Skocz do zawartości

TVP 1 i TVP 2 maja odbicia????


koksik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie jedynym logicznym i najprostrzym wyjściem w temacie jakości "TVP1" i "TVP2" na "Polsacie" (od razu uprzedzam, że ja "biorę" te kanały z "Cyfry") jest "simulcrypt" właśnie z transpondera "Cyfry" (ideałem byłoby gdyby "TVP" poszła po rozum do głowy i przeniosła swój "firmowy" transponder na "Hot Birda" i robiła jak "TVN", ale na to chyba całkiem nie ma co liczyć...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz ,że platforma mająca prawie 2mln abonentów odda się C+ za kanały TVP :!: Chyba sobie jaja robisz kolego.Większośc mając CP ma także antenę naziemną ,więc wcale nie musi korzystac z tych kanałów.Ale bez przesady ja się wcale nie męczę tym ,że nie są dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ideałem byłoby gdyby "TVP" poszła po rozum do głowy i przeniosła swój "firmowy" transponder na "Hot Birda" i robiła jak "TVN", ale na to chyba całkiem nie ma co liczyć...)...

Z tym transponderem TVP na HotBirdzie to był by dobry pomysł i wtedy na C+,i CP zwolniło by się miejsce bo te platformy brały by sygnał programów TVP z jej transpondera z tym że na tym satelicie już brak miejsca oraz TVP umyśli sobie zakodowanie pewnie w NDS i nici z tego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tą złą jakością kanałów TVP. Wiadomo, że idealna nie jest, ale ja tam żadnych odbić nie widzę. Jakość obrazu porównywalna jest do jakości na innych kanałach. A może jakość obrazu uzależniona jest od typu telewizora? :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz ,że platforma mająca prawie 2mln abonentów odda się C+ za kanały TVP :!: Chyba sobie jaja robisz kolego.Większośc mając CP ma także antenę naziemną ,więc wcale nie musi korzystac z tych kanałów.Ale bez przesady ja się wcale nie męczę tym ,że nie są dobrej jakości.

 

Nie cała platforma, tylko kanał Polsat.

PS. Dołożę wam jeszcze gratis TVP Info jak wam mało co wy na to? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podlaczony dekoder przez Scart ze złotymi wtykami i niemam odbic zadnych. podczas podlaczenia przez zwykly scart pojawiaja sie jedynie przebicia z kablowki. Mam kilku znajomych ktorzy tez maja CP i nie maja w/w problemow. Niewiem co niektorzy widza. ja jedynie co widze to lekka pikseloza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakość obrazu jest wzorowa na obydwu kanałach :) Na TVP1 oglądam Teleexpress i widać jak Orłosiowi trzy włosy stoją :lol: A na TVP2 napis "POWTÓRKA" nie jest już rozmazany, jak było to wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...