-8 i jeszcze nie jeden faworyt straci z nimi punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Legia miała zdecydowaną przewagę i gdyby była skuteczna powinna wygrać kilkoma bramkami.

I jedni i drudzy mieli swoje sytuacje więc mogło się różnie skończyć. To że L wymieniała podania 30 metrów od bramki Wisły nie świadczy o tym że miała zdecydowaną przewagę. Wisła grała na wyjeździe, w dodatku u kandydata na mistrza który miał ich wciągnąć nosem to chyba logiczne że gra tak wyglądała. Wisła za tydzień mecz z Lechią, za dwa z Jagą.. coś czuję że jeszcze nie jednemu faworytowi zabierzemy punkty i mistrzem zostanie Lech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Lecha już wcześniej podejrzewałem, że rzut karny na 3-2 był mocno naciągany, a po obejrzeniu powtórek w Lidze+ Extra nie mam wątpliwości, że nie było faulu. Teraz wyobraźmy sobie jakie larum byłoby w całej Polsce, gdyby taka sytuacja zdarzyła się na korzyść Legii. A tu cisza, luzik, sędzia miał prawo się pomylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Lecha już wcześniej podejrzewałem, że rzut karny na 3-2 był mocno naciągany, a po obejrzeniu powtórek w Lidze+ Extra nie mam wątpliwości, że nie było faulu. Teraz wyobraźmy sobie jakie larum byłoby w całej Polsce, gdyby taka sytuacja zdarzyła się na korzyść Legii. A tu cisza, luzik, sędzia miał prawo się pomylić...

Bo w każdym przypadku od czasu do czasu zdarzy się błąd ale Legia jest od lat ordynarnie ciągnięta przez sędziów. Na fanowskich stronach Lecha są zawsze wszystkie błędy na korzyść Legii wypunktowane i na stronach Lecha panuje opinia, że największym rywalem Lecha w walce o mistrzostwo będą sędziowie holujący Legię.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzisiejsze kopnięcie przez Radovicia zawodnika Wisły też nie jest jakoś zbytnio nagłośnione mimo że to było bardzo [beep]kie zachowanie

Nie porównuj karnego, który dał zwycięstwo Lechowi do zachowania na żółtą kartkę, które nie miałoby żadnego wpływu na mecz. Mnie nawet nie chodzi o ten konkretny karny, ale o histerię jaka panuje w tym "pięknym" kraju jak jakiś błąd jest na korzyść Legii. Choćby w tym sezonie podyktowane bodajże 9 karnych przeciwko niej. Tego oczywiście nikt nie widzi...

Inna sprawa, to kolejny mecz z babolem Marciniaka. Czasem ten sędzia przypomina mi Bońka za czasów jego gry w piłkę. Zarówno jeden, jak i drugi błyszczeli tylko w najważniejszych meczach typu rozgrywki LM.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie wydrukowanej tabeli na Weszło zawsze niepodzielnie rządziła Jaga. W pamiętnym sezonie jak urwis fluk czyt.gil (celowo z małej litery) odebrał Jadze na Łazienkowskiej w bezczelny sposób 3 pkt, które w ogólnym rozrachunku dałyby klubowi MP.

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probież na niego już polował od czasów gry z nimi w LE jak grał w Apoelu. W zeszłym sezonie miał juz być ale kwota była spora około 1mln euro. Natomiast w tym a dokładnie w przerwie zimowej Jaga proponowała 250tys. euro przed rozpoczęciem rundy rewanzowej ale koledzy z Cypru powiedzieli nie. Gdy zbliżył się koniec okienka transferowego sami zadzwonili i do Czarka K. chcąc jeszcze na nim zarobić z ofertą sprzedaży i tu Nasz prezes oczywiście przyjął oferte ale juz za 200tys. . 250tys to było ale 3tyg. Temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szczerze gratuluję i jednocześnie zazdroszczę takiego transferu. Świetny zawodnik.

Niestety w Legii lekką ręką pozbyto się dwóch świetnych napastników. Jestem przekonany, że Nikolić z zamkniętymi oczami wykorzystałby setki Necida. A ten partacz nawet nie trafił w piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...